Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Profily partnerů

Partneři

Generální partner

Microsoft

Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation, která se zabývá výrobou a prodejem softwaru a hardwaru, zahájila činnost v roce 1992. Microsoft Česká republika se dlouhodobě pohybuje v desítce nejúspěšnějších poboček Microsoft EMEA a dvakrát za sebou byla vyhlášena i nejlepší pobočkou světa. Posláním společnosti Microsoft je umožnit lidem a organizacím v České republice zcela naplnit jejich potenciál podněcující rozvoj vzdělané a prosperující znalostní společnosti, a to prostřednictvím špičkového softwaru, který s využitím umu českých a slovenských odborníků vytváří bezpečné a důvěryhodné prostředí pro své uplatnění ve všech oborech a lidských činnostech.


Hlavní partner

T-Systems Czech Republic

Společnost T-Systems Czech Republic a.s. patří do skupiny T-Systems, která je spolu s T-Mobile a T-Home součástí holdingu Deutsche Telekom AG. Rolí T-Systems je zajištění kompletních služeb a péče o ICT pro firemní zákazníky. Prostřednictvím celosvětové infrastruktury datových center a sítí provozuje IT a telekomunikační technologie pro nadnárodní společnosti a veřejné instituce. Díky pobočkám ve více než 20 zemích a schopnosti dodávat služby globálně se T-Systems úspěšně angažuje ve všech oborech – od automobilového průmyslu přes telekomunikace, sektor financí, obchod, služby, energetiku a ž po veřejnou správu a zdravotnictví. Více než 45.000 zaměstnanců společnosti z celého světa využívá svoje znalosti jednotlivých oborů a ICT. V České republice disponuje T-Systems unikátním know-how, protože v sobě spojuje telekomunikačního operátora a systémového integrátora do jednoho celku – ICT integrátora. Díky tomu je schopen dodávat komplexní řešení zahrnující jak IT tak i telekomunikace. Kromě poskytování služeb organizačním jednotkám nadnárodních společností v České republice vyplývajícímu z mezinárodních kontraktů skupiny se v ČR společnost profilovala jako významný poskytovatel komunikačních, IT řešení a služeb systémové integrace. Významnou součástí nabídky společnosti T-Systems tvoří outsourcing zejména pro komerční sféru (realizace největšího outsourcingového projektu v ČR). Společnost se také stala jedním z klíčových dodavatelů komunikační a ICT infrastruktury pro veřejnou správu – mimo jiné provozuje jeden ze základních registrů – Registr živnostenského podnikání.

Partner


Active 24

ACTIVE 24 patří mezi největší české poskytovatele webhostingových služeb a registrátory domén. Služby společnosti ACTIVE 24 se vyznačují špičkovou technickou kvalitou, stabilitou a nepřetržitou zákaznickou podporou. Nabízíme kompletní řešení pro každého, kdo se chce prezentovat na Internetu. V našem portfoliu najdete možnost registrace až 41 doménových koncovek, webhosting, dedikované servery, řešení pro kompletní e-shop, nástroj pro jednoduchou tvorbu webů, e-mailová řešení a další. Kvalitu a profesionalitu ACTIVE 24 oceňuje více než 50 000 zákazníků.


Produktoví partneři


Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press, odborná literatura (webdesign, programování, bezpečnost, fotografování, grafika), knihy pro volný čas, fantasy, manga. Návštěvníci konference mohou zakoupit knihy Zoner Press na stánku vydavatelství za mimořádnou akční cenu s 20 % slevou.


Virtualmaster

Virtualmaster je cloud platforma pro prototyping konfigurace virtuálních serverů a pro jejich následný produkční provoz. Virtualmaster umocňuje výhody virtualizace, protože je možné během minut vytvářet a následně mazat instance virtuálních serverů, ukládat je do šablon a opakovaně nasazovat. Virtualmaster pomáhá vytvořit a dostatečně otestovat adekvátní řešení přesně pro konkrétní potřeby každého projektu a umožní projektu dynamicky růst v celém průběhu jeho životního cyklu.Virtualmaster vyniká svojí použitelností při každodenní praxi linuxového konzultanta či administrátora a je vhodný i pro malé projekty díky možnosti jemného škálování velikosti ram a disku.


Pořadatel


Zdroják.cz

Zdroják.cz – Nová sekce serveru Root.cz je určena především pro odborníky z oblasti tvorby webových aplikací, vývojáře, kodéry a webdesignery všech úrovní pokročilosti. Jejím cílem je mapovat aktuální dění v oblasti vývoje webů a přispívat k výchově nových webových vývojářů. Obsahem webu jsou informace nejen o stávajících technologiích, ale především novinky a trendy z oblasti webových prohlížečů, recenze odborných knih či rozhovory s předními odborníky z této oblasti.


Mediální partneři


Lupa

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.


Root.cz

Root.cz je nejstarším a největším českým zpravodajským serverem o Linuxu a open-source technologiích. V českém a slovenském internetovém prostředí je jeho pozice zcela unikátní. Velká část z více než 120.000 uživatelů, kteří ho během měsíce navštíví, jsou vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti informačních technologií.


Level

Vše pro hráče! Stránky časopisu Level, dnes již kultovního herního titulu, jsou úzce spjaty s tištěným měsíčníkem a přináší především přehled článků a recenzí z aktuálního vydání Levelu, dále přehled trailerů na příbalovém DVD. Samozřejmostí jsou diskuze, v nichž má uživatel možnost probrat své dotazy přímo se zkušenými redaktory i jinými hráči a dozvědět se mnoho zajímavostí z herního světa. Stránky level.cz jsou nepostradatelným zdrojem informací a zábavy pro všechny, kdo se zajímají o hry a s nimi spjatý životní styl.


Chip

Internetové stránky časopisu Chip, dlouhodobě nejčtenějšího a nejprodávanějšího tuzemského počítačového měsíčníku, přinášejí aktuální novinky ze světa informačních technologií. Podobně jako „papírový“ Chip jsou důsledně zaměřeny na běžné domácí uživatele. Uživatelskou skupinu tvoří jak čtenáři tištěného časopisu, tak i specifická internetová komunita. Návštěvník tu nalezne přehled článků z aktuálního vydání časopisu Chip, připravovaná témata a uživatelské tipy a triky. Má možnost přístupu do elektronického archivu článků z tištěného Chipu za poslední 2–3 roky a v neposlední řadě se může zapojit do diskuze s jinými uživateli i přímo s redaktory a autory. Chip.cz však není pouhým zrcadlem tištěného časopisu, má i svůj vlastní specifický obsah. Jednou z nejoblíbenějších sekcí jsou hardwarové žebříčky, kde ve spolupráci s mezinárodní testovací laboratoří Chipu zveřejňujeme aktualizované výsledky testů a pořadí výrobků nejrůznějších tříd IT a spotřební elektroniky. Uživatelé mají možnost přehlednou formou porovnat jednotlivé parametry a redakční doporučení. Chip.cz tak často funguje jako rádce při výběru či koupi konkrétního produktu. V této oblasti spolupracujeme i se známými českými portály na porovnávání cen.


INSIDE

INSIDE je unikátní, nezávislá informační služba, která pokrývá český, slovenský i světový trh informačních technologií a telekomunikací (ICT). Sledujeme, co se na trhu doopravdy děje, a důležité momenty analyzujeme. Pracujeme s vlastními daty i s výstupy předních analytických agentur. Disponujeme archivem, který mapuje lokální i světový sektor ICT od roku 1999.