Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

GoodAccess

V GoodAccess věříme, že kdokoliv se potřebuje bezpečně připojit k důležitým IT systémům, měl by toho dosáhnout bez jakýchkoliv potíží. Proto vyvíjíme moderní cloudovou službu, která firmám pomáhá chránit vzdálený přístup k IT ve světě všudypřítomné mobility zaměstnanců a distribuovaných digitálních zdrojů. Naše řešení spadá do jednoho z nejrychleji rostoucích segmentů síťové bezpečnosti známého jako zero-trust network access a lze jej typicky použít pro:

  • Bezpečné propojení uživatelů, IT systémů, cloudů a poboček prostřednictvím cloudové virtuální privátní sítě s řízením přístupu na bázi zero-trust.
  • Skrytí aplikací na veřejném internetu a tedy automatickému zabránění přístupu neautorizovaných uživatelů, útočníků a blokování síťových útoků (funkce IP whitelisting).
  • Šifrování komunikace jakéhokoliv zařízení, které se připojuje do podnikových systémů z nezabezpečených sítí a sítí, které nespadají pod firemní kontrolu.
  • Snížení bezpečnostních rizik pomocí filtrování DNS a zajištění souladu s předpisy jako GDPR, SOC2 a HIPAA.

Díky nasazení do 10 minut, snadnému používání a spolehlivosti si GoodAccess od svého uvedení na trh získal důvěru zákazníků již ve 120 zemí světa. V roce 2022 GoodAccess uvedl na trh vůbec první firemní VPN zdarma (GoodAccess Starter).

O nás

GoodAccess nabízí čtyři možnosti subskripce:

GoodAccess Starter - Služba zcela zdarma pro zajištění šifrovaného přístupu vzdálených uživatelů k internetu a ochranu před online hrozbami. Pod jedním firemním účtem může být až 100 uživatelů: https://www.goodaccess.com/lp/starter

GoodAccess Essential - Dedikovaná VPN v cloudu se statickou IP adresou pro zajištění bezpečného vzdáleného přístupu k firemnímu IT odkudkoliv.

GoodAccess Advanced - 100% softwarově definovaný perimetrŘízení přístupu na principech zero-trust pro firmy s více pobočkami a cloudy.

GoodAccess Premium - GoodAccess Advanced doplněný prémiovou podporou a funkcemi pro větší firmy.

Pro více informací navštivte www.goodaccess.com.

Videa

Cloud VPN for Business Teams | GoodAccess
Product Walkthrough | GoodAccess Cloud VPN