Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Petr Leština

Petr Leština se pohybuje v IT 25 let, v oblasti cloud computingu pak více jak 10 let. V IBM má aktuálně na starosti IBM Public Cloud se zaměřením na Watson, Red Hat, Kubernetes a VMware. Jeho profesní historie pokrývá oblasti Javy/J2EE, podnikové integrace (EAI) a e-commerce. Aktuálně působí na pozici architekta a technického specialisty pro Českou republiku a Slovensko.

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Petr Pilin

Petr Pilin je leader na trhu v oblasti cloudových technologií a tyto technologie v rámci své společnosti iPodnik cloud nabízí na českém a slovenském trhu od roku 2009. Mezi zákazníky iPodniku patří společnosti, jako je Zásilkovna, Klier, Prague City Tourism a mnoho dalších. Díky přehledu dokáže Petr, a stejně tak celá firma iPodnik cloud, nabídnout (multi)cloudové řešení na míru každého zákazníka a zajistit tak jeho IT řešení pro bezpečný růst, hladký provoz a práci odkudkoliv.

Martin Predný

Vystudoval obor Právo a právní věda na Masarykově univerzitě v Brně. Již během studií vstoupil jako společník do digitální agentury, kde pomohl vybudovat úspěšný online projekt, který se jako první v ČR zabýval prodejem druhotného softwaru. V rámci spin-offu se podílel také na expanzi projektu do 12 zemí EU. Po odchodu z těchto firem založil PREDNY SLM, která se během dvou (covidových) let stala v ČR leaderem na trhu v dodávkách softwaru z volného trhu a návrhu licenčních infrastruktur středním a velkým organizacím.  

Karel Rudišar

Ve společnosti VMware pracuje více jak 7 let, převážně na pozici Cloud Management Solutions Architect. Pomáhá zákazníkům a partnerům z regionu Východní Evropy s technickými aspekty multi-cloudových řešení. Je členem komunity VMware EMEA Modern Apps and Platforms.