Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Fernando Angulo

  Fernando působí v SEMrush jako Head of International Partnerships a mezinárodní řečník. Patří mezi hlavní tváře společnosti a každoročně vystupuje na více než 50ti prestižních konferencích po celém světě. Specializuje se na B2B search marketing, e-commerce, content marketing a na školení marketingových týmů firem. 

  Fernando je energický, pozitivní a se smyslem pro humor. Během workshopů dokáže díky praktickým ukázkám navázat kontakt s publikem a aktivně zapojit účastníky. Fernando není jen superstar digitálního marketingu, je také superhrdina pro své dvě krásné holčičky a milující manžel.

  Head of International Partnerships

  SEMrush

 • Zuzana Dobšíčková

  Zuzka má za sebou práci na straně klienta i agentury. V současné době konzultuje strategické plány značek z komplexního marketingového pohledu. V Korálky.cz, největším tuzemském eshopu s potřebami pro výrobu bižuterie, má dlouhodobě na starosti obsahovou a produktovou strategii. V Inspirační galerii je aktuálně více než 200 návodů, které Zuzka připravila se svým týmem. Návody jsou pro všechny k dispozici zdarma.

  Kreativní ředitelka

  Korálky.cz

 • Radim Stezka

  Začal jako brigádník v jednom z největších českých obchodů se streewearem a teniskami. Dnes má pod sebou marketingový tým Queensu a podílí se na řízení celé firmy.

  Brands & Marketing manager

  Queens

 • Martin Šinkovský

  První médium, které jsem konzumoval, byla televize. Dodnes si pamatuju, jak jsem sledoval přenos státního pohřbu Jurije Andropova (1984). Následoval Večerníček, Videostop, Sluníčko, Mateřídouška a noční Aktuality, v nichž jsem jednou vystupoval jako malý žák obdivující jakousi nepodstatnou výstavu v rodném Šumperku. V pubertě jsem konzumoval především různé hudební časopisy a také Bravo (jeden fotoromán se dokonce fotil na naší střední škole).

  Následovalo vlnivé období sympatií i antipatií k různým médiím. V roce 2007 jsem začal psát pro portál RadioTV.cz, kde jsem to dotáhl na šéfredaktora. Následovala intenzivní zkušenost v Olomouckém deníku, kde jsem strávil rok na postu krimi redaktora. Pak jsem se zase ponořil do světa digitálních médií a content marketingu - weby Vseovareni.cz, RadioDixie.cz a aktuálně sportovní magazín O2TVSport.cz. Kromě toho se věnuji všemožné kreativě ve své domácí agentuře Elite Solutions, píšu knihy pro děti, scénáře pro komiksy atp.

  Podařilo se mi splnit už dva dětské sny - napsal jsem Večerníček (Krysáci) i komiks pro Ábíčko (Mlžný ostrov zbarvený do ruda). Další sny tiše vyčkávají, až je probudím k životu.

  Creative Cheerleader

  Elite Solutions