Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Barion Payment Inc

Od roku 2015 Barion poskytuje více než 14 000 obchodníků unikátní online platební řešení. Bez skrytých poplatků nabízí společnost mimořádně konkurenceschopné ceny. Obchodníci se mohou rozhodnout shromažďovat anonymní zákaznické akce pomocí Barion Pixel a dále snížovat své náklady. Působí v 15 zemích, především v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Kaufland Global Marketplace

Kaufland Global Marketplace – mezinárodní marketplaces, které rozhýbou váš byznys

Kaufland Global Marketplace umožní online prodejcům nabízet své produkty na několika marketplaces v různých zemích, zaregistrovat se stačí pouze jednou. Naše Multi Marketplace Technology umožňuje centrální správu vašich nabídek, objednávek a údajů o produktech a dále vás podpoří službami, které jako globální hráč budete potřebovat. Kaufland Global Marketplace vám nabízí ideální infrastrukturu, abyste se mohli rozvíjet na mezinárodní úrovni, a kombinuje koncentrovanou obchodní sílu s nejmodernější platformovou technologií. 

Průkopníkem je Kaufland.de se svými zhruba 32 miliony online návštěvníky měsíčně. Kaufland.de je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Již v roce 2023 ho budou následovat další marketplaces v České republice a na Slovensku. S přibližně 1 350 prodejnami v osmi zemích nabízí Kaufland vysoké mezinárodní povědomí o značce online i offline a zajišťuje tím pro vaše nabídky optimální dosah.

Prodávejte své produkty prostřednictvím Kaufland Global Marketplace a využijte četných výhod, které vám tyto mezinárodní marketplaces nabízí. 

Přehled výhod pro prodejce na Kaufland Global Marketplace: 

- Velký dosah: Jen na Kaufland.de máte měsíčně přístup ke 32 milionům návštěvníků

- Vysoké povědomí o značce: 1 350 prodejen Kaufland v osmi zemích

- Multi Marketplace Technology: jedna registrace, přístup na mnoho marketplaces

- Kanály pro multikanálový marketing (SEO, SEA, srovnávání cen, sociální média, zákaznické prospekty)

- Relevantní platební možnosti pro všechny země

- Různorodé možnosti připojení a snadné nastavení skrze GTIN

- Osobní podpora pro prodejce v mnoha jazycích

- Férové a transparentní podmínky

- Žádné smluvní období 

Jako prodejce na Kaufland Global Marketplace rozšíříte svou prodejní strategii, zvýšíte svůj dosah a zvětšíte své cílové skupiny. Buďte méně závislí na pouze několika distribučních kanálech. Nahrávejte produkty jednoduše pomocí jednoho z našich více než 70 propojených softwarových rozhraní nebo využijte možnosti Rest API, nahrávání souborů CSV nebo manuálního vložení v portálu pro prodejce pro vlastní procesy. Pro úspěšný start dostanete k dispozici podpůrné služby, jako je například překlad údajů o produktech. Po nahrání produktů budete mít možnost svůj obrat dále navyšovat pomocí reklam na sponzorované produkty (Sponsored Product Ads).

Přihlaste se a prodávejte ještě víc!

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.