Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Stříbrní partneři

  • logo ALEF NULA

   ALEF NULA

   Společnosti ALEF patří mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými máme více než 20 let zkušeností.

  • logo ANECT

   ANECT

   ANECT a.s. je partner pro Vaše podnikání v oblasti komunikačních a informačních technologií. Zkušený tým profesionálů nabízí vysoké zhodnocení Vašich investic v IT, a to formou identifikace a optimalizace té části komunikačních a informačních technologií, které významně podporují Vaši podnikatelskou činnost či vizi strategického rozvoje. Prostřednictvím nabídky portfolia produktů a služeb jsme schopni zaručit vždy takové řešení, které přinese užitek Vám i Vašim zákazníkům.
  • logo APPSEC

   APPSEC

   APPSEC je projekt společnosti Apptc.me s.r.o., která se zabývá privátními a public řešeními pro cloud orchestraci, kde je aspekt bezpečnosti velkou prioritou. Společnost Apptc.me s.r.o. se rozhodla sdílet své zkušenosti s bezpečností skrz projekt APPSEC a pomáhat tak zákazníkům s širokou škálou palčivých problémů, se kterými se dnes v informační bezpečnosti můžeme setkat.

  • logo Dimension Data

   Dimension Data

  • logo Flowmon Networks

   Flowmon Networks

  • logo HP TRONIC Zlín

   HP TRONIC Zlín

  • logo MailStore

   MailStore

 • Partner

 • Vystavovatel

  • logo PROFIcomms s.r.o.

   PROFIcomms s.r.o.

   Společnost PROFIcomms je distributor aktivních prvků, specializující se na oblasti podnikových, metropolitních, telekomunikačních sítí a kamerových systémů. Součástí služeb poskytovaných našim partnerům je nadstandardní technická, aplikační a obchodní podpora při návrhu a realizaci projektů.

 • Pod záštitou

 • Mediální partneři

  • logo CFOworld

   CFOworld

   Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

  • logo CIO Business World

   CIO Business World

   Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

  • logo Computerworld

   Computerworld

   Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

  • logo HD World

   HD World

   Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

  • logo ChannelWorld

   ChannelWorld

   Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

  • logo SecurityWorld

   SecurityWorld

   Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.

  • logo SecurityWorld

   SecurityWorld

   Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.

 • Technologický partner

  • logo Cisco Systems

   Cisco Systems

   Cisco je celosvětový technologický lídr, který od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Jeho zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a využívat digitální příležitosti zítřka již dnes. Cisco zároveň zajišťuje nepřetržitou globální ochranu kyberprostoru a disponuje jedním z nejkomplexnějších a nejpokročilejších portfolií bezpečnostních produktů a řešení. Cisco je světovým lídrem v oblasti řešení pro vzdálenou komunikaci a spolupráci. 95 % společností z žebříčku Fortune 500 používá videokonferenční řešení Cisco Webex. Přes Cisco Webex se každoročně koná 500 milionů schůzek. Miliony lidí se každý den spoléhají na tuto platformu při spolupráci se svými týmy, partnery a zákazníky, bez ohledu na to, zda patří mezi velké společnosti nebo se svým byznysem teprve začínají. Cisco má řešení pro každého.