Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátoři

 • Filip Horký

  S přivyděláváním novinařinou Filip začal už v šestnácti letech. To každý víkend seděl u fotbalových zápasů a reportoval pro server Eurofotbal. Před OH v roce 2010 nastoupil do redakce sportu ČT, kde působil 3 roky a pokračoval hlavně ve fotbalových tématech. Pak následoval přesun na ČT24, kde si nesmírně užíval informování o aktuálním dění, událostech ve Sněmovně nebo se podílel na povodňovém zpravodajství. Od roku 2015 se v DVTV učil po boku dvou nejlepším profesionálů, jak dělat rozhovory. Na podzim roku 2017 se připojil k týmu Seznam Zprávy, kde se podílí hlavně na vytváření pořadu Obzor Filipa Horkého. A krom toho, po celou dobu, zuřivě používá Twitter.

  Vedoucí televizního zpravodajství

  Seznam.cz

 • David Slížek

  David Slížek má za sebou bohaté zkušenosti z médií. Začínal v rádiu Alfa s jednou z prvních českých relací o technologiích. Následovalo rádio Regina (Český rozhlas), kde postupně působil na pozicích redaktor, moderátor, editor a vedoucí zpravodajství. Celkem šest let strávil v online deníku Aktuálně.cz, nejprve jako editor (editoval například magazín Datarama.cz), později jako šéfeditor a zástupce šéfredaktora. Připravoval projekt VIP blogů a podílel se i na redesignu Aktuálně.cz v roce 2007. Do společnosti Internet Info přišel z vydavatelství Economia, kde působil na pozici šéfeditora iHNed.cz.

  Šéfredaktor Lupa.cz

  Lupa.cz

Přednášející

 • Kristýna Audiová

  Poslední 2 roky jsem strávila intenzivním budováním značky Rohlik.cz. Aby vše mohlo začít dobře fungovat, bylo nutné na začátku nastavit hlubokou spolupráci mezi obchodním oddělením a marketingem a společnou strategii, jakým směrem se chceme jako značka dlouhodobě ubírat. Pokud chcete komunikovat konzistentně a efektivně, je důležité, aby šla celá firma stejným směrem. Jedině tak se dá stavět silná značka, ve kterou zákazníci věří. A jedině tak může vzniknout smysluplný marketingový plán a trade plan.

  Brand Manager

  Rohlik.cz

 • Ivan Bartoš

  Ivan Bartoš je předseda České pirátské strany a poslanec PSP ČR za Středočeský kraj. Stojí v čele Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj PSP ČR. Členem Pirátů se stal v době jejich vzniku, v roce 2009.

  Profesně působil v několika českých i nadnárodních společnostech v oblasti ICT, pracoval například pro Newton IT, Monster Worldwide, T-Mobile či EMTC.

  Zajímá se o sociální témata a kvalitu života napříč společností. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou a národnostními menšinami.

  Pirátskou stranu chápe jako jedinou skutečně demokratickou politickou platformu, která reflektuje realitu třetího tisíciletí. „Technologie, které máme nyní k dispozici, nám mohou úžasně pomáhat a všem lidem ulehčit život. Nesmí se ovšem stát nástrojem digitální totality,“ říká. Jeho největšími hodnotami jsou svoboda a vzájemná tolerance.

  Předseda České pirátské strany, předseda výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj PS PČR

  Česká pirátská strana

 • Eva Čejková Vašková

  Zakladatelka společnosti Testuj.to a ŽENY s.r.o., moderátorka ČT pořadu Všechno, co mám ráda.

  Vystudovala FSV UK obor Mediální studia a 10 let podnikala v oblasti PR a marketingu. V roce 2012 v průběhu své mateřské založila komunitu ŽENY s.r.o. a o dva roky později magazín Podnikavá žena, oba weby dnes čítají měsíčně více než 700 tisíc RU. Dlouhodobě se věnuje otázce podpory podnikání žen a spolupráce, synergií a sdílení mezi ženami. To je také důvod, proč přijala nabídku ČT a stala se moderátorkou lifestylového a hobby magazínu pro ženy „Všechno, co mám ráda“.
  Eva se zajímá o trendy v oblasti nákupního chování, budování komunit, práce s microinfluencery a je hlavní akcionářskou start-upu Testuj.to.

  Zakladatelka

  Testuj.to

 • Daniel Dočekal

  Internetový publicista, co navzdory věkové kategorii ví o sociálních sítích a souvisejících tématech tolik, že by na to možná měl dostat zbrojní pas. Konzultant v marketingu, bezpečnosti, ochrany soukromí, public relations. Autor knih a tisíců článků. Provozovatel 365tipu.cz

  Internetový publicista

 • Vladimír Dzurilla

  Vladimír Dzurilla vystudoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě, absolvoval studijní pobyt v Nizozemí a studium na Britské Open University.

