Partneři

Generální partner

VMware

VMware je přední poskytovatel multicloudových služeb pro veškeré aplikace, který podnikům usnadňuje zavádět digitální inovace při zachování kontroly nad IT. Software společnosti VMware slouží jako důvěryhodný základ pro urychlení inovací a poskytuje podnikům flexibilitu a možnosti volby, které potřebují k dalšímu rozvoji. Společnost VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a jejím dlouhodobým cílem je budovat lepší budoucnost na základě své Agendy 2030. Další informace naleznete na stránkách www.vmware.com/company.

Zlatý partner

iPodnik cloud

iPodnik cloud je leader v oblasti cloudových řešení na českém a slovenském trhu. V rámci svých odborných zkušeností nabízí multicloudová řešení vybraná na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. V rámci dlouhodobého partnerství se společností Stormware nabízí nejoblíbenější a specializovaný cloud pro hosting ekonomického systému Pohoda s certifikovanou podporou 24/7. Mezi spokojené zákazníky patří: Zásilkovna, Klier, Fachman, Czech Prague Tourism, Lerika TAX & Accounting, EDAAT a mnoho dalších.

Pro více informací navštivte iPodnik.cz 

Stříbrní partneři

AVAST Software

Avast nabízí kompletní kyberbezpečnostní řešení pro dnešní moderní pracoviště, která vám dodají naprostý klid. Avast poskytuje integrovaná a 100% cloudová řešení pro ochranu koncových zařízení a sítí, která jsou určená firmám a poskytovatelům IT služeb. Portfolio zabezpečení Avast Business využívá největší síť detekce hrozeb s nejrozšířenějším globálním pokrytím a poskytuje snadné a dostupné možnosti zabezpečení, správy a sledování komplexních sítí. Naše snadno nasaditelná cloudová bezpečnostní řešení poskytují firmám maximální ochranu, na kterou se mohou spolehnout. Další informace o našich cloudových kyberbezpečnostních řešeních najdete na adrese www.avast.com/business

ELOS Technologies

Naší oblastí je otevřený software (Open Source Software) a jeho nasazení v enterprise prostředí, stejně tak jako cloud, cloud management a poskytování standardních SLA na poskytované služby a produkty. V našem portfoliu naleznete Red Hat, AWS, EDB, SEP, Puppet Labs a Zimbru.

IBM Česká republika

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně konzultačních. K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu do každodenního života firem. Z hlediska svého obchodního obratu, rozsáhlosti své nabídky či počtu zaměstnanců zastává IBM v českém prostředí stejné postavení, jaké dosáhlo na celém světě.

PREDNY SLM

Jako součást německé skupiny PREO, jsme jedním z vedoucích evropských distributorů licencí z volného trhu. Dodáváme širokou škálu licencí, zejména k softwaru Microsoft a Adobe. Naše on-premise, cloudová i hybridní řešení (kombinace nových, předplatných a „druhotných" softwarových licencí) nabízí výhodné řešení na míru pro všechny uživatele od veřejné sféry, přes korporace až po menší firmy. 

Spolupracujeme s auditory z PwC, E&Y a Deloitte a disponujeme silným právním zázemím. Jako první společnosti se nám ve střední a východní Evropě povedlo projudikovat rovnocennost druhotných licencí s těmi přímo zakoupenými z distribuční soustavy výrobců softwaru. Jsme členem Microsoft Partner Network, Microsoft Cloud Service Provider, zapsaný poskytovatel eGovernment Cloud v ČR a Adobe Certified Reseller a také jedinou firmou z CEE regionu uvedenou ve zprávě Gartner o druhotném softwaru.

Tech Data

Tech Data – A TD SYNNEX Company je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT.

Naše společnost vám může pomoci posunout využívaní cloudu na novou úroveň. Bez ohledu na to, zda s cloudem teprve začínáte, nebo jste už jeho zkušeným uživatelem.

Tech Data a IBM slaví více než 30 let partnerství. Jako přední světový distributor Tech Data úzce spolupracuje se společností IBM a i díky tomu nabízí nové příležitosti pro růst v progresivních oblastech, jako jsou Private/Hybrid/Public Cloud, IoT, IBM Cloud Paks, Business Analytics, Data Analytics, Watson a Security.
V našem portfoliu naleznete komplexní nabídku IBM hardwaru (servery IBM Power a disková pole), IBM softwaru i IBM Cloudu.

Pro více informací navštivte www.cloudpak.cz nebo www.TDSYNNEX.com.

Veeam Software

Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení umožňujících Cloud Data Management™ a poskytuje jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení hybridního cloudu a zabezpečení vašich dat. Veeam má více než 375 000+ zákazníků na celém světě, včetně 83 % ze žebříčku Fortune 500 a 68 % ze žebříčku Global 2000. Hodnocení spokojenosti zákazníků Veeam je 3,5násobkem průměru v odvětví a je ve své oblasti nejvyšší. 100% na partnery orientovaný ekosystém společnosti Veeam zahrnuje globální partnery i exkluzivní prodejce HPE, NetApp, Cisco a Lenovo. Veeam má pobočky ve více než 30 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách www.veeam.com a na Twitteru @Veeam.

Organizátoři

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Lupa.cz

Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.