Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Matěj Novák

  Matěj pracuje jako ředitel Czech Publisher Exchange. Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě, převážně RTB či programmaticem. V minulosti působil jako yield manager v Centrum Holdings a posléze Economii, Account Director v Ogilvy Interactive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář pro PLANstudio. Vystudoval filosofii, má rád svou ženu a tři děti, hory a dobré filmy a knihy. O reklamních technologiích příležitostně píše na blogu DoubleSense.cz a Lupě.

  Ředitel

  CPEx

Přednášející

 • Jakub Loula

  V Seznamu jsem už více jak 3 roky. Začínal jsem na pozici PPC specialisty, kde jsem spravoval kampaně v Skliku našim největším klientům. Nyní využívám nasbíraných zkušeností na pozici Konzultanta výkonnostní reklamy, kde pomáhám klientům a agenturám k tomu, aby ze svých kampaní získali maximum. Na mojí práci mě nejvíc baví ta rozmanitost světa online reklamy a to, jak se Sklik neustále posouvá dopředu. Vždyť dneska už Sklik není jen o výkonnostních formátech, ale můžete využít video reklamu nebo branding.

  Konzultant výkonnostní reklamy

  Seznam.cz

 • Ján Makovič

  Ján Makovič je projektovým ředitelem společnosti 5DM.cz která stojí za největším Cashback portálem u nás s názvem Plná Peněženka a vedle dalších výkonnostních projektů má i vlastní affiliate síť AffiliateClub. V Hypoteční bance vedl projekt Sousedé.cz , založil společnost Golf Europe, s.r.o. provozující projekty GolfovéHry.cz nebo GolfovéSlevy.cz. Několik let také působil jako marketingový ředitel společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., které pomáhal vyrůst v oblasti online prodeje. Před tímto postem několik let vedl projektový tým ve společnosti MEDIAFACTORY na postu Projektového ředitele. Ve firmě stál u celé řady úspěšných projektů, mezi které patří Online Hypotéka Hypoteční banky, projekty pro O2, Vodafone, Ferrero, Opavia, Toyota nebo Honda. Své prezentace a školení opírá zejména o praktické zkušenosti s působením jak na straně dodavatele online řešení, tak i klienta, zadavatele, autora.

  Projektový Ředitel

  5DM.cz

 • Petra Pacáková

  Petra v konzultační společnosti Acomware vede tým 18 Performance specialistů. Online marketingu se věnuje více jak 8 let. Sama spravovala kampaně velkým e-shopovým hráčům a připravovala strategie orientované na výkon i brand awareness. Od roku 2018 je také Google Certified Trainer – pro letošní rok v oblasti display reklamy.

  Head of Performance

  ACOMWARE