Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Michal Zolman

Michal vystudoval VŠMVV obor diplomacie a public relations. Dříve působil v mediální agentuře MediaCom jako nákupčí printové a ambientní reklamy. Od roku 2010 pracuje ve společnosti Internet Info, nejprve jako Key Account Manager, od roku 2012 působí na pozici Programového ředitele. Michal zajišťuje program konferencí a setkání v rámci TUESDAY Business Network a komunikaci s partnery. Zajímá se o technologie, internetový marketing, nová média a inovace v podnikání.

Přednášející

Libor Knappek

Libor svoji kariéru zahájil jako analytik ve společnosti Brno Broker Group, kde se postupně vypracoval na pozici generálního ředitele a předsedy představenstva. Poté byl rok ve společnosti Corporate Advisors, kde byl člen představenstva a působil na pozici managing partner. V roce 2000 nastoupil do společnosti Raiffeisen Capital and Investment Praha – později Raiffeisenbank - kde byl zodpovědný za vedení domácích i zahraničních fůzí a akvizic, a podílel se tak například na akvizici eBanky Raiffeisenbankou, což byla největší akvizice Raiffeisen Group v České republice. Od roku 2006 pak pracoval pro Komerční Banku jako vedoucí oddělení Corporate Finance, kde se zabýval například poradenstvím pro společnost Unipetrol nebo ČEZ. Do VICF nastoupil v roce 2011.

Libor je absolventem VŠB v Ostravě, se specializací na technické vědy. Absolvoval roční studijní pobyt na univerzitě MINES ParisTech ve Francii, následně pak dvouletý studijní pobyt na McCombs School of business (The University of Texas at Austin). V roce 2002 získal titul CFA Charterholder. Hovoří česky, anglicky a německy, pasivně pak ovládá ruštinu a polštinu.

Michael Rostock Poplar

Michael je zakládajícím partnerem Venture Investors Corporate Finance. Je zodpovědný především za strategii, vedení společnosti a business development. Před tím, než v roce 1999 založil VI CF, pracoval jako právník pro společnost WoodCommerz, kde se například podílel na realizaci první emise eurobondů ve střední a východní Evropě (emitentem byl ČEZ). Pracoval u Prvního privatizačního fondu, kde se účastnil zpracování řady privatizačních projektů v Rusku a v Bulharsku. Poté založil společnost Pilot Dynamis, kterou posléze prodal společnosti Private Investors.

Vystudoval práva na Univerzitě Karlově v Praze, poté absolvoval postgraduální studium St. Antony's College na Oxford University a získal magisterský titul LLM na Hughe's Hall, University v Cambridge. Byl zakladatelem a prezidentem Středoevropské společnosti Cambridge University.