Tato akce již proběhla. Další akce Konference WebTop100 2023 se koná 14. 11. 2023.

Partneři

Generální partner

INTERNET CZ

INTERNET CZ, a. s. neboli FORPSI aktuálně obsluhuje více než 130 tisíc zákazníků na českém trhu. Je největším registrátorem .CZ a .EU domén a jedním z nejvýznamnějších lokálních poskytovatelů internetových služeb. Mezi nejoblíbenější služby patří klasický webhosting a nástroje pro jednoduchou tvorbu webu F-Page a WP Ready. Pro náročnější weby poskytuje FORPSI také serverová řešení obsluhovaná z vlastního českého datacentra.

Partneři

Gemius

Gemius je obchodně poradenská společnost poskytující data, řešení a doporučení v oblasti správy online reklamních kampaní, monitoringu a analýzy webových stránek či profilů internetových uživatelů. Informace poskytnuté společností jsou základem pro každodenní marketingové a e-commerce aktivity téměř 2 000 firem z odvětví financí, telekomunikací, IT, obchodu, FMCG, automobilového průmyslu, farmaceutiky, předních reklamních agentur a reklamních sítí, mediálních domů, vydavatelů a zadavatelů reklamy z celého světa. Působíme na 30 trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Prostřednictvím lokálních poboček ve více než 12 státech spolupracujeme s profesními organizacemi věnujícími se globálnímu a lokálnímu rozvoji internetového trhu.

Naše studie provádíme na základě vlastní metodiky a technologické infrastruktury za přísného dodržování ICC/ESOMAR norem. Společnost zaměstnává kolem 300 odborníků včetně IT specialistů, matematiků, sociologů a psychologů. Měsíčně analyzujeme 300 miliard událostí vyskytujících se ve virtuálním světě, tj. zobrazení stránek a kliknutí, která byla uskutečněna internetovými uživateli. Společnost byla založena v roce 1999. Více informací naleznete na www.cz.gemius.com a www.gemiusinfo.cz.

Seznam.cz

Seznam.cz je česká společnost založená v roce 1996. Domovskou stránku Seznam.cz navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod českou internetovou jedničku, je až 95 % internetové populace v ČR. V roce 2020 měla firma tržby 4,946 miliardy korun, což je v porovnání s předchozím rokem o téměř 5,5 % více. V portfoliu Seznam.cz se kromě obsahových služeb (Seznam Zprávy, Televize Seznam, Stream, Proženy.cz, Garáž.cz) nachází i fulltextové Vyhledávání, vlastní prohlížeč, Email.cz a Email Profi, mapová aplikace Mapy.cz, nákupní rádce Zboží.cz, reklamní systém Sklik.cz či služby Sreality.cz, Sauto.cz, Firmy.cz a další. Společnost vlastní podíl ve vydavatelství Borgis a v roce 2019 koupila 100% podíl v regionálních rádiích Expres FM a Classic Praha.

SiteOne

V SiteOne děláme zakázkový vývoj online projektů, webů a aplikací. Každý den na nás spoléhají brandy jako Air Bank, Blue Style, Dermacol, Home Credit nebo Zonky jako na partnera, který jim pomáhá s onlinem. Projekty pomůžeme vymyslet, navrhneme uživatelské rozhraní, grafiku i konverzní strategii. Postaráme se o vývoj frontendu i backendu a pak zajistíme bezpečný provoz - třeba v našem vlastním cloudu. Ideálně fungujeme v tandemu s agenturou, která je odpovědná za PPC a social. 17 let zkušeností s realizací digitálních projektů nám přineslo stabilitu, technologické zázemí a svobodu “hrát si”. Investujeme do inovací, vývoje vlastních produktů a podpory odborné komunity.

