Tato akce již proběhla. Další akce ICT ve zdravotnictví 2022 se koná 22. 2. 2022.

Partneři

Stříbrní partneři

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

SODAT

SODAT = Systém ochrany dat
Již od roku 1997 pracujeme na inovativním vývoji bezpečnostních technologií s důrazem na dlouhodobou kvalitu našich řešení i služeb, která vede ke spokojenosti našich klientů.

Díky více jak 20 letým zkušenostem jsme opravdovým odborníkem ve svém oboru.
Během těchto let jsme získali řadu prestižních ocenění, a stali jsme se členy mezinárodních asociací pro kybernetickou bezpečnost.

Synology

Elegantně, jednoduše, spolehlivě. Tak spravuje svá data více než 8 milionů uživatelů společnosti Synology, která je posledních 20 let jedničkou v oboru NAS úložišť na světě a jejíž řešení využívají i ti nejlepší z oboru IT. Spolu s NAS servery Synology nabízí i bohatou paletu cloudových služeb Synology C2, která nabízí integrované, výkonné, bezpečné a cenově výhodné řešení pro efektivní správu firmy.

System4u

Společnost System4u byla založena v roce 2004. Nejprve jsme se v podnikání zaměřili na poskytování IT služeb, později jsme je rozšířili o správu a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách (Enterprise Mobility Management). V tomto oboru jsme díky naší technologické vyspělosti dosáhli pozice lídra trhu u nás a na Slovensku, služby poskytujeme i firmám v zahraničí. Díky všeobecnému technologickému vývoji naše zaměření rozšiřujeme ještě dál, až do oblasti Digitálního pracovního prostředí (Digital Workspace). Pomocí našich služeb mohou zaměstnanci firem pracovat pohodlně a efektivně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

Partneři

IDC-softwarehouse

IDC-softwarehouse se zabývá vývojem, implementací, provozem a pronájmem(ASP) webových aplikací a informačních systémů. V současné době se zaměřujeme především na poskytování software pro oblast cestovního ruchu. Vyvíjíme rezervační systémy pro prodej letenek, ubytování, pronájmu aut, pojištění a místenek v linkových autobusech.

Vystavovatelé

TeskaLabs

Společnost TeskaLabs se soustředí na oblast bezpečnosti podnikových mobilních aplikací. Trh podnikové a průmyslové mobility dnes zažívá boom nejenom v rozvoji samotném, ale bohužel také v oblasti souvisejících bezpečnostních hrozeb, které tak nasazení mobilních aplikací zpomalují, čí znemožňují. Útoky na bezpečnost mohou poškodit nejen společnosti jenž mobilní aplikace provozují ale též ohrozit osobní a citlivá data jejich zákazníků. SeaCat – Mobile Secure Gateway je bezpečnostní řešení společnosti TeskaLabs díky nimž mohou vývojáři a provozovatelé mobilních aplikací zmíněným hrozbám předejít. SeaCat je navržen tak, aby jeho integrace byla otázkou minut.

Mediální partneři

AI World

Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

HD World

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.