Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Tomáš Cibor

Tomáš se po několika letech praxe v komunikaci, zejména pak v oblasti digitálu, dostal do vedení strategicko-analytického týmu v Boomerang Communication. Ve svém portfoliu má práci pro značky jako Radegast, České Dráhy, Burger King, Škoda Auto či LMC. U některých z nich přispěl i k zisku ocenění Effie.

Radek Hudák

Radek Hudák se věnuje marketingu přes 10 let a aktuálně je marketingovým ředitelem v Shoptetu, kde vede více než 20členný tým se zaměřením na obsahový, výkonnostní i brand marketing. Před Shoptetem vedl marketing ve Slevomatu a zkušenosti čerpal např. i v Seznamu. Zaměřuje se na strategii online marketingu s důrazem na návratnost investic. Aktivně přednáší a školí např. na Marketingfestivalu, PPCrestartu, Digisemestru a mnoha dalších akcích.

Matez Jindra

Matez je spoluzakladatelem výzkumnické agentury Makevision, se kterou se zaměřuje především na hlubší poznání zákazníků středně velkých firem. Mimo to konzultuje budování značek. V roce 2013 spoluzakládal konzultantskou firmu Lovebrand, ve které se snaží ukázat malým a středním firmám, že i jim se vyplatí budovat svou značku vědomě. Sám podniká od svých 16 let, řídí e-shop Bastard.cz a výrobce overalů Skippy.

Jiří Jón

Jirka vede strategický tým v Ogilvy, což je jeden z největších strategických týmů na trhu. Začínal před více než 10ti lety v digitálním marketingu, ale postupně se přesunul k tvorbě značek a ke komplexnímu marketingovému/businessovému poradenství. Za jeho kariéru pracoval jak pro lokální značky typu Margot, Dr.Max, ČMSS, SmartPay, Krušovice, Starobrno nebo RB, tak i globální značky typu IBM nebo LEGO. Jirka se převážně zaměřuje na efektivitu komunikačních aktivit (je častým porotcem soutěže marketingové efektivity Effie) a v poslední době na nový fenomén Brand Experience, o kterém bude i jeho přednáška v rámci konference.

Honza Páv

Honza je spoluzakladatelem a průzkumníkem v agentuře Makevision. 8 let pracoval v mediálních agenturách, kde se kromě strategického plánování věnoval také marketingovým výzkumům. V roce 2013 spoluzaložil konzultantskou firmu Lovebrand s cílem vytvářet strategie značky menším a středním firmám. Zabývá se také procesním řízením a využívání online nástrojů. Provozuje e-shop Rugbion.com.

Martin Peška

V komunikačních agenturách se pohybuje od roku 2008. Aktuálně v agentuře Pickerly vybírá poznatky z behaviorální vědy pro zefektivnění marketingu různých značek. Pomáhá aplikovat poznatky ze studia chování lidí a jejich emocí na marketingové a komunikační výzvy svých klientů.

Vojtěch Prokeš

Vojtěch je ředitelem výzkumu ve společnosti Behavio, která se zabývá aplikací behaviorálních věd v marketingovém výzkumu. Řešil stovky výzkumných projektů v oblasti brandu, kampaní, veřejného mínění a participace. Navrhl inovativní Mapu voličů a Atlas Čechů.

Petr Tomáš

Topím se v datech od té doby, co jsem na světě.