Tato akce již proběhla. Další akce Content First 2023 se koná 25. 5. 2023.

Content First 2017

50 % účastníků loňské konference sice dělá obsahový marketing, ale bez strategie. Pojďme to změnit.

Co se mi na #contentfirst hodně líbí, že obsahový marketing není už degradován jen na psaní článků na web. To je důležité říkat.

61 % účastníků loňské konference vidí jako největší překážku obsahového marketingu odbornost a pravidelnou tvorbu obsahu. Přijďte si pro nápady.

Haló, haló! Vy, kdo máte ve firmě na starosti obsahový marketing, zbystřete. Dnes a denně slýcháme na konferencích a čteme v odborných článcích, ať se odlišíme, vybočíme z řady a jsme fialovou krávou. A to všechno samozřejmě unikátním obsahem. Jenže je vůbec ještě možné být jiný v moment, kdy se o to snaží všichni? Na Content First se i letos podíváme na zoubek aktuálním trendům a přineseme nápady pro to, jak na lepší a efektivnější firemní obsah.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

OKsystem
Na Pankráci 125
Praha 4
140 21
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro trasy C

  Stanice Pankrác

  2 min chůze od stanice

 • Autobus linky 134, 188 a 193

  Zastávka Pankrác

 • MHD

  Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Pankráci, směrem na Pražského povstání. Konferenční centrum OKsystem se nachází cca tři minuty chůze od metra.

 • Autem

  Z magistrály (5. května) ve směru do centra je nutno sjet na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak do ulice Na Strži. Na prvních světlech odbočíte vpravo a na dalších pojedete rovně. OKsystem se nachází těsně za druhou světelnou křižovatkou po pravé straně. Ve směru z centra je třeba sjet do ulice Hvězdova, kde na semaforech odbočíte vpravo a OKsystem budete mít hned po své pravé ruce. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci (placené), na parkovišti Bauhausu, v obchodním centru ( 3 hodiny zdarma ) a nebo v přilehlých ulicích.

Lenka Petrašová

Event Director