Tato akce již proběhla. Další akce Digitální transformace 2024 se koná 18. 4. 2024.

Synology

Elegantně, jednoduše, spolehlivě. Tak spravuje svá data více než 8 milionů uživatelů společnosti Synology, která je posledních 20 let jedničkou v oboru NAS úložišť na světě a jejíž řešení využívají i ti nejlepší z oboru IT. Spolu s NAS servery Synology nabízí i bohatou paletu cloudových služeb Synology C2, která nabízí integrované, výkonné, bezpečné a cenově výhodné řešení pro efektivní správu firmy.

Kontakty

Stanislav Mazouch

Stanislav Mazouch

Key Account Manager CZ/SK

O nás

Data představují srdce transformace každého průmyslového oboru a právě zde hraje společnost Synology zásadní roli. Náš úkol spočívá ve správě a ochraně dat po celém světě. Synology umožňuje jedinečným způsobem každé firmě spravovat, zabezpečit a chránit svá data všude, kde je potřeba přístup, od jednotky flash přes disk až po několik cloudových architektur – v míře potřebné ke zvládnutí exponenciálního nárůstu objemu dat v digitálním světě. Naše široká nabídka řešení vychází z nejnovějších inovací a provozem prověřené spolehlivosti s dlouhou historii plnění stále se zvyšujících očekávání a nároků.
Test Device: Vyzkoušejte Synology NAS na 30 dní zdarma!

Zájemcům o vyzkoušení Synology NAS pro podniková a firemní prostředí poskytneme zařízení na dobu 30 dní zcela zdarma. Stačí zaslat email s předmětem "Test Device" na emailovou adresu stanislavmazouch-a@synology.com, co nejdříve Vás budeme kontaktovat pro dohodnutí podrobností.

Zajímavé odkazy

Videa

Synology řešení pro business
Synology 2021 – Hybrid Cloud
Nový operační systém DSM 7.0