Tato akce již proběhla. Další akce ICT ve školství 2022 se koná 22. 3. 2022.

Partneři

Stříbrní partneři

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

HEWLETT-PACKARD

Společnost Hewlett-Packard je dodavatelem technologických řešení pro spotřebitele, podniky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti zahrnuje IT-infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro domácnosti i podniky, zařízení pro tisk a zpracování obrazu. V současnosti má HP po celém světě více než jednu miliardu zákazníků a je dodavatelem technologií ve více než 170 zemích. Zákazníci si mohou vybrat ty správné produkty, služby a řešení pro splnění základních, ale i těch nejnáročnějších požadavků. Díky komplexnosti svého portfolia patří HP mezi největší IT společnosti světa.

Partneři

Sirwisa

Společnost Sirwisa a.s. se sídlem v Praze je ryze českou softwarovou společností zaměřující se na vývoj vlastního bezpečnostního řešení LOGmanager. LOGmanager je nástroj pro centralizovanou správu logů a eventů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků. Mezi naše zákazníky patří nejen státní správa, ale i průmyslové podniky všech velikostí a oborů, obchodní společnosti, společnosti z oblasti bankovnictví a další.

Sirwisa

Společnost Sirwisa a.s. se sídlem v Praze je ryze českou softwarovou společností zaměřující se na vývoj vlastního bezpečnostního řešení LOGmanager. LOGmanager je nástroj pro centralizovanou správu logů a eventů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků. Mezi naše zákazníky patří nejen státní správa, ale i průmyslové podniky všech velikostí a oborů, obchodní společnosti, společnosti z oblasti bankovnictví a další.

Vystavovatelé

ALEF NULA

Společnosti ALEF patří mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými máme více než 20 let zkušeností.

ŠKOLA ONLINE

Společnost ŠKOLA ONLINE a.s. působí na trhu informačních systémů a technologií (IS/IT) samostatně od roku 2008, kdy vznikla odštěpením od CCA Group a. s. V rámci této firmy fungovala coby samostatná divize Škola OnLine od roku 2001. Společnost tedy má za sebou bohaté zkušenosti z oblasti vývoje, provozování i správy informačních a vzdělávacích systémů a disponuje výkonnou vývojovou a konzultační základnou, přičemž výhradní postavení mezi jí aplikovanými technologiemi zaujímá společnost Microsoft.

Od samého počátku ŠKOLA ONLINE a.s. zajišťovala vytvoření a provoz informačního systému Škola OnLine, který je dnes komplexním informačním systémem pro školy, pokrývající jak administrativní, tak vzdělávací potřeby každé školy.

ŠKOLA ONLINE a.s. je 100% vlastněna českým kapitálem se zcela průhlednými vlastnickými vztahy. Z pohledu lidských zdrojů zastřešuje více než 85 % zaměstnanců oblast vývoje a odborného poradenství.

V uplynulých letech realizovala ŠKOLA ONLINE také úspěšně více než dvacet zakázek financovaných z ESF pro různé školy v České republice. Hlavní náplní těchto projektů bylo vytvoření a provozování výukových systémů pro podporu e-learningových aktivit na školách a poskytování školení pedagogů i žáků škol.

Mediální partneři

AI World

Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

HD World

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.