Akce proběhne online

Přednášející

Moderátor

 • Daniel Gamrot

  Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo - portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření - od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

  K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

  Točí YouTube videa o produktivitě, píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

  Lektor osobní produktivity

Přednášející

 • Filip Černý

  Filip se přes 20 let se věnuje strategickému rozvoji firem. Je spoluzakladatel a spolumajitel společnosti Kogi CON, která se specializuje na mapování a implementaci firemní kultury jako hlavní konkurenční výhody. Jeho specialitou a zároveň zálibou je změna mind-setu, chování a postojů, které vedou k vyšší výkonnosti firem. K jeho klientům patří firmy z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, IT, farmacie, služeb, utilit a logistiky. 3 roky působil ve vedení společnosti AUTOCONT jako CHRO.

  Managing Partner

  Kogi CON

 • Magda Hájková

  Magda se věnuje HR oblasti několik let, a to jak z pohledu interního HR, tak i z externího konzultanství. Její parketou je dlouhodobý a komplexní rozvoj zaměstnanců, jejich stabilizace a budování firemní kultury. Na problémy se snaží dívat v kontextu celé situace a má velkou důvěru v lidské schopnosti. Věří, že změna je možná a podporuje firmy i její zaměstnance a vedoucí na cestě změn. V tom jí pomáhá její psychoterapeutické vzdělání. Její velkou vášní je cestování, prožívaní chutí i vůní míst dalekých i blízkých.

  HR Consultant

  BrandBakers

 • José Kadlec

  José je zakladatel společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit. S backgroundem softwarového engineera začal jako nekonvenční headhunter a talent sourcing architect, který napsal knihu "People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment" a "Jak na virtuální školení". Nyní je mimo jiné instruktorem video kurzu "Recruitment Engineering" a zastřešuje talent sourcing vzdělávání pro Social Talent globálně. Je autorem odborných článků a moderátorem podcastu "Nelidské zdroje" a "Redefining Recruitment". José je také první oficiálně certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě.

 • Linda Picková

  Linda pracuje jako professionals director ve společnosti Randstad. Má 22 let zkušeností v oblasti HR, jak na straně agentury, tak interně. Její zkušenosti zahrnují recruitment, executive search, outplacementy, HR poradenství a nastavování HR procesů v rámci firem. V současné době je zodpovědná za vedení permanent placement týmů i white staffingu v rámci celé České republiky.

  Professionals Director

  Randstad HR Solutions