Tato akce již proběhla. Další akce HR (R)Evoluce 2024 se koná 16. 5. 2024.

Přednášející

Moderátor

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo - portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření - od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

Točí YouTube videa o produktivitě, píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

Přednášející

Iva Bilinská

Iva je senior manažerkou v týmu pracovního práva v Deloitte Legal. Má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právních služeb v oblasti pracovního práva, M&A, práva obchodních korporací a soutěžního práva. Ve své současné praxi se zaměřuje především na komplexní pracovněprávní podporu klientů včetně nastavení smluvních vztahů se zaměstnanci a statutárními orgány a interních předpisů, vysílání pracovníků a pracovněprávní spory. Často radí klientům z různých průmyslových odvětví také při mezinárodních transakcích v aspektech týkajících se zaměstnanců a smluvních vztahů se statutárními orgány.

Filip Černý

Filip se přes 20 let se věnuje strategickému rozvoji firem. Je spoluzakladatel a spolumajitel společnosti Kogi CON, která se specializuje na mapování a implementaci firemní kultury jako hlavní konkurenční výhody. Jeho specialitou a zároveň zálibou je změna mind-setu, chování a postojů, které vedou k vyšší výkonnosti firem. K jeho klientům patří firmy z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, IT, farmacie, služeb, utilit a logistiky. 3 roky působil ve vedení společnosti AUTOCONT jako CHRO.

Magda Hájková

Magda je psycholožka a věnuje se oblasti HR. Má velkou důvěru v lidské schopnosti. Věří, že změna je možná a podporuje firmy i lidi na cestě k ní. Na poli HR je její parketou dlouhodobý a komplexní rozvoj zaměstnanců a budování firemní kultury. Má zkušenosti jako HR manažerka ve výrobních firmách.

José Kadlec

José Kadlec je spoluzakladatel společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit ATS, které se staly součástí žebříčků Financial Times FT1000 a Deloitte TOP50. S backgroundem softwarového engineera začal jako nekonvenční headhunter a talent sourcing architect. Stal se prvním oficiálně certifikovaným LinkedIn recruiterem ve střední a východní Evropě.

Kromě Recruitment Academy globálně zastřešuje talent sourcing vzdělávání např. pro Social Talent a SourceCon Academy. José také moderuje přední recruitment podcast Nelidské zdroje.

José je autorem knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment a nově také HR ROBO SAPIENS: Decoding Artificial Intelligence for Modern Recruitment a HR Marketing.

David Koláček

David Koláček pracuje v české technologické společnosti Seznam.cz už dvanáctým rokem. Začínal na trenérské pozici, na které předtím pracoval i ve firmě O2. Nyní v Seznam.cz již druhým rokem úspěšně působí jako manažer náboru a pro internetovou jedničku hledá se svým týmem lidi, kteří jsou zapáleni pro svou práci, umí a chtějí se učit nové věci a jsou za všech okolností týmovými hráči. Mezi jeho zájmy patří hokej a RC modely.

Filip Lepier

Konzultant, lektor a kouč působící v oblasti HR a marketingového výzkumu. Několik let pracoval na top-manažerských pozicích a již 14 let se zaměřuje zejména na rozvoj managementu velkých nadnárodních firem, poradenství v oblasti nastavování Learning & Development procesů, zvyšování motivace zaměstnanců a týmového koučování. Má bohaté zkušenosti jako facilitátor, lektor soft skills, kouč a mentor.

Petra Nulíčková

Petra Nulíčková v investiční skupině Pale Fire Capital zastřešuje problematiku HR, stará se o sociální sítě a pomáhá firmám s různými HR produkty a hiringem klíčových lidí. Působí v HR i marketingových komunitách, přednáší na vysokých školách a věří, že #sharingiscaring. Je držitelkou profesionální ceny Recruiter roku 2019 a HR Osobnost roku 2020

Linda Picková

Linda pracuje jako professionals director ve společnosti Randstad. Má 22 let zkušeností v oblasti HR, jak na straně agentury, tak interně. Její zkušenosti zahrnují recruitment, executive search, outplacementy, HR poradenství a nastavování HR procesů v rámci firem. V současné době je zodpovědná za vedení permanent placement týmů i white staffingu v rámci celé České republiky.

Adam Potůček

V České spořitelně působí od roku 2017. Zaměřuje se na mapování zákaznické cesty a její následné využiti při implementaci nového konceptu poboček. Zajímá se o nové trendy a technologie v bankovnictví a jejich využití.

Petr Pouchlý

Petr věří v efektivní řešení společenských i byznysových problémů cestou holarchie a designového myšlení. Pracoval jako manažer v korporátním kapitalismu, vedl nejrůznější neziskové projekty a mentoroval univerzitní, krajské i městské projekty. Rozvíjí byznys v designerském studiu Court of Moravia, hodně čte a hraje hry. Má rád černý humor, politickou nekorektnost a divná zvířata. Věří, že si ve výsledku budete rozumět

Robert Šourek

V České spořitelně Robert pracuje od roku 2000 a zaměřuje se na vylepšování zákaznické zkušenosti s důrazem na koncová zařízení IT v pobočkové síti a design zákaznické cesty. Vyhledává inovace a nové trendy (např. VR, IoT….), přípravu piloty, PoC a jejich realizaci s klienty a implementaci do pobočkové sítě.