Tato akce již proběhla. Další akce Digitální transformace 2023 se koná 3. 5. 2023.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Vladimír Kvas

Vladimír Kvaš, CEO a spoluzakladatel Geetoo (dříve G2 server) se v oblasti informačních technologií pohybuje více než 18 let. V roce 2004 začal se společníkem Michalem Hamplem provozovat malou moravskou IT firmu. Její náplní bylo poskytování webhostingových služeb. Postupem času se firma přestěhovala do Prahy a zaměřila se na poskytování cloudových služeb. Díky inovativnímu přístupu obou majitelů dosáhlo Geetoo řady prestižních certifikací a ocenění od světových vendorů jako je VMware, HPE nebo Veeam. Geetoo je jako jediná firma v ČR držitelem prestižního ocenění od americké softwarové korporace VMware v oblasti moderního vývoje aplikací – Modern Application award 2020. Geetoo se v současné době zabývá poskytováním nejen Infrastructure as a Service (IaaS), ale i Platform as a Service (PaaS) a hybridními řešeními, kde je leaderem českého trhu.

Miro Mašat

Miro Mašat už 4 roky pomáhá AWS zákazníkům v enterprise segmentu porozumět cloudu, migrovat existující aplikace, či navrhovat cloud native systémy. Soustřeďuje se hlavně na datovou analytiku, ML a IaaC. Miro se rád ve volném čase věnuje turistice, cestování a vyrábění IoT zařízení a aplikací.

Stanislav Mazouch

Stanislav Mazouch je součástí týmu Synology dva roky. Jako Key Account Manager pro Česko a Slovensko poskytuje současným partnerům Synology maximální podporu pro další rozvoj jejich podnikání a úspěšně nachází efektivní řešení pro nové klienty. Jako aktivního sportovce Stanislava od dětství lákala dobrodružství a zdolávání výzev. Synology je pro něj tak tou správnou volbou, neboť dynamicky reaguje na technologické výzvy spojené s rostoucími požadavky firem na správu dat a neustále vyvíjí nová, vysoce kvalitní a efektivní řešení, která určují trendy ve spravování dat.

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Martin Surovčák

Martin je v Memsource zodpovědný za infrastrukturu a provoz. Před dvěma lety řídil migraci z pronajatého hardware do AWS a v současnosti organizuje přechod na Kubernetes a kontejnerizaci. Nejvíce zkušeností posbíral jako Platform Engineer v GoodData a DevOps Engineer v Memsource. Rád pracuje v příkazové řádce a Infrastructure as a Code nevnímá jen jako buzzword. Ve volném čase se rád toulá přírodou na kole, vaří a v poslední době se věnuje rodině.

Juraj Vaško

Juraj Vaško se už více než 20 roků pohybuje v oblasti IT infrastruktury, vývoje a bezpečnosti s projekty realizovanými napříč všemi odvětvími lokálně, v Evropě i mimo ni. Získané spektrum technických, ale i kulturních zkušeností využívá v komplexních transformačních projektech s cílem pomoct zákazníkům realizovat hodnoty v souvislosti s nasazením nových technologií. Aktuálně je ve společnosti Accenture zodpovědný za služby poradenství, transformace a provozu v oblasti cloudu, infrastruktury a inženýringu pro zákazníky v regionu střední Evropy a soustředí se se svým týmem primárně na podporu zákazníků při nasazování a optimalizaci využívání cloudových řešení v rámci regionu.

Michal Vejvoda

Více jak 12 let ve společnosti Software602 na mnoha pozicích, pomáhající uživatelům jednoduše pracovat s elektronickými dokumenty, pomocí nástrojů pro jejich oběh, podepisování a archivaci.

Martin Zikmund

Martin Zikmund vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze obor Informační systémy a technologie. Již během studia pracoval v presales oddělení ve společnosti IBM (softwarové divizi). Po krátké roční zkušenosti na straně zákazníka se vrátil zpět na stranu dodavatelů, kde nejprve působil téměř 5 let ve společnosti SAP. Zde měl na starosti rozvoj tehdy nové oblasti řešení pro mobilní přístup k SAP aplikacím, následně pak utilitní zákazníky a platformu SAP HANA a S/4HANA. Nyní již více jak 6 let působí ve společnosti SUSE, kde má na starosti presales oddělení v rámci regionu střední Evropy. Martin se zajímá o kritickou infrastrukturu a zároveň i o nové trendy v podobě kontejnerizace aplikací a platforem pro jejich provoz.