Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Štěpán Bechynský

  Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynsky společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a vrátil se do společnosti Microsoft, kde se stará o IoT řešení v regionu CEE jako technický konzultant. Ve volných chvílích se věnuje mikrokontrolérům a 3D tisku a víkendy tráví nejraději u plotny nebo přednášením o Arduino.

  Technology Solution Specialist pro IoT řešení v regionu CEE

  MICROSOFT

 • Miloš Endrle

  „Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč“. Miloš Endrle naplňuje toto rčení již šestým rokem ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.

  Founder & CTO

  Geewa

 • Ján Ilavský

  Ján Ilavský je jedným z prvých iOS vývojárov v ČR / SR. Stojí za kompletnou realizáciou viacerých ocenených mobilných aplikácií, ktoré vynikajú inovatívnymi UI prvkami, jednoduchosťou a veľmi kvalitným technickým prevedením. Profesne stojí ako aktívny hudobník a producent na pomedzí umenia a softwarového vývoja. Pri práci používa alternatívne metódy a veľmi rád experimentuje. Na UX sa vždy pozerá z komplexného hľadiska a rád pracuje na detailoch, ktoré sa javia na prvý pohľad ako bezvýznamné. Je spoluzakladateľom malého herného štúdia Hyperbolic Magnetism, kde momentálne pôsobí hlavne ako game designer.

  Game designer

 • Petr Koubský

  Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

  Vedoucí rubriky Věda a technologie

  Deník N

 • Jiří Szántó

  Po předchozích zkušenostech z oblasti analýz a sociálních sítí nyní zastává pozici obchodního ředitele v CrazyTomato. „Crazytým“ poskytuje klientům veškeré služby spojené s mobilním marketingem už 6 let a patří mezi největší hráče na trhu.

  Obchodní ředitel

  Crazy Tomato

 • Robert Varga

  Aktuálně pracuji v GE Money Bank na pozici IT Systems Analyst, čtvrtým rokem jsem Microsoft Influencer a úzce spolupracuji s Nokia ČR a SR. Programování je více než dekádu mým „hobby na doma“ a mimo dosavadní online (CzechGamer.com, VymenaVeci.cz) a offline (ComputeMark) světy v posledních dvou letech kotvím ve vodách Windows Phone (TV Program, Počasí, Rádio, Svátky, Program Kin, WP Bench). Aplikace ComputeMark a WP Bench jsou používány v recenzích nejvýznamnějších webů průmyslu (Engadget.com, AnandTech.com).

  Technický guru

  CzechGamer.com