Tato akce již proběhla. Další akce E-Business Forum 2024 se koná 3. 10. 2024.

Partneři

Generální partner

Seznam.cz

Seznam.cz je česká společnost založená v roce 1996. Domovskou stránku Seznam.cz navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod českou internetovou jedničku, je až 95 % internetové populace v ČR. V roce 2020 měla firma tržby 4,946 miliardy korun, což je v porovnání s předchozím rokem o téměř 5,5 % více. V portfoliu Seznam.cz se kromě obsahových služeb (Seznam Zprávy, Televize Seznam, Stream, Proženy.cz, Garáž.cz) nachází i fulltextové Vyhledávání, vlastní prohlížeč, Email.cz a Email Profi, mapová aplikace Mapy.cz, nákupní rádce Zboží.cz, reklamní systém Sklik.cz či služby Sreality.cz, Sauto.cz, Firmy.cz a další. Společnost vlastní podíl ve vydavatelství Borgis a v roce 2019 koupila 100% podíl v regionálních rádiích Expres FM a Classic Praha.

Hlavní partner

MojeID

MojeID - Internet bez hesel a registrací. MojeID je bezplatná služba, díky níž mají uživatelé českého Internetu možnost používat pro přihlašování na různé internetové stránky a k různým webovým službám, které tuto službu podporují, jednotné identifikační údaje (uživatelské jméno a heslo). Službu provozuje sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ.

Partneři

ACOMWARE

Acomware je česká konzultační společnost, která se zaměřuje na e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá svým klientům k dosažení vyšších obratů a zisků, zvýšení známosti značky, expanzi do zahraničí nebo k vytvoření digitálních, komunikačních a kreativních řešení. Služby společnosti využívají přední e-shopy, obchodní řetězce i výrobní firmy. V současné době pracuje v Acomware 75 lidí. Firma každoročně pořádá významné oborové konference Performance 2020, Emailing 2020 a seriál diskuzí s e-commerce lídry Eshopista.

APSIS International AB

Apsis believes in the power, potential and possibilities of permission based email. Ease of use and powerful functionality are the foundation of our tools. This combined with our unique knowledge of email marketing allows us to offer our customers a cost-effective and quality-conscious solution.

Our solution for newsletters and email marketing, APSIS Pro, is Scandinavia's most widely used. With offices and personnel in Sweden, Denmark, Norway, Finland, Turkey, Poland and Hong Kong, we currently help companies in over 50 countries.

Etnetera Core

Etnetera a.s. je přední česká společnost, která vytváří webové aplikace, perfektně zvládá online integrace a vyvíjí vlastní produkty (jNetPublish, Soyka, SmartMeter). To vše v prostředí svobodné firmy, kde dokáže změnit a přizpůsobit pravidla tak, aby výsledkem byl vždy parádní online zážitek & spokojený zákazník.

Za svou práci Etnetera získala mnohá zahraniční i tuzemská ocenění - Nejlepší zaměstnavatel roku ČR (3 krát za sebou mezi prvními třemi), IEA, IBA, EBA.

Mezi významné klienty společnosti patří např. Allianz, Annonce, ČSOB, Datart, Fortuna, O2 Czech republic, Siemens, ŠKODA Auto, ŠkoFIN, Volksvagen, a mnohé další.

Etnetera je součástí skupiny Etnetera Group, kde jsou dále Etnetera Activate zabývající se konzultacemi on-line businessu, Etnetera Logicworks s.r.o. orientující se na prodej, tuning a profesionální servis zařízení společnosti Apple pro firmy, kreativní tým Etnetera Vision specializující se na videoprodukce a e-learningové aplikace a AppSatori specializující se na vývoj a integrace s Google platformou.

Ferratum Czech s.r.o.

FerBuy nabízí bezpečné a flexibilní platební řešení pro internetové obchody. Platební služba FerBuy umožňuje internetovému prodejci zvýšit objem prodejů a počet transakcí – s nulovým finančním rizikem a konkurenceschopnou strukturou poplatků!

FerBuy nabízí nejvíce flexibilní platební řešení pro zákazníky a internetové obchodníky:

Zákazníci mohou koupit a získat zboží nebo služby okamžitě, ale zaplatí až o 6 měsíců později
Zákazníci mohou začít nakupovat s FerBuy okamžitě – použití trvá jen 2 minuty
Poskytujeme úvěrový limit, který mohou zákazníci užívat pro dodatečné nákupy

FERBUY je součástí skupiny FERRATUM

Global Payments

Global Payments Europe je největším poskytovatelem služeb pro zpracování platebních transakcí v České republice. Již více než dvacet let poskytuje komplexní služby v oblasti bezhotovostního platebního styku. Mezi tyto služby patří zpracování transakcí kreditních, debetních i privátních karet, instalace, správa a servis bankomatů a platebních terminálů a dále služby vydávání platebních karet, správa databáze karet a personalizace. Global Payments Europe poskytuje také inovativní řešení pro mobilní platby a e-commerce a provozuje platební bránu GP webpay, nejpoužívanější platební bránu v českých e-shopech.

