Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • David Beška

  David se v oblasti internetu a digitálního marketingu pohybuje už přes 15 let. Šest let vedl digitální divizi finského vydavatelství Sanoma Media, má zkušenosti z agenturního prostředí a v posledních letech se věnuje výkonnostnímu marketingu v segmentu ecommerce.

  Sales Director

  Skrz.cz

Přednášející

 • Jirka Chomát

  Jirka získal během práce pro Seznam.cz a Mall.cz zkušenosti s utvářením produktových a marketingových strategií, technologiemi i PR. Dvacet let se pohybuje v e-commerce a nyní pomáhá firmám s podnikáním na internetu. V úzké spolupráci se svými klienty navrhuje a realizuje změny byznysu, digitálních produktů, designu služeb, značek i marketingové strategie. Rád píše a fotí, o víkendech dokonce pořádá kurzy focení pro fotografy. Má rád pánskou módu a dobré jídlo.

  Podnikatel změn a mentor

  Jirka Chomát

 • Michal Janík

  Hluboké zkušenosti s marketingem ve vyhledávačích zboží získal Michal jako marketér i jako člen týmu, který vytváří Mergado - specializovaný software pro řízení produktových reklamních kampaní e-shopů. Hluboký vhled do problematiky získal kvůli správě mnoha kampaní a také kvůli odhalení mnoha cest, které nakonec nevedly nikam. O tyto zkušenosti se Michal pravidelně dělí na školeních pro marketingové odborníky, kterým pomáhá v osobním rozvoji a navyšování tržeb e-shopů, pro které pracují.

 • Jan Kvasnička

  Honza se zabývá UX, použitelností webu, zvyšováním konverzních poměrů a návrhem, tvorbou a testováním webových aplikací. Spolupracuje s předními společnostmi zejména v oblasti e-commerce. Je zastáncem a propagátorem myšlenky “Nenuťte uživatele přemýšlet”. Blázen do neustálého sebevzdělávání, který se vyžívá v uživatelském testování, během kterého získává zpětnou vazbu a pokřivené pohledy návštěvníků na weby.

 • Petra Větrovská

  Petra se zabývá PPC reklamou již 11 let, poslední 4 roky na volné noze. Specializuje se na správu výkonnostních kampaní pro eshopy a působí jako Google Certified Trainer pro Shopping Ads. Píše průvodce PPC reklamou Zaklik.cz a vlastní blog Větrovka.cz.