Tato akce již proběhla. Další akce Digitální transformace 2024 se koná 18. 4. 2024.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Michal Čížek

Pocházím z Ústí nad Labem. Vystudoval jsem telekomunikace na VUT v Brně. Více než 14 let se věnuji síťové bezpečnosti, cloudové VPN infrastruktuře, Zero Trust Network Access (ZTNA) a SASE. V roli CEO buduji společně s kolegy inovativní globální startup GoodAccess poskytující Zero-Trust cybersecurity platformu pro malé a střední firmy po celém světě.

Vlastimil Horák

Vlastimil Horák má na starosti další rozvoj společnosti VMware na rychle rostoucím českém a slovenském trhu. Je zodpovědný za řízení společnosti VMware v České republice a na Slovensku, obchodní operace a strategické plánování se zaměřením na posilování vztahů, větší spolupráci s partnery a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky.

Vlastimil nastoupil do společnosti VMware v roce 2021 po více než osmiletém působení ve společnosti Tech Data, kde naposledy zastával pozici advanced solutions director pro český a slovenský trh. Předtím zastával manažerské pozice ve společnostech Oracle, Sun Microsystems a T-Systems.

Vlastimil má bohaté zkušenosti a jedinečné znalosti místního ICT průmyslu, pomáhá posilovat a rozvíjet VMware jako strategického poradce pro své zákazníky a rozvíjet cenné příležitosti pro své partnery. Vlastimilovým cílem je zvýšit povědomí o komplexním portfoliu, které dnes VMware nabízí, zejména v oblasti správy hybridního cloudu, virtuálních sítí, správy koncových bodů, zabezpečení a moderních aplikací.

Pavel Jirsák

Produktový manažer s více než 10 lety zkušeností s dodáváním úspěšných produktů ve finančním, farmaceutickém, lokalizačním a kybernetickém průmyslu. Dokončil několik horských ultramaratonů, tvůrce YouTube a cestovatelský ambasador.

Petr Leština

Petr Leština se pohybuje v IT 25 let, v oblasti cloud computingu pak více jak 10 let. V IBM má aktuálně na starosti IBM Public Cloud se zaměřením na Watson, Red Hat, Kubernetes a VMware. Jeho profesní historie pokrývá oblasti Javy/J2EE, podnikové integrace (EAI) a e-commerce. Aktuálně působí na pozici architekta a technického specialisty pro Českou republiku a Slovensko.

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Petr Pilin

Petr Pilin je leader na trhu v oblasti cloudových technologií a tyto technologie v rámci své společnosti iPodnik cloud nabízí na českém a slovenském trhu od roku 2009. Mezi zákazníky iPodniku patří společnosti, jako je Zásilkovna, Klier, Prague City Tourism a mnoho dalších. Díky přehledu dokáže Petr, a stejně tak celá firma iPodnik cloud, nabídnout (multi)cloudové řešení na míru každého zákazníka a zajistit tak jeho IT řešení pro bezpečný růst, hladký provoz a práci odkudkoliv.

Martin Predný

Vystudovaný právník, dříve spolumajitel digitální agentury a několika start-upů, se v oboru licencování pohybuje již od roku 2013. V roce 2019 se spojil s lídrem na trhu výkupu a prodeje on-premise licencí, německou PREO software a prostřednictvím PREDNY SLM a paragrafů utváří podobu trhu s druhotnými licencemi ve střední a východní Evropě.

Karel Rudišar

Ve společnosti VMware pracuje více jak 7 let, převážně na pozici Cloud Management Solutions Architect. Pomáhá zákazníkům a partnerům z regionu Východní Evropy s technickými aspekty multi-cloudových řešení. Je členem komunity VMware EMEA Modern Apps and Platforms.

Lukáš Smiga

Lukáš se už skoro 20 let plaví po vodách výroby podnikového software a v Elosu slouží v pozici evangelisty Cloud & Middleware technologií a DevOps hnutí. Na palubě především trimuje přední plachtu, aby mohla naše kocábka rychle zamířit za správným řešením. Je také potápeč a rád se noří do hlubin problémů našich pasažérů, pomáhá konzultovat možnosti a způsoby zavedení moderních technologií v jejich softwarových projektech. Mimo konzultování, zavádění, kázání a plachtění je také instruktorem Red Hat produktů.