Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Jiří Konečný

Po vojenské službě a krátkém působení rozpočtáře v elektro firmě se začal zabývat vývojem a výrobou elektronických spínacích jednotek pro elektrická vytápění. Nejprve jako živnostník, od roku 1997 ELKO EP, s.r.o. Od té doby neustále rozvíjí tento obor a jeho společnost se stala lídrem v této oblasti nejen v ČR, ale i v Evropě.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Jan Průcha

Jan Průcha založil v roce 2009 společnost Insight Home, a.s., která se během tří let stala leaderem na trhu s domácí automatizací a působí na českém, slovenském a ruském trhu. Ve spolupráci s americkou společností AMX vyvíjí systém inHome, se kterým dosáhnete energetických úspor, a tím šetrnosti k životnímu prostředí, vysoké úrovně bezpečí, díky ovládání přes chytré telefony a tablety naprostého pohodlí, zábavy v té nejvyšší kvalitě a v neposlední řadě významného zhodnocení celé nemovitosti. Před rokem 2009 působil více než 15 let jako CEO ve společnosti LANGMaster a jako prezident Electronic Publishing Association (USA). V letech 1992 a 1995 pak na pozici projektového manažera v společnosti TIS Apple Computer.

Jindřich Švestka

Má více než desetileté zkušenosti z oblasti managementu velkých firem, ve společnosti ELKO EP úspěšně působí již druhým rokem jako manager iNELS. Díky jeho velkému přesvědčení a entuziasmu se výrazně zasadil o to, aby inteligentní elektroinstalace iNELS komunikovala nejen v rámci vlastních prvků, ale dokázala komunikovat napříč všemi systémy v domě, které lze ovládat. Rovněž patří ke členům představenstva ELKO EP HOLDING, a. s.

Libor Tošovský

Po vystudování FEL ČVUT pracoval například ve společnostech HP a Intel kde se také podílel na vývoji produktů a vzdělávání. Od roku 2004 má na starosti v ČR a dalších zemích kompletní zastoupení společnosti Belkin, která se během této doby stala významným hráčem na trhu. Hlavní zaměření je nyní na nové produktové kategorie jako je příslušenství k tabletům a smartphonům včetně aplikací a WeMo systém zásuvek ovládaných z mobilních telefonů.

František Vaške

Profesní život Františka Vaške je spojen s IT od roku 1985. Pracoval jako konstruktér, programátor a později jako obchodník a manažer ve firmách Software602, IBM ČR, SIMAC TECHNIEK, GTS NOVERA. V současnosti je jednatelem firmy 4Deal plus s.r.o., která poskytuje konzultační a obchodní služby v oblasti IT ve spojení se silniční dopravou a hospodaření s majetkem, zabývá se konzultační činností v oboru ochrany informací a školí soft skills. Moderuje a organizuje hry typu LARP a ve volném čase programuje Arduino a amatérsky vinaří ve svém domě v Mikulově.

Zbyšek Velebil

Vystudoval ČVUT – FEL Praha. Od roku 1992 pracuje v oboru bezpečnostních systémů u společnosti Alkom Security a.s. (dříve Alkom-IPC s.r.o.). Zde je nyní členem vedení společnosti a má na starosti zejména technický rozvoj včetně zavádění nových technologií. Alkom Security a.s. patří nyní k několika největším instalačním firmám v oblasti technické bezpečnosti a poskytování služeb PCO (pultu centrální ochrany) v ČR.