Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:03

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:03 - 18:05

99 vteřin společnosti Effectix.com - David Bauckmann

18:05 - 18:30

Dominik Hrodek (Dark Side), Tomáš Jidříšek ( Dark Side)

"Novinky v plánování online kampaní"

18:30 - 18:50

"Jak správně dělat virální marketing"

V několika krocích si ukážeme správnou přípravu virálního videa a kampaně, která by ho měla doprovázet, aby naplnilo cíle, které si předem určíte. Podíváme se také na vzorové virální kampaně z roku 2011, ze kterých se lze dobře poučit.

Adam Reinberger Adam Reinberger

Adamreinberger.com

Adam Reinberger

Přes sedm let se Adam věnuje marketingu a reklamě. Založil social media agenturu a mediální agenturu. V současné době buduje svou třetí firmu Contra Media, která se zabývá tvorbou vlastních obsahových a klientských webů, sdružováním zajímavých publisherů a tvůrců, šířením videí a tvorbou originálního obsahu. Přednáší na VŠE na Podnikohospodářské fakultě a na fakultě Informatiky a statistiky.

18:50 - 19:25

František Grunt (ACTIVE 24), Jan Jelínek (Loosers): SuperVáclav – integrovaná netradiční kampaň od A do Z

Názorná ukázka toho, jak propojit guerillu, wom, buzz, virální videa a public relations a odlaunchovat nový produkt za cenu nízkorozpočtové bannerové kampaně.

19:25 - 19:45

"Kreativní koncepce vánoční kampaně T-Mobile"

Martin Jaroš Martin Jaroš
Martin Jaroš

Martin je podepsán pod reklamami s Chuckem Norrisem i čivavou a Petrem Čtvrtníčkem. Je také autorem bestselleru o korporátních krysách Černý Petr - Jak udělat kariéru. Od roku 2001 působil u Oskara a českého Vodafonu, později řídil komunikaci Vodafonu v Turecku a Maďarsku. V létě 2010 se vrátil domů jako ředitel marketingové komunikace v T-Mobile Czech Republic. Je absolventem pražské VŠE. Vše podstatné o něm najdete na www.martinjaros.cz.

19:45 - 20:15

Panelová diskuze