Partneři

Partner

Kaufland Global Marketplace

Kaufland Global Marketplace – mezinárodní marketplaces, které rozhýbou váš byznys

Kaufland Global Marketplace umožní online prodejcům nabízet své produkty na několika marketplaces v různých zemích, zaregistrovat se stačí pouze jednou. Naše Multi Marketplace Technology umožňuje centrální správu vašich nabídek, objednávek a údajů o produktech a dále vás podpoří službami, které jako globální hráč budete potřebovat. Kaufland Global Marketplace vám nabízí ideální infrastrukturu, abyste se mohli rozvíjet na mezinárodní úrovni, a kombinuje koncentrovanou obchodní sílu s nejmodernější platformovou technologií. 

Průkopníkem je Kaufland.de se svými zhruba 32 miliony online návštěvníky měsíčně. Kaufland.de je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Již v roce 2023 ho budou následovat další marketplaces v České republice a na Slovensku. S přibližně 1 350 prodejnami v osmi zemích nabízí Kaufland vysoké mezinárodní povědomí o značce online i offline a zajišťuje tím pro vaše nabídky optimální dosah.

Prodávejte své produkty prostřednictvím Kaufland Global Marketplace a využijte četných výhod, které vám tyto mezinárodní marketplaces nabízí. 

Přehled výhod pro prodejce na Kaufland Global Marketplace: 

- Velký dosah: Jen na Kaufland.de máte měsíčně přístup ke 32 milionům návštěvníků

- Vysoké povědomí o značce: 1 350 prodejen Kaufland v osmi zemích

- Multi Marketplace Technology: jedna registrace, přístup na mnoho marketplaces

- Kanály pro multikanálový marketing (SEO, SEA, srovnávání cen, sociální média, zákaznické prospekty)

- Relevantní platební možnosti pro všechny země

- Různorodé možnosti připojení a snadné nastavení skrze GTIN

- Osobní podpora pro prodejce v mnoha jazycích

- Férové a transparentní podmínky

- Žádné smluvní období 

Jako prodejce na Kaufland Global Marketplace rozšíříte svou prodejní strategii, zvýšíte svůj dosah a zvětšíte své cílové skupiny. Buďte méně závislí na pouze několika distribučních kanálech. Nahrávejte produkty jednoduše pomocí jednoho z našich více než 70 propojených softwarových rozhraní nebo využijte možnosti Rest API, nahrávání souborů CSV nebo manuálního vložení v portálu pro prodejce pro vlastní procesy. Pro úspěšný start dostanete k dispozici podpůrné služby, jako je například překlad údajů o produktech. Po nahrání produktů budete mít možnost svůj obrat dále navyšovat pomocí reklam na sponzorované produkty (Sponsored Product Ads).

Přihlaste se a prodávejte ještě víc!

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.