Produktoví partneři

Brand Embassy

Brand Embassy je novodobý nástroj zákaznické péče. Představte si call centrum pro sociální sítě. Nositel ocenění Red Herring Europe 2013 pro inovativní globální firmy, zařazen mezi TOP 25 nejatraktivnějších firem ve Velké Británii. Brand Embassy důvěřují firmy jako Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone, Kia Motors, Air Bank, ING a další. Brand Embassy má vizi tvořit komfortnější každodenní život každého z nás díky dokonalé péči o zákazníka. Více na www.brandembassy.com.

ChargeBox

ChargeBox byl vyvinut ve Velké Británii s cílem umožnit komfortní nabíjení elektronických zařízení – telefonů, iPodů či herních konzolí. Přístroj je výjimečný nejen v úrovni zabezpečení uzamykatelných bezpečnostních skříněk s různými typy konektorů, ale i snadnou a rychlou obsluhou.

Hlavní důvod, proč si zákazníci naše zařízení oblíbili, je skutečnost, že si mohou po dobu nabíjení svého zařízení v klidu vychutnat kávu, vyřídit obchodní schůzku či obstarat nákupy. ChargeBox tak šetří každému uživateli jeho drahocenný čas, což zvláště v dnešní uspěchané době každý uživatel telefonu rád ocení.

ChargeBox je významným prostředkem pro obchodníky a organizace, kteří chtějí poskytnout svým klientům nadstandardní servis a služby. Jsme hrdí na to, že svoji značku s naším zařízením spojili společnosti jako Vodafon nebo HSBC a že naše zařízení využívali například návštěvníci tenisového turnaje ve Wimbledonu nebo návštěvníci mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Mar-Lan

Společnost Mar-lan s.r.o. je distributorem značky 3Q, která již několik let vyrábí tablety, externí pevné disky, optické mechaniky, přehrávače médií, nettopy a příslušenství. Značka stabilně roste ke spokojenosti zákazníků po celém světě. Jejím posláním je vyrábět kvalitní výrobky za dostupnou cenu a přinést tak zákazníkovi precizně zpracovaný produkt s moderním designem. Vznikají tak produkty určené pro každého z nás k dennímu užívání. V České republice značka 3Q jako první představuje širokou nabídku dotykových tabletů všech velikostí. V blízké budoucnosti pro Vás máme připravené velmi zajímavé portfolio externích pevných disků a optických mechanik. Všechny součástky jsou vyrobené z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které podléhají přísným postupům kontroly kvality. To je možné díky úzké spolupráci s předními výrobci komponentů jako jsou Qualcomm, Rockchip, Nvidia, Toshiba a Samsung. V současné době má společnost hlavní sídlo ve Švýcarsku, hlavní výrobní závody jsou v Shenzhenu, Ukrajině, České republice a Rusku s prodejními kancelářemi v Hong Kongu, Dubai, Moskvě, Delaware, Rakousku, Ukrajině a distribučními centry v Dubai, Moskvě, Miami, Praze a Amsterdamu. Jsme schopni zajistit tablety na míru dle Vašeho přání a požadavků a stanete se tak dealerem jedinečného produktu na světě. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

expressprint

Web 2 Print společnost založena na Slovensku v roce 2007. Působí v regionu střední a východní Evropy (Slovensko, Česká republika, Rakousko). ExpressPrint přináší svým zákazníkům spolehlivé a rychlé tiskové služby založené na nepřetržité automatizaci, inovácích a vynikající zákaznické podpoře. Hlavní rysy služby jsou standardní dodávky následující pracovní den, uživatelsky příjemný W2P objednací proces, On-line editor tiskovin, jednoduchý grafický design zdarma a konkurenceschopné ceny.

Nabízíme výrobky nejvyšší kvality a nadstandardní peče. Využijte našich služeb a všech výhod, které nabízíme!

Speciality:
Web 2 Print, direct mailing, digitální tisk, širokoúhlý formát tisku, tisk dokumentů, náročné tisková řešení

RUMAKO

Kvalitu s kapkou Karibiku potvrzují i čtyři obