Tato akce již proběhla, ale můžete si zakoupit záznam. Další akce Jak uspět na sociálních sítích se koná 15. 6. 2021.

Jak na krizovou komunikaci

Krizová komunikace je snad nejčastěji skloňovaným pojmem v oblasti public relations. Proč je důležité nepodcenit komunikaci v případě krize, které firma čelí, a jak se pokusit napravit poškozenou reputaci?

To jsou hlavní témata dalšího MARKETING MEETING Jak na krizovou komunikaci. Představíme si konkrétní case studies soukromých firem i veřejných institucí, které se potýkaly s nepříznivými okolnostmi, a dozvíte se, jak si s jejich komunikací v médiích i na veřejnosti poradily.

Zamyslíme se také nad tím, co vše se dát udělat, aby se společnost už předem vyhnula poškození své reputace. A dá se vůbec na komunikační krizi připravit včas?

Téma
Jak na krizovou komunikaci

PRO KOHO

 • PR ředitelé a manažeři 
 • PR odborníci a specialisté 
 • Marketingoví ředitelé a manažeři 
 • Majitelé a ředitelé firem
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Renátu Kolaříkovou, e-mail: renata.kolarikova@iinfo.cz, tel. 602 491 824.

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Soňa Hatlapatková

Event Manager