Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které ve spolupráci se společností Intel poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení, postavené na Intel® procesorech. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrní partneři

ANECT

Jsme ryze českou firmou, která už 30 let poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. Propracovali jsme se mezi přední dodavatele managovaných služeb v oblastech kybernetické bezpečnosti a enterprise architektury. Napříč těmito oblastmi nabízíme komplexní přístup, od zmapování vašeho prostředí, přes zpracování komplexní strategie, až po samotné nasazení vhodného řešení. Naše služby dodáváme především velkým společnostem, pro které jsme stabilním partnerem, ale vedle toho poskytujeme služby menším progresivním firmám. Máme svůj interní inovační hub, ze kterého vznikla třeba gamifikovaná herní platforma Clashing, která je zaměřená na vzdělávání v kybernetické bezpečnosti nebo aplikace XTENDISE, která zjednodušuje práci s technologií Cisco ISE.

IS4 security/Bitdefender

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích. Jsme vedení vizí být firmou, která má v oblasti kybernetické bezpečnosti nejvíce důvěry od zákazníků na celém světě, což znamená, že neustále naše technologie inovujeme a hledáme jak jít v bezpečnosti o krok dál. Naší specializací jsou detekce pomocí strojového učení, hybridní ochrana fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředí a ochrana pomocí automatizovaného EPP s EDR, XDR a MDR. Naše produkty mají plnou českou lokalizaci a lokální podporu díky IS4 security jakožto Vendor Representative Company, která zastupuje výhradně Bitdefender na Českém a Slovenském trhu. Dodáváme lokálnímu trhu potřebné služby podpory včetně české lokalizace, instalační podpory včetně návrhů nasazení a odborných školení. Našim cílem je díky správnému výběru a integraci bezpečnostních řešení vytvářet opravdové důvěryhodné bezpečí v IT prostředí.

Rozhodli jsme se změnit svět vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti a vymysleli zábavný online trénink Clashing. Zapomeňte na nudné proklikávání, které znáte z klasických školení. Naopak, očekávejte napínavé souboje! Trénink vám umožňuje být v roli útočníka, který se snaží vaši organizaci napadnout, ale také v roli zaměstnance, který ji samozřejmě brání. Clashing je rozdělený do tzv. dějišť, které pokrývají různé oblasti například Počítač & mobil, Internet & sociální sítě, prostředí kanceláře i mimo ní… Fixuje tak správné návyky bezpečného chování v kyberprostoru, firemní síti, kanceláři nebo při práci z domova. Díky proškolenému týmu zvýšíte informační a kybernetickou bezpečnost vaší organizace a ochráníte svá data a know-how. Nechte své zaměstnance hrát Clashing a nedejte útočníkům šanci.

DATASYS

Už téměř 30 let zdoláváme technologické výzvy. IT pokrýváme skoro od A do Z – dodáváme bezpečnostní nástroje, řešení a služby, poskytujeme ale také nástroje pro přenos informací, vytváříme aplikace a informační systémy, zajišťujeme komplexní infrastrukturní implementace a integrace, stejně jako monitorujeme, radíme a opravujeme. Nad technologiemi bdíme 24x7, takže se na své technologie mohou naši zákazníci maximálně spolehnout. Dlouhé roky pomáháme zdravotnickým organizacím – především s IT bezpečností a infrastrukturou.

ESET software

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Jako první získal 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Drží rekordní počet ocenění a technologie ESET chrání více než miliardu uživatelů po celém světě.

Součástí antivirových produktů pro domácnosti i firmy jsou nejmodernější technologie jako pokročilé strojové učení, které chrání uživatele před zero-day hrozbami či UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) skener, který dokáže odhalit malware i v tomto specifickém prostředí. Přes 40 % zaměstnanců společnosti ESET pracuje ve vývoji a výzkumu hrozeb. Jen v České republice nalezneme tři virové laboratoře, a to v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

PREDNY SLM

PREDNY SLM je největší a stabilní dodavatel licencí Microsoft z volného trhu veřejnému sektoru v ČR.

Vykupujeme a dodáváme licence Microsoft z multilicenčních enterprise kontraktů, které koncovým zákazníkům přináší stejná práva a úsporu až 80 % nákladů.

Jako právníci dbáme na licenční podmínky, legislativu i judikaturu spojenou s převody licencí. Jako první společnosti se nám ve střední a východní Evropě povedlo projudikovat rovnocennost druhotných licencí s těmi „novými“ u ÚOHS.

WISPER

WISPER je francouzská vývojářská IT společnost, která podporuje digitalizaci společností prostřednictvím svých spolehlivých, vysoce výkonných, snadno použitelných a škálovatelných řešení.

ceBox Workspace je řešení pro správu, kontrolu a údržbu stolních počítačů a notebooků, které umožňuje centralizovanou správu všech počítačů na několik kliknutí. Řešení přináší pro IT oddělení úsporu času, snížení nákladů na správu počítačů a je spolehlivým partnerem v obraně proti kybernetickým útokům. Umožňuje hromadné vzdálené instalace OS/aplikací, aktualizace a patche OS/aplikací a také vzdálený přístup na plochu uživatele. V přehledné admin konzoli graficky zobrazí všechny počítače, jejich umístění, stav, historii logů, monitoring, instalovaný operační systém a/nebo aplikace.

Partneři

TAKTIK, a.s.

TAKTIK je moderní a dynamická IT firma se zaměřením na hyperkonvergovanou infrastrukturu, bezpečnost, archivaci, životní cyklus dat a optimalizaci datových center. Specializuje se na unikátní řešení zpravidla lídrů ve své oblasti, s důrazem na vysokou míru automatizace a snadnou správu. Kromě nadstandardní obchodní a technické podpory nabízí zákazníkům i možnost zapůjčení produktu k testování a pomoc s pilotními projekty. TAKTIK dodává, implementuje a podporuje řešení předních společností, jako jsou například Nutanix, Palo Alto Networks, SentinelOne, SimSpace, Thales, Cohesity nebo Exagrid.

Veeam Software

Společnost Veeam® pomáhá organizacím budovat si odolnost prostřednictvím zabezpečení dat, obnovy dat a datové svobody pro jejich hybridní cloud. Veeam Data Platform přináší jednotné řešení pro cloudová, virtuální, fyzická, SaaS a Kubernetes prostředí, které firmám poskytuje jistotu, že jsou jejich data a aplikace chráněné a vždy dostupné, takže mohou udržet své podnikání v chodu. Veeam sídlí v Columbusu v Ohiu, má pobočky ve více než 30 zemích a chrání více než 450 000 zákazníků po celém světě, včetně 82 % společností z žebříčku Fortune 500 a 72 % z Global 2 000. Globální ekosystém společnosti Veeam zahrnuje více než 35 000 technologických partnerů, prodejců a poskytovatelů služeb a aliančních partnerů. Pro více informací navštivte stránky www.veeam.com nebo sledujte Veeam na LinkedIn @veeam-software a Twitteru @veeam.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.