Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:05

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:05 - 18:10

Představení nového firemního člena - formát 99 vteřin

Martin Bilik, COO (Mothiva)

18:10 - 18:30

Sociální (vs.) mobilní hry

Čeká mobilní hry s příchodem sociální distribuce ještě větší boom?

Miloš Endrle Miloš Endrle

Founder & CTO

Geewa

Miloš Endrle

„Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč“. Miloš Endrle naplňuje toto rčení již šestým rokem ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.

18:35 - 18:55

Mobil a herní konzole

Hráči, na které míří hry na mobilních zařízeních, jsou vesměs označování jako „casual gamers“. Nejedná se o ordoxní pařany hrající denně několik hodin AAA hry, ale o velkou masu spotřebitelů jednoduchých her, které hrají ve volných chvílích. Stejnou skupinu hráčů také najdeme na herních konzolích. Idea propojení mobilních zařízení a herních konzolí je velmi jednoduchá. Tam kde skončím ve hře na jednom zařízení, budu pokračovat na zařízení jiném. To, jak to funguje na Windows Phone a Xbox, uvidíte v mé přednášce.

Štěpán Bechynský Štěpán Bechynský

Technology Solution Specialist pro IoT řešení v regionu CEE

MICROSOFT

Štěpán Bechynský

Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynsky společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a vrátil se do společnosti Microsoft, kde se stará o IoT řešení v regionu CEE jako technický konzultant. Ve volných chvílích se věnuje mikrokontrolérům a 3D tisku a víkendy tráví nejraději u plotny nebo přednášením o Arduino.

19:00 - 19:20

Windows Phone - zkušenosti s Marketplace

Windows Phone roste každým dnem a stejně tak roste Marketplace, zájem ze strany uživatelů, vývojářů i firem.

Robert Varga Robert Varga

Technický guru

CzechGamer.com

Robert Varga

Aktuálně pracuji v GE Money Bank na pozici IT Systems Analyst, čtvrtým rokem jsem Microsoft Influencer a úzce spolupracuji s Nokia ČR a SR. Programování je více než dekádu mým „hobby na doma“ a mimo dosavadní online (CzechGamer.com, VymenaVeci.cz) a offline (ComputeMark) světy v posledních dvou letech kotvím ve vodách Windows Phone (TV Program, Počasí, Rádio, Svátky, Program Kin, WP Bench). Aplikace ComputeMark a WP Bench jsou používány v recenzích nejvýznamnějších webů průmyslu (Engadget.com, AnandTech.com).

19:25 - 19:45

Escapology - od nápadu až po App Store za 5 dní

Ján Ilavský Ján Ilavský

Game designer

Ján Ilavský

Ján Ilavský je jedným z prvých iOS vývojárov v ČR / SR. Stojí za kompletnou realizáciou viacerých ocenených mobilných aplikácií, ktoré vynikajú inovatívnymi UI prvkami, jednoduchosťou a veľmi kvalitným technickým prevedením. Profesne stojí ako aktívny hudobník a producent na pomedzí umenia a softwarového vývoja. Pri práci používa alternatívne metódy a veľmi rád experimentuje. Na UX sa vždy pozerá z komplexného hľadiska a rád pracuje na detailoch, ktoré sa javia na prvý pohľad ako bezvýznamné. Je spoluzakladateľom malého herného štúdia Hyperbolic Magnetism, kde momentálne pôsobí hlavne ako game designer.

19:50 - 19:55

Netradiční propagace mobilních aplikací

Jiří Szántó Jiří Szántó

Obchodní ředitel

Crazy Tomato

Jiří Szántó

Po předchozích zkušenostech z oblasti analýz a sociálních sítí nyní zastává pozici obchodního ředitele v CrazyTomato. „Crazytým“ poskytuje klientům veškeré služby spojené s mobilním marketingem už 6 let a patří mezi největší hráče na trhu.

20:00 - 21:00

Závěrečný networking