Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Vladimír Houba

  Vladimír Houba zajišťuje aktivity společnosti RTB House zaměřené na personalizovaný on-line marketing a Real-Time Bidding (RTB). Z důležité považuje to, aby marketéři využívali ve své každodenní práci poslední trendy a nástroje. Nerozhoduje velikost země nebo počet uživatelů, ale spíše snaha o dobré zacílení a naslouchání cílové skupině.

  Regional Commercial Director

  RTB HOUSE

 • Vladimír Kadlec

  Vladimír Kadlec se celou svoji kariéru věnuje strojovému zpracování informací. Před 25 lety napsal svůj první počítačový program a od té doby svět technologií neopustil. Po dokončení postgraduálního studia a krátké vývojářské kariéře zakotvil v Seznam.cz, kde aktuálně převzal zodpovědnost za celý výzkumný tým Vyhledávání. Návrhem a aplikací vědeckých postupů napomáhá tomu, aby uživatelé nalezli, co hledají. Relaxuje nejčastěji jízdou na kole nebo běháním.

  Produktový manažer

  Seznam.cz

 • Jiří Mach

  Je konzultantem v oblasti CRM a campaign managementu a zároveň zakladatelem společnosti Enehano Solutions, která je předním odborníkem na Salesforce v ČR. Enehano Solutions se specializuje na IT řešení na platformě Salesforce pro na oblast marketingu, CRM a zákaznického servisu. Kromě IT dodávek zároveň poskytuje i konzultační služby v daných business doménách, tak aby digitální transformace společnosti nekončila IT projektem, ale přinesla očekávané obchodní a marketingové výsledky.

  Kromě budování a rozvoje společnosti Enehano Solutions se Jiří Mach ve volném čase věnuje výrobě dřevěných šperkovnic Fain Wood a zároveň má rád adrenalinové vodní sporty.

 • Tomáš Šalamon

  Založil několik podniků v různých odvětvích, první už když mu bylo 16 let. Spoluzaložil a vede společnost Incomaker s.r.o., která vyvíjí software pro inteligentní automatizaci marketingu. Na základě analýzy velkých dat z interních i externích zdrojů automatizuje systém marketingové procesy, nahrazuje lidskou práci marketérů a pomáhá tak optimalizovat marketingové činnosti a šetřit náklady. Tomáš je soukromý pilot, takže pokud mu zbude čas mimo práci a rodinu, najdete jej nejspíše na letišti.

  Ředitel

  Incomaker

 • Lucie Šperková

  Má zkušenosti s analýzou dat v e-commerce, financích a digitálním marketingu. Současně se věnuje zákaznické analytice a využití samoučících mechanismů v online marketingu v analytické agentuře Amoeba. Věří cloudovým technologiím a síle open-source. Fascinaci technologickým světem kompenzuje v přírodě. Miluje letadla, hory a turistiku.

  Data Analyst

  Amoeba