Tato akce již proběhla. Další akce Czech Internet Forum 2023 se koná 2. 11. 2023.

Doprovodný program

Czech Internet Forum není jen o přednáškách. Připravujeme pro vás bohatý doprovodný program:

 
Coffee break pro váš telefon

Vybil se vám telefon? Nic se neděje, máme ChargeBox. Hledejte ho v předsálí.

 
Afterparty…

…bude! A i když je Czech Internet Foru teprve 10 let, mejdan bude dokonce padesátkový. Napomádované háro, kotlety a rock ‚n‘ roll. 50. léta se vším všudy. Nebude chybět přehlídka retrošatů Jane Bond nebo fotostěna, u které si dámy budou připadat jako Marylin a pánové jako James Dean.

 
Stánky našich partnerů

A vůbec! Proč mluvit za partnery… Nechte se ke stánkům pozvat přímo od nich: 

Seznam.cz
Na #CIF15 chodíme načerpat inspiraci a probrat nové trendy. Proto vám ty z oblasti interaktivní videoreklamy představíme u stánku Seznam.cz v předsálí Národního domu. Pohodlí pak hledejte přímo v přednáškovém Sále inspirace. Čekají vás tam plážová lehátka a fatboye, ve kterých můžete na chvíli od náročných témat konference zrelaxovat hlavu s Hry.cz. Není to ani měsíc, co je Seznam.cz spustil v novém a Vy je můžete vyzkoušet na připravených tabletech a noteboocích.


Adform
Adform platforma nabízí širokou škálu služeb vztahujících se k displej reklamě. Pokud už jste našimi zákazníky a zkratky jako DSP, TPAS, DMP, PMP, SSP nebo RM Vám nejsou cizí, stavte se u nás na stánku a můžeme probrat, jak Vám to funguje ☺. Pokud spolupráci s námi teprve zvažujete, přijďte prodiskutovat, jak Vám můžeme pomoci zefektivnit Vaši online komunikaci. Pro všechny pak máme připravenou soutěž o kameru GoPro HERO a další drobné ceny.


Crimtan
Srdečně vás zveme na náš stánek, kde na vás čeká mnoho novinek z oboru programatického online nákupu. Pohodlně vás usadíme, pohostí vás naše sympatická kolegyně Lenka, a zatímco si budete vychutnávat správně optimalizovaný Crimtan džus, můžete se dozvědět od našeho kolegy Oty informace o prvním programatickém B2B cílení ve střední Evropě nebo proč již více plníme brandové cíle než ty výkonnostní.


HyperMedia
HyperMedia vás srdečně zve ke svému stánku. Přijďte se podívat jak se naše společnost posunula kupředu – a to nejen v Netmonitoru!


iBILLBOARD
Zastavte se u nás probrat online reklamu (display, mobile, video). Rádi Vám pomůžeme najít vhodná řešení v oblastech adservingu, RTB, implemetace dat, práce s HTML5 apod.


Imper
Čerstvá chytrá data dají tu správnou šťávu vašemu obchodu i marketingu. Stavte se u našeho stánku a natankujte. Nejen, že pro vás máme připraveno osvěžení ve formě smoothies, ale navíc vás necháme ochutnat všechny naše aplikace na 2 týdny zdarma! Jak ochutnávku získat? Stačí od nás dostat letáček s unikátním kódem a aplikace jsou na celé 2 týdny vaše!

Rozjeďte váš byznys naplno s aplikacemi od Imperu. Leady identifikují firemní návštěvy na vašem webu, Merk je největší online databáze ekonomických subjektů s ověřenými kontakty a s Monitorou budete mít monitoring médií pod palcem.


LMC (Jobs.cz a Prace.cz)
V naší čajovně vás naučíme ovládat jedno prastaré čínské umění… umění se zastavit. Člověk pod dojmem, že neustále musí za něčím běžet, si kolikrát ani neuvědomuje, že naopak před něčím prchá. Přijďte vydechnout, zveme vás na čaj.


Mobilní validační místo mojeID
Přijďte si zvalidovat své mojeID a navíc si zahrajte o zajímavé ceny. Vyhrává každý.


VivaKi Czech Republic
Vás srdečně zve ke svému mediálnímu stánku, kde Vám představíme mediální agenturu ZenithOptimedia, digitální agenturu Performics a Newcast, kde se budete moct pobavit o konkrétní situaci Vaší značky v ČR na poli contentu a digitálních řešení.