Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:15 - 18:35

Digitální a propojená domácnost

V západních zemích Evropy je 40% nově budovaných domácností připraveno na digitální domácnost. V České republice je to kolem 2%. Potenciál růstu je minimálně desetinásobný. Prezentace ukáže co dnes digitální domácnost nabízí, shrne situaci na českém trhu a představí jaké jsou obchodní příležitosti růstu trhu.

Jan Průcha Jan Průcha

CEO

Insight Home, a.s.

Jan Průcha

Jan Průcha založil v roce 2009 společnost Insight Home, a.s., která se během tří let stala leaderem na trhu s domácí automatizací a působí na českém, slovenském a ruském trhu. Ve spolupráci s americkou společností AMX vyvíjí systém inHome, se kterým dosáhnete energetických úspor, a tím šetrnosti k životnímu prostředí, vysoké úrovně bezpečí, díky ovládání přes chytré telefony a tablety naprostého pohodlí, zábavy v té nejvyšší kvalitě a v neposlední řadě významného zhodnocení celé nemovitosti. Před rokem 2009 působil více než 15 let jako CEO ve společnosti LANGMaster a jako prezident Electronic Publishing Association (USA). V letech 1992 a 1995 pak na pozici projektového manažera v společnosti TIS Apple Computer.

18:40 - 18:55

Nové technologie a služby v oblasti bezpečnostních systémů, inteligentní zabezpečení

V prezentaci se dozvíte jaké jsou nejmodernější trendy v oblasti technického zabezpečení objektu s ohledem na využití „chytrých telefonů a tabletů“. Jak pohodlně a intuitivně ovládat bezpečnostní systém odkudkoliv, jaké jsou v této oblasti novinky a trendy.

Zbyšek Velebil Zbyšek Velebil

Obchodní ředitel

ALKOM Security, a.s.

Zbyšek Velebil

Vystudoval ČVUT – FEL Praha. Od roku 1992 pracuje v oboru bezpečnostních systémů u společnosti Alkom Security a.s. (dříve Alkom-IPC s.r.o.). Zde je nyní členem vedení společnosti a má na starosti zejména technický rozvoj včetně zavádění nových technologií. Alkom Security a.s. patří nyní k několika největším instalačním firmám v oblasti technické bezpečnosti a poskytování služeb PCO (pultu centrální ochrany) v ČR.

19:00 - 19:10

Snadná automatizace domácnosti přes chytrý telefon, Libor Tošovský, Country Manager Belkin

Zapnout kropení na zahradě vždy, když teplota vystoupá nad 30 stupnů? Nebo rozvítit lampu při příchodu do místnosti jen pohybovým senzorem? Nejen to, si můžete jednoduše nastavit pomocí řady Belkin WeMo. Vytvořena pro dostupnou automatizovanou domácnost všem, co mají chytrý telefon.

19:15 - 19:35

Jednou nohou doma

Jiří Konečný Jiří Konečný

CEO

ELKO EP, s.r.o.

Jiří Konečný

Po vojenské službě a krátkém působení rozpočtáře v elektro firmě se začal zabývat vývojem a výrobou elektronických spínacích jednotek pro elektrická vytápění. Nejprve jako živnostník, od roku 1997 ELKO EP, s.r.o. Od té doby neustále rozvíjí tento obor a jeho společnost se stala lídrem v této oblasti nejen v ČR, ale i v Evropě.

Jindřich Švestka Jindřich Švestka

Manager iNELS

ELKO EP, s.r.o.

Jindřich Švestka

Má více než desetileté zkušenosti z oblasti managementu velkých firem, ve společnosti ELKO EP úspěšně působí již druhým rokem jako manager iNELS. Díky jeho velkému přesvědčení a entuziasmu se výrazně zasadil o to, aby inteligentní elektroinstalace iNELS komunikovala nejen v rámci vlastních prvků, ale dokázala komunikovat napříč všemi systémy v domě, které lze ovládat. Rovněž patří ke členům představenstva ELKO EP HOLDING, a. s.

19:40 - 19:55

Jak jsem stavěl chytrý dům?

František Vaške František Vaške

Jednatel

4Deal plus s.r.o.

František Vaške

Profesní život Františka Vaške je spojen s IT od roku 1985. Pracoval jako konstruktér, programátor a později jako obchodník a manažer ve firmách Software602, IBM ČR, SIMAC TECHNIEK, GTS NOVERA. V současnosti je jednatelem firmy 4Deal plus s.r.o., která poskytuje konzultační a obchodní služby v oblasti IT ve spojení se silniční dopravou a hospodaření s majetkem, zabývá se konzultační činností v oboru ochrany informací a školí soft skills. Moderuje a organizuje hry typu LARP a ve volném čase programuje Arduino a amatérsky vinaří ve svém domě v Mikulově.

20:00 - 21:00

Vyzpovídejte naše hosty také při sklence vína!

21:00

Předpokládaný konec setkání