Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Zdeněk Cendra

Zakladatel hostingových a internetových firem SuperHosting.cz (*2004), CDN77.com (*2012), 10Gbps.io (*2014) a spolu-zakladatel komerčního peeringového uzlu Peering.cz (*2013).

Lenka Doležalová Pavilková

Vzdělání získala na Fakultě tělesné výchovy a sportu pražské UK, kde vystudovala obor tělesná výchova – anglický jazyk. Ve studiu pokračovala na California State University San Marcois. Prošla manažerskými kurzy ve Spojených státech a Izraeli, v ČR a Německu i kurzy tlumočnickými a jazykovými. V současné době je majitelkou a jednatelkou agentury Channel Crossings, která získala ocenění Vzdělávací instituce roku 2013. V roce 2014 se umístila na třetím místě v soutěži Ocenění Českých Podnikatelek. Mluví anglicky, německy a rusky. Je matkou dvou dětí, ve volném čase vede oddíl sportovní gymnastiky v Praze-Radotíně.

Michal Hudeček

Pomáhá startupům i zavedeným firmám promýšlet koncepty jejich online byznysu. Má více než 12 let zkušeností v internetových projektech. Je spoluzakladatel online aplikace na výuku rychlého čtení Rozečti.se a online platformy pro výuku angličtiny English in Levels. Dále je poluzakladatel nástroje na optimalizaci hashtagů RiteTag. Přednáší na univerzitách i konferencích o internetu, UX a crowdsourcingu a v neposlední řadě je autor knihy "Webová režie: Základy koncepčního myšlení v online projektech".

Lucie Krupková

Po absolvování Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze pracovala přes dva roky v personální agentuře, kde získala první zkušenosti v oblasti personalistky, především v náboru. Od roku 2010 působí ve společnosti Seznam.cz. Na pozici HR specialista senior poskytuje podporu v pracovně právní oblasti a HR služby především produktovému oddělení, do kterého spadá i vývoj. Krom náboru zaměstnanců se věnuje aktivitám v rámci HR marketingu, zaštituje spolupráci se studenty a školami, aktuálně připravuje Trainee program a podílí se na dalších HR projektech.

Ondřej Tomas

Ondřej se od roku 2014 věnuje technologickým startupům ve skupině CleverMaps. Vždy se jedná o mapové aplikace, které zjednodušují rozhodování a protínají celou řadu odvětví od zemědělství až k bankingu. Ondřej dříve pracoval ve společnostech Geodis, Oracle nebo GfK. Zajímá se o technologie, analytiku, lodě, hudbu a rodinu.