Tato akce již proběhla, ale můžete si zakoupit záznam. Další akce Video marketing a jeho přínos pro značku se koná 2. 11. 2021.

Jak na krizovou komunikaci

Krizová komunikace je snad nejčastěji skloňovaným pojmem v oblasti public relations. Proč je důležité nepodcenit komunikaci v případě krize, které firma čelí, a jak se pokusit napravit poškozenou reputaci?

To jsou hlavní témata dalšího MARKETING MEETING Jak na krizovou komunikaci. Představíme si konkrétní case studies soukromých firem i veřejných institucí, které se potýkaly s nepříznivými okolnostmi, a dozvíte se, jak si s jejich komunikací v médiích i na veřejnosti poradily.

Zamyslíme se také nad tím, co vše se dát udělat, aby se společnost už předem vyhnula poškození své reputace. A dá se vůbec na komunikační krizi připravit včas?

Téma
Jak na krizovou komunikaci

PRO KOHO

 • PR ředitelé a manažeři 
 • PR odborníci a specialisté 
 • Marketingoví ředitelé a manažeři 
 • Majitelé a ředitelé firem
 • Vladimír Rejlek Chief Digital Officer Blue Style
  <

  "Na konference a workshopy TUESDAY chodím už mnoho let a přirostly mi tak srdci, že jsem se sám zapojil do jejich organizování, za což patří TUESDAY můj největší dík! Nejvíc mě vždy baví spojení dvou úžasných věcí – strašně zajímaví lidé na stagi i v publiku a aktuální a originální témata."

  >
 • Petra Dolejšová právnička
  <

  "Miluju konference. Jsem školicí drak! Vždycky si ale vybírám jen ty, o kterých vím, že na nich zazní kvalitní obsah. Proto věřím, že se na akcích TUESDAY brzy znovu uvidíme!"

  >
 • Patricie Šedivá Public Affairs&External Communication Manager CZ/SK Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
  <

  "Výborná příležitost setkat se s lidmi z oboru a obchodními partnery, kteří mají touhu věci rozvíjet a posouvat. Akce tohoto typu mají potenciál pro navázání nových kontaktů z různých branží, nejen možnost přednášet, ale i vyměňovat si názory, know-how, diskutovat a to vše v neformálním prostředí."

  >
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce

Chcete se stát partnerem konference? Kontaktujte prosím Renátu Kolaříkovou, e-mail: renata.kolarikova@iinfo.cz, tel. 602 491 824.

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Soňa Hatlapatková

Event Manager