Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Jan se zaměřuje na produktový marketing a moderování akcí. V současnosti pracuje jako senior product marketing manager ve společnosti Gen Digital, kde spravuje portfolio produktů SMB a PC utilit pro značky jako Avast, AVG, Norton a Avira. Od roku 2016 také moderuje a přednáší na ICT konferencích. Před nástupem do Genu pracoval jako PMM ve společnostech Safetica (řešení pro ochranu před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami), Sense4code (software house) a VPGC (ICT distributor). Do IT marketingu se vrátil po osmi letech, kdy pracoval v nejstarším ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) jako šéfredaktor magazínu ChannelWorld.

Přednášející

Jiří Beneš

Absolvent Masarykovy univerzity v Brně. Celou profesní dráhu působí v oblasti informačních technologií, především v oblasti strategie, implementace a rozvoje velkých informačních systémů a IT služeb. 20 let pracoval ve společnosti MONET+ , která dodává IT řešení a služby zejména pro státní a bankovní sektor. Aktivně se podílel na projektech elektronických občanek a pasů, systémech pro výběr elektronického mýta a řešení pro zabezpečení elektronického bankovnictví pro řadu bank v Čechách a na Slovensku. Ve společnosti Bankovní identita, a.s. se specializuje na oblast digitalizace zdravotnictví a školství.

Jaroslav Hromátka

Po ukončení studia začal pracovat velké firmě jako IT manažer a čím více se seznamoval se správou systémů a serverovými technologiemi, tím více ho zajímalo, jak všechny tyto komplexní procesy zabezpečit. Poslední 3 roky pracuje pro firmu IS4Security jako bezpečnostní specialista, kde se stará o pre-sales a post-sales podporu pro koncové zákazníky a partnery. Jeho cílem je posilovat bezpečnostní postoj organizací v České republice a na Slovensku. Posledních několik let se zabývá forenzní analýzou malware, testováním nově objevených zranitelností a vytvářením způsobů detekce takových exploitů.

Jakub Karlec

Jakub Karlec pomáhá firmám i startupům s designem. Je spolumajitel 2FRESH, společnosti, která dodává firmám UX designery a výzkumníky. Jako lead designer už 20 let navrhuje a testuje informační systémy, weby a aplikace. Pomáhal s designem nemocničních systémů, rozhraní v autech i zákaznických aplikací bank a operátorů. Design je podle Jakuba hlavně nástroj, který pomáhá byznysu – zlepšuje použitelnost produktů, zákaznickou spokojenost a pomáhá získávat nové klienty.

Zdeněk Kopta

Po vystudování fakulty elektrotechnické na ZČU působil v oblasti IT bezpečnosti a IT řešení pro enterprise zákazníky. Ve společnosti TAKTIK má na starosti obchodní záležitosti s přesahem i na technické aspekty nabízeného portfolia.

Peter Lechman

V ICT působí víc než 15 let. Začínal v Cisco kde během 7 let prošel různými obchodními pozicemi včetně starosti o největší společnosti v ČR. V roce 2014 byl první zástupce Palo Alto Networks ve Východní Evropě kde postupně vybudoval úspěšný obchodní tým v regionu a v posledních třech letech budoval prodejní kanál ve Východní Evropě, Turecku a CIS regionu. V září 2022 nastoupil do SentinelOne na pozici obchodního ředitele pro Východní Evropu s ambicí získat prvenství na poli XDR a ochrany koncových bodů.

Martin Lenk

Během posledních 10 let se specializuje na problematiku ukládání a ochrany nestrukturovaných dat, návrhu datových úložišť a jejich integraci do aplikačního prostředí. Cenné zkušenosti získal z realizovaných projektů v rámci svého působení napříč regionem východní Evropy.

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Petr Mojžíš

Petr se více než deset let věnuje informační a kybernetické bezpečnosti, ať v už bance či po většinu profesní dráhy jako konzultant. Je autorem jednoho z rozšířených e-learnigových kurzů v oblasti ochrany osobních údajů a garantem obsahu vzdělávací platformy Clashing, jejíž cílem je vzdělávat uživatele na základní návyky v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti formou hry. V současné době jako Security Architect pomáhá společnostem napříč sektory analyzovat jejich bezpečnostní rizika a stanovovat bezpečnostní strategie.

Tomáš Pácal

Během posledních 10 let pracoval pro jednoho z mobilních operátorů v ČR, na pozicích souvisejících s rozvojem ICT služeb u klíčových zákazníků. Podílel se na projektech od desktopové nebo serverové virtualizace až po řešení pro Průmysl 4.0. Nyní je součástí francouzské vývojářské IT společnosti skupiny WISPER a nyní rozvíjí obchodní aktivity produktu pro bezserverovou virtualizaci a centralizovanou správu stolních počítačů a notebooků ceBox a komunikační platformu XiVO v rámci České republiky, Slovenska a Polska.

Martin Predný

Vystudovaný právník, dříve spolumajitel digitální agentury a několika start-upů, se v oboru licencování pohybuje již od roku 2013. V roce 2019 se spojil s lídrem na trhu výkupu a prodeje on-premise licencí, německou PREO software a prostřednictvím PREDNY SLM a paragrafů utváří podobu trhu s druhotnými licencemi ve střední a východní Evropě.

David Průša

David Průša, Data Protection System Engineer ve společnosti Dell Technologies s více než 20letými zkušenostmi v IT. David se specializuje na Cyber Recovery řešení.

Pavel Štros

Vystudoval MFF UK a následně bezpečnost počítačových sítí na Univerzitě obrany v Brně. Po prvotních profesních zkušenostech se špičkovými firewally a autentizačními systémy pracoval od roku 2000 ve společnosti DATASYS na pozici seniorního konzultanta pro dodávky provozních a bezpečnostních dohledových systémů. Je jedním z architektů bezpečnosti a hlavním tvůrcem ISMS Informačního systému datových schránek.

Martin Zeman

Vystudoval Elektrotechnickou fakulta ČVUT v Praze, obor technická kybernetika - lékařská biokybernetika a Brno International Business School, management zdravotnických zařízení. Přes 30 let pracuje ve zdravotnictví, převážně ve zdravotnické informatice a managementu nemocnic. Do jeho působnosti na Ministerstvu zdravotnictví spadá Národní centrum elektronického zdravotnictví. Je předsedou České společnosti zdravotnické informatiky a vědeckých informací ČLS JEP.

Václav Zubr

Po studiu informačních technologií nastoupil do společnosti ESET software, kde se věnuje kybernetické bezpečnosti. Osm let pracuje na pozici technického specialisty a Pre-Sales Engineera, ve které objasňuje schopnosti dnešního malwaru, moderních útoků a detekčních systémů. Napomáhá zajistit bezpečnost IT infrastruktury zákazníků. Cyber security technologie jsou spolu s fotbalem jeho velkým koníčkem.