Produktoví partneři

Adrop

Je jednou z největších společností na prodej zážitkových dárků v České republice a na Slovensku (www.adrenalinove-darceky.sk). Od svého založení v roce 2005 jsme udělali radost netradičním zážitkem už více jak 20.000 zákazníkům. Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb a na maximální vstřícnosti k zákazníkům. I proto jsme držiteli několika prestižních ocenění ShopRoku v kategorii dárky a zážitky.

expressprint

Web 2 Print společnost založena na Slovensku v roce 2007. Působí v regionu střední a východní Evropy (Slovensko, Česká republika, Rakousko). ExpressPrint přináší svým zákazníkům spolehlivé a rychlé tiskové služby založené na nepřetržité automatizaci, inovácích a vynikající zákaznické podpoře. Hlavní rysy služby jsou standardní dodávky následující pracovní den, uživatelsky příjemný W2P objednací proces, On-line editor tiskovin, jednoduchý grafický design zdarma a konkurenceschopné ceny.

Nabízíme výrobky nejvyšší kvality a nadstandardní peče. Využijte našich služeb a všech výhod, které nabízíme!

Speciality:
Web 2 Print, direct mailing, digitální tisk, širokoúhlý formát tisku, tisk dokumentů, náročné tisková řešení

SABAI s.r.o.

Život je krásný …
… když víte jak si ho užít

Protože o tom to koneckonců je, vědět, co je pro Vás dobré a vychutnat si každý okamžik. A my v SABAI víme co je pro Vás dobré, už jen proto, že nabízíme procedury jak tradiční, tak i založené na nejmodernějších trendech v péči o tělo. Jedno Vám ale můžeme zaručit, vychutnáte si každý okamžik.

SABAI – thai massage centers

Smilebox

Smilebox je úplně nové české zařízení, které se chová podobně jako fotobudka, nemá však žádnou omezující budku, a tím dává možnost připravovat nejrůznější pozadí a přizpůsobit se každému novému prostředí. Fotí automaticky sekvence několika fotografií nebo se ovládá pomocí miniaturního bezdrátového ovladače. Fotografie se hned zobrazují na velkém displeji a pomocí dotykového ovládání si fotografie hned na místě vytisknete. Díky použití moderních technologií je tak jednoduše mobilní. Na fotkách ze Smileboxu vypadáte vždy skvěle a i Smilebox vypadá perfektně na Vašem večírku! Pojďte se vyfotit s naším skvostným strojem :).

SweetDots s.r.o.

SweetDots je malá,česká, domácí cukrárna, která vám připraví sladké potěšení přímo podle vašich představ. Sušenky a jiné sladkosti mohou mít různé tvary či dekorace ve vašich firemních barvách. Díky SweetsDots můžete objevit nejen delikátní chuť, ale především elegantní design v podobě dekorovaných sušenek, cup cakes, cake pops a minidortíků pro každou příležitost.

STRV

STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

Mediální partneři

HyperMedia

Společnost HyperMedia, a.s., patří mezi nejvýznamnější provozovatele on-line médií na českém internetu a z hlediska návštěvnosti se řadí do TOP desítky. Její portfolio zahrnuje mimo jiné jeden z největších českých inzertních portálů, HyperInzerce.cz, nákupní portál HyperSlevy.cz, realitní portál HyperReality.cz a revoluční prodejní servis HyperOdvoz.cz. Celkem HyperMedia, a.s., vlastní a zastupuje 90 portálů, které se těší vysoké oblibě, v ČR a dalších 30 zemích. Tyto weby mají miliony návštěv měsíčně, přes 2 miliony registrovaných uživatelů a zhruba 508 tisíc fanoušků na Facebooku, jejichž počet neustále roste.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

E15.cz

E15.cz – vyvážené a přehledné zprávy na internetu. Kvalitní domácí, zahraniční a ekonomické zpravodajství je nově rozšířeno o informace z oblasti médií, marketingu a osobních financí. Oddychová část se věnuje digitální a audio-video technice.

Strategie

Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Organizátor

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.