  Pracoval ve společnostech Accenture, O2 jako konzultant a poradce managementu u projektů výměny a implementací velkých IT systémů a zavádění organizačních a procesních změn. Od května 2016 do současné doby zastává funkci generálního ředitele státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, jejímž hlavním úkolem je poskytování ICT služeb pro státní správu a provoz Národního datového centra. Od ledna 2018 zároveň vede Národní agenturu pro komunikační a informační technologie, s. p. Ta tvoří strategie neveřejných komunikačních sítí, včetně návrhů implementace vhodných bezpečnostních opatření a dodává sdílené služby pro veřejnou správu.

  Vladimír Dzurilla rovněž působí jako poradce předsedy vlády pro oblast ICT a digitalizaci a v únoru loňského roku byl jmenován do funkce Zmocněnce vlády pro oblast IT a digitalizace. V rámci této pozice vytváří a realizuje strategickou koncepci Digitální Česko, která přispívá k výraznému posunu v oblasti státního IT a digitální ekonomiky.

 • Vít Endler

  Vít Endler ex generální ředitel MALL.cz, dnes - podnikatel, small size investor a business konzultant.

 • Lukáš Havlásek

  CEO firmy Shopsys, přední české vývojářské e-commerce společnosti sídlící v Ostravě, která zaměstnává více než 70 odborníků. Za posledních 12 let v e-commerce mu pod rukama prošly stovky online projektů - od těch menších až po ty největší B2B a B2C řešení. Jeho doménou je business poradenství a projektové a procesní řízení, o kterém pravidelně přednáší na konferencích a vysokých školách.

 • Jiří Helmich

  Jirka má v Mews na starosti produktový management, design, lokalizaci - prakticky produktový vývoj. Mews je český scale-up nabízející platformu, která je centrálním systémem pro hotely a hostely a případně i další ubytovací zařízení. Tradiční systémy se zaměřují na správu rezervací, řízení prodeje, úklidu a správu dat. Mews si ale klade za cíl vše dělat s ohledem na zážitky hostů, nabízí různé aplikace, díky nimž mohou převzít kontrolu nad svým pobytem - například portál pro hosty, kde si mohou udělat vlastní check-in, chatovat s hotelem nebo zaplatit za pobyt online. V kombinaci s automatizací administrativy, zpracováním plateb a otevřeným API se tedy jedná o hluboce integrované řešení, které dnes využívá přes 1000 hotelů v 50 zemích po celém světě.

 • Andrea Hurychová

  Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Svou kariéru začala v českém Googlu, kde měla také na starost marketing sítě YouTube. Poté byla výkonnou ředitelkou festivalu Utubering. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Frisco nebo značku Excellent. Jako Google Certified Trainer vzdělávala kreativní agentury jak tvořit poutavý videoobsah a využívat platformu YouTube.

  Founder & Chief strategist

  WeDigital

 • Milan Charvát

  Svůj první internetový projekt jsem vytvořil už v roce 2008. Jednalo se o sportovní sociální síť, která propojovala sportovní zpravodajství a fanouškovské komunity. Tehdy však ještě v Česku neexistoval takový background z hlediska know-how a investic, takže jsem projekt po dvou letech ukončil, abych se přes práci v iDNES.cz dostal k vlastnímu magazínu MontyRich, který měl za cíl inspirovat ambiciózní lidi na jejich cestě k úspěchu. Po mnohých podnikatelských chybách a neshodách se společníky však došlo v polovině roku 2018 k nucenému konci projektu a já si uvědomil, že na trhu chybí komplexní platforma, která by podnikatelům a investorům skutečně pomáhala uspět ve všech výzvách.

 • Adam Javůrek

  V Nových médiích Českého rozhlasu hledá nové cesty, jak dostat audio k posluchačům - ať už přes podcasty nebo chytré reproduktory. Před tím působil například jako editor inovací v IHNED.cz nebo šéf webových projektů v Respektu. Rád sleduje trendy v online světě a sní o kariéře skokana na lyžích.

 • Pavla Klimešová

  Pavla Klimešová je výkonná producentka dokumentárního filmu V síti o zneužívání dětí na internetu režisérů Víta Klusáka a Barbory Chalupové. Vystudovala produkci na pražské FAMU, absolvovala také obor Žurnalistika na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Produkovala řadu krátkých filmů v rámci školy a momentálně pracuje na dalším dokumentárním filmu s režisérkou Barborou Chalupovou Svatba bude? o celospolečenské debatě možné změny zákona o manželství pro stejnopohlavní páry.

  Výkonný producent

  Hypermarket Film

 • Hana Kuncová

  Hana Kuncová je vedoucí podcastové sekce v magazínu Forbes. V minulosti působila jako redaktorka Českého rozhlasu, podílela se na vzniku prvního původního podcastu Českého rozhlasu Zhasni!, na Radiu Wave moderovala publicistický magazín Přes čáru a natáčela příspěvky do proudového vysílání. Na začátku roku 2016 pobývala v New Yorku, kde mimo jiné pořídila rozhovor s Kaitlin Prest, autorkou oceňovaného podcastu The Heart. V říjnu 2016 se pak zúčastnila mezinárodního festivalu zvukového umění a podcastů Hearsay v irském Kilfinane. Kromě editorské a moderátorské práce ve Forbesu se věnuje i autorskému zvuku: v roce 2017 natočila čtyři zvukové verze klasických pohádek, které odvysílal Český rozhlas.

  Multimediální specialistka

  Forbes

 • Jakub Nešetřil

  Původním zaměřením programátor, technický teamleader. Jako první zaměstnanec pomohl vybudovat globální technologický startup GoodData. Založil vlastní startup Apiary, přestěhoval se na 4 roky do Silicon Valley. Po prodeji své firmy globálnímu gigantu Oracle se vrátil zpět do Prahy a po dvou letech příprav založil neziskovou organizaci Česko.Digital, jejímž posláním je sdružovat IT komunitu, která umí pro-bono vytvářet digitální projekty s veřejným dopadem.

 • Matěj Novák

  Matěj pracuje jako ředitel Czech Publisher Exchange. Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě, převážně RTB či programmaticem. V minulosti působil jako yield manager v Centrum Holdings a posléze Economii, Account Director v Ogilvy Interactive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář pro PLANstudio. Vystudoval filosofii, rád chodí po horách, lyžuje, jezdí na kole a čte knihy.

  Ředitel

  CPEx

 • Marek Polčák

  Marek Polčák je CEO a spoluzakladatel VRgineers. Stál u počátku VR technologie předtím, než jste o ní pravděpodobně slyšeli. V současnosti s firmou expanduje na západní trhy a hledá nová a nová využití virtuální reality. Jejich XTAL brýle pro virtuální realitu jsou v současné době nejlepší na světě co do zobrazovacího úhlu či rozlišení.

  VRginners je technologický startup, založený Markem Polčákem, Martinem Holečkem a Václavem Bittnerem, kteří mají více než desetileté zkušenosti v oblasti vývoje softwaru a hardwaru. Zabývají se vývojem profesionálních brýlí pro virtuální realitu, které patří mezi současnou světovou špičku. VR technologii firmy VRgineers využívají firmy jako Audi, BMW, Škoda, Airbus, RedBull, Universal studios NBC atd.

  Co-Founder and CEO

  VRginners

 • Tomáš Sobel

  Tomáš Sobel je zakladatel a jednatel společnosti till3am s.r.o., která pomáhá kreativním lidem s prezentací práce, nabídkou produktů a prodejem služeb pomocí SAAS produktů pod značkou JuicyFolio.
  Je autorem podcastu Vaše jméno je vaše značka, který příběhovou formou pomáhá volnonožcům zvládat nástrahy podnikání.
  Protože ho vždycky fascinoval zvuk, rozhodl se rozšířit JuicyFolio služby i o jednoduchý podcast hosting.

  S tvorbou podcastů a zpracováním zvuku pomáhá jiným autorům. Zdrojem témat pro podcast jsou i osobní konzultace kreativních podnikatelů, které poskytuje, aby si udržel přehled a nejužší kontakt s oborem.

  https://vasejmenojevaseznacka.cz - Podcast Vaše jméno je vaše značka
  https://juicyfolio.cz/podcasthosting - Podcast hosting součástí JuicyFolia, který nabízí i personalizovaný eshop, blog a prostor pro portfolio web.

  Zakladatel a jednatel

  till3am

 • Jaroslav Stehlík

  Pomocí našeho softwaru LIV jsme umožnili natočit reklamní spot pro Facebook. 

  https://www.youtube.com/watch?v=IBEykSr1l88

  V našem softwaru byla natočena většina současných populárních her pro
  virtuální realitu Oculus Quest.

  Dance Central
  https://www.youtube.com/watch?v=uP_v7a12wYE

  Audica
  https://www.youtube.com/watch?v=1PwmDO5WCq8
  Super Hot
  https://www.youtube.com/watch?v=jT11OEiA9x4

  Náš software funguje v reálném čase, což umožňuje natáčet hráče současně když hrají. Naši streameři pomocí našeho softwaru dosáhli stovky milionu shlédnutí po celém světě napříč všemi sociálními sítěmi. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tik Tok.

  https://www.youtube.com/watch?v=gV1sw4lfwFw
  https://www.youtube.com/watch?v=GAlwSC5PQZo
  https://www.youtube.com/watch?v=R5tgrBHklxQ&t=52s

  Dále pomáháme herním streamerům vydělávat více peněz na službách jako je Twitch a Youtube. Vytváříme nové způsoby jak mohou fanoušci interagovat se svými oblíbenými streamery a finančně je tak podpořit.

  Mixed reality vývojář a spolumajitel společnosti

  LIV

 • Karol Suchánek

  Počítače a bezpečnost ho fascinovaly už od dětství. V 16. letech vyvinul svůj první bezpečnostní software, který se po výhře v středoškolské soutěži dostal do prodeje.

  Během vývojářské profese v pražské pobočce Monster.com získal v roce 2006 titul MBA na University of New York in Prague. Deset let stojí za chodem společnosti, která se stará o majetné rodiny po celém světě a o jejich soukromí.

  Svou vášeň k této oblasti si prohloubil i absolvováním speciálního Cybersecurity programu na prestižní univerzitě MIT v Bostonu a setkáním s legendárními Hack5 Group ve Washingtonu. Nedávno se stal držitelem bezpečnostní prověrky NATO.

  Cybersecurity Advisor

  KarolSuchanek.com

 • Artur Sychov

  Artur Sychov je zakladatel a CEO Somnium Space. Artur pevně věří v ultimátní budoucnost virtuálních světů spojenou s technologií blockchainu. Obě technologie a vizi už několik let rozvíjí v Somnium Space. Artur založil několik startupů a je držitelem několika patentů na hardwarové vynálezy, které implementoval na trh. V minulosti pracoval jako trader, než se stal startup podnikatelem.

  CEO a zakladatel

  Somnium Space

 • Josef Šlerka

  Josef Šlerka je zběhlý divadelník, vystudovaný estetik, bývalý šéf výzkumu ve společnosti Socialbakers a nynější ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a vedoucí Studia nových médií na Univerzitě Karlově.

 • Nick Thompson

  Nick Thompson na své pozici Senior Editora pro CNN Digital International vede skupinu talentovaných a inovativních novinářů se základnou v Londýně. Jeho tým je zodpovědný za pokrytí mezinárodních novinek a příběhů se zaměřením na Evropu, Střední Východ a Afriku. Kromě každodenní zpravodajské agendy a dohledu nad výstupy londýnské pobočky Nick plánuje i dlouhodobé projekty se zaměřením na produkci působivého a v první řadě mobilního digitálního žurnalismu. Nickův tým v současné době pracuje na ambiciózním projektu, jehož cílem je posílení digitálního publika CNN na klíčových evropských trzích. Nick má mnohaleté zkušenosti s vedením inovativních projektů napříč různými platformami a týmy – od zpravodajského přes digitální a vývojářský po design, a to v celosvětovém měřítku.

  Senior Editor

  CNN

 • Dan Tržil

  Dan se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR. Podcasty měly zásadní vliv na jeho život, a proto se je snaží představit více lidem. Produkuje úspěšný podcast Proti Proudu a Na vlně podnikání. Zároveň produkuje podcasty pro klienty jako Red Bull, Česká spořitelna nebo Keboola a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA.

  Podcast Producer

  dantrzil.cz

 • Jakub Unger

  Novinář. Zakládal a roky vedl první český čistě online deník Aktuálně.cz. V manažerských rolích se podílel na řízení mediálních domů Centrum, Economia či Mafra. Pomáhal rozjet nový tištěný Pražský deník nebo investigativní web a časopis Neovlivní.cz. Od podzimu 2016 staví zpravodajství Seznamu, v lednu 2018 jeho tým spustil celoplošnou Televizi Seznam.

  Ředitel divize Zpravodajství a rádií

  Seznam.cz

 • Martin Vrána

  Martin je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a postgraduálním absolventem CEMI. Značnou část své kariéry Martin strávil v marketingu, ale od roku 2011 se do hloubky věnuje obchodu a obchodním strategiím, a to nejen v mediálním světě. Nedávno založil vlastní úspěšnou digitální agenturu a zároveň je zodpovědný za obchodní strategii v Internet Mall v internetové televizi MALL TV.

  "Pomáhám lidem a firmám s naplnění jejich obchodní vize, hledám a naplňuji potřeby klientů a využívám svých silných stránek, abych podpořil slabé stránky ostatních. A zároveň vždy musím splnit základní podmínku ať dělám cokoliv - musí mne (nás) to bavit!"

  Commercial Director MallTV

  Mall Group