Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

dream.jobs

Zrychlujeme nábor zaměstnanců pomocí fair-hire ekosystému s využitím umělé inteligence s námi můžete inzerovat zdarma automaticky ze svého ATS. Pro úspěšný nábor využíváme specifické nástroje jako například: 

  • - Job Portal dream.jobs – inzerce zdarma automaticky z vašeho ATS 
  • - Customisable Career Pages – získejte 3x více životopisů 
  • - Interní Job Board – udržte si své zaměstnance    
Umělá inteligence dream.jobs spolu s automatizací, integracemi a inovativním designem získává až 3x více kandidátů než běžná řešení na trhu. Ekosystém šetří čas a peníze v recruitmentu a zároveň podporuje rovné zacházení, nábor bez předsudků a to vše se zachováním vaší firemní identity.   

V ČR jsme členy Microsoft for Startup - globálního programu a jsme spoluvlastněny společností Datasentic - společností ATOS obchodovanou na pařížské burze.  Do dream.jobs investoval kapitálový fond Zero Gravity Capital, Evropský fond pro regionální rozvoj (ERDF) Operační program pro Integrovanou infrastrukturu (OPII).

J&T Leasingová společnost

Jsme 100 % dceřinou společností J&T Banky, a.s., členem skupiny JTFG. Jsme specializovaná leasingová společnost se zaměřením na financování informačních technologií a zdravotnického vybavení, včetně doplňkových služeb jako je pojištění nebo zprostředkování dotačních titulů.

Nabízíme podnikatelům financování IT technologií od běžných počítačů až po velké hardwarové i softwarové projekty. Nabízíme lékařům a lékařským zařízením financování zdravotnických a veterinárních přístrojů, včetně rekonstrukcí či nákupu již provozovaných lékařských praxí, ordinací, nebo klinik.

MONET+

Více než 5 let jsme hlavním partnerem finančních institucí při dodávkách nekompromisního zabezpečení digitálních kanálů a jsme dominantním poskytovatelem digitální identity na českém trhu. Svým zákazníkům pomáháme spravovat a chránit digitální identitu jejich klientů. Pokrýváme celý životní cyklus, od onboardingu, přes rutinní provoz až po řešení nestandardních situací. 

Denně zabezpečujeme stovky tisíc online transakcí a na naše řešení dvoufaktorové autentizace spoléhá více než 5,5 milionu českých občanů předních českých bank.

SOFTEC

SOFTEC je přední slovenská IT společnost, která působí v deseti zemích střední a východní Evropy. Nabízí především poradenství v oblasti informačních systémů, analýzu, návrh a vývoj komplexních IT řešení, systémovou integraci nebo outsourcing. Mezi klíčové zákazníky patří významné banky, pojišťovny, instituce veřejné správy a telekomunikační firmy.

Naším posláním je usnadňovat život našim klientům a hledat smysluplné řešení v náročném prostředí IT. Jsme objevitelé. Vyvíjíme nové a originální produkty, které přinášejí hmatatelné výsledky. Jsme hrdí na naše experty. Díky nim a létům zkušeností naše společnost dokonale a do hloubky rozumí všem klíčovým segmentům, ve kterých působíme. Více na www.softec.cz

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Mediální partneři

Bankovnictví odborný měsíčník pro profesionální finance

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních financí a organizátorem odborných seminářů. 

Redakce časopisu každoročně připravuje reprezentativní přehled výsledků finančního a kapitálového trhu České republiky Top finance – kompletní výsledky finančního sektoru za uplynulé období včetně meziročního srovnání, komentářů, přehledných tabulek a grafů.

CardMag

Cardmag je odborný magazín, který přináší informace z domova a ze zahraničí, analýzy, komentáře, statistiky, rozhovory a zajímavosti z oblasti platebních karet, dále profily zemi, informace z oblasti technologií, bezpečnosti, marketingu. Cardmag jako volně přístupný a otevřený zdroj je umístěn na oficiální webové stránce cardmag.cz a cardmag.sk

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Euro.cz

Na Euro.cz přinášíme nepřetržitý informační a dokumentační servis profesionálům v ekonomice, politice, státní správě i samosprávě. Zakládáme si na hlubším vhledu do událostí, které ostatní média zachycují jen velmi zběžně. Věnujeme se těmto tématům: byznys, ekonomika, automotive, letectví, technologie, zdraví, architektura, design, věda s přesahem do byznysu a technologií.

FINANCE.cz

Provedeme vás světem osobních i firemních financí. Našimi hlavními tématy jsou finanční investování, poradenství a prodej, denně přinášíme zpravodajství z trhů. Nabízíme rady, kam uložit peníze, kde si půjčit, kde se pojistit, stejně jako řadu praktických kalkulaček, srovnání finančních produktů a užitečných aplikací. Patříme k nejstarším odborně zaměřeným serverům na českém internetu, zpravodajství přinášíme již od roku 1997.

Fintree

Fintree je největší český magazín, který se zabývá fintechem. Děláme fintech dostupnější. Inspirujeme lidi našimi články, rozhovory, recenzemi a tipy z tohoto světa.

Sdružení pro bankovní karty

Sdružení pro bankovní karty (SBK) je unikátní oborovou platformou, jejíž hlavním cílem je dlouhodobý a udržitelný rozvoj prostředí pro poskytování kvalitních platebních služeb se smysluplným využíváním progresivních technologií s vysokou mírou ochrany a zabezpečení

Organizátoři

Měšec.cz

Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.