Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2024 se koná 17. 10. 2024.

Partneři

Zlatí partneři

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které ve spolupráci se společností Intel poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení, postavené na Intel® procesorech. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Security Avengers

Security Avengers vznikli, aby mohli bezpečnostní specialisté dělat svou práci bez složitých pravidel a procesů u velkých integrátorů. Kreativita a pružnost je to, co dovoluje tvořit pro naše zákazníky zajímavá a efektivní řešení pro jejich prostředí. Nejsme závislí na prodeji konkrétních produktů a o to více se zaměřujeme na bezpečnost jako celek, tak abychom pomohli v oblasti, kterou zákazník nejvíce potřebuje. Naše zkušenosti s analýzou reálných incidentů umíme promítnout do opatření v nových projektech a jsme schopni poukázat na problémy a souvislosti, které většina opomíjí.

SentinelOne

SentinelOne je přední společností v oblasti kybernetické bezpečnosti, která poskytuje inovativní a komplexní řešení pro ochranu před sofistikovanými hrozbami a útoky v reálném čase. Využívá pokročilou umělou inteligenci a strojové učení k detekci nových hrozeb. Jedním z jejích hlavních prvků je platforma SentinelOne Singularity, která integruje ochranu koncových zařízení, správu bezpečnosti a detekci a reakci na incidenty. Společnost má také vyvojové centrum v České republice, kde zaměstnává přes 200 IT odborníků. Díky svému inovativnímu přístupu a schopnosti chránit před neustále se vyvíjejícími hrozbami si získala důvěru tisíců organizací po celém světě.

Stříbrní partneři

awin IT, s. r. o.

Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti IT zabezpečení, zálohování a vysoké dostupnosti. Díky dlouhodobým zkušenostem a osvědčeným řešením od lídrů světového trhu vyřešíme specifické potřeby každé IT infrastruktury. Od návrhu a instalace až po konfiguraci a technickou podporu. Děláme vše pro to, abychom byli více než dodavatel. Chceme být spolehlivý IT partner. Naším cílem jsou dlouhodobé vztahy se zákazníky, založené na důvěře a oboustranné spokojenosti.

IS4 security/Bitdefender

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích. Jsme vedení vizí být firmou, která má v oblasti kybernetické bezpečnosti nejvíce důvěry od zákazníků na celém světě, což znamená, že neustále naše technologie inovujeme a hledáme jak jít v bezpečnosti o krok dál. Naší specializací jsou detekce pomocí strojového učení, hybridní ochrana fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředí a ochrana pomocí automatizovaného EPP s EDR, XDR a MDR. Naše produkty mají plnou českou lokalizaci a lokální podporu díky IS4 security jakožto Vendor Representative Company, která zastupuje výhradně Bitdefender na Českém a Slovenském trhu. Dodáváme lokálnímu trhu potřebné služby podpory včetně české lokalizace, instalační podpory včetně návrhů nasazení a odborných školení. Našim cílem je díky správnému výběru a integraci bezpečnostních řešení vytvářet opravdové důvěryhodné bezpečí v IT prostředí.

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

Partneři

ALVAO

ALVAO již více než 20 let dodává software pro řízení (nejen) IT procesů ve středních a velkých firmách. Kořeny má v České republice – ale působí i za hranicemi. Ve většině evropských zemí a v USA. 

ALVAO produkty - Alvao Service Desk & Asset Management - patří do rodiny ITSM – IT System Management. Nástroje vyvíjí pro Office 365 prostředí (Microsoft Gold Partner) a to jak z pohledu integrace, tak uživatelské adopce. 

Mimo zmíněného je Alvao nedílnou součástí systémů pro zajištění kybernetické bezpečnosti v organizaci, a to díky sběru bezpečnostních incidentů, jejich procesnímu podchycení, kompletní historie a vazbě na aktiva a jejich hodnocení dle Vyhlášky č. 82/2018 Sb. Příloha 1. 

ALVAO Asset Management a ALVAO Service Desk je schváleným řešením v katalogu služeb eGovernment cloudu (nejvyšší úroveň, tzn. 3) a je držitelem certifikátu bezpečnosti ISO 27001.

Cybrela

Pomůžeme Vám s praktickými dopady kybernetické informační bezpečnosti. Společně vytvoříme základy, principy a veškerou dokumentaci tak, aby pro Vás byla přínosem. Jsme Váš bezpečný deštník proti složitostem informační bezpečnosti, s námi "nepromoknete".

SoftwareOne Czech Republic

SoftwareOne je přední světový poskytovatel softwaru a cloudových řešení, který nově definuje způsob, jakým společnosti vytvářejí, nakupují a spravují vše v cloudu. Centrála naší společnosti se nachází ve Švýcarsku, v České republice působíme od roku 2012. Nabízíme širokou škálu služeb, od licencování a nákupu softwaru až po správu životního cyklu softwaru a všech aspektů poradenství při strategii „cloud-first”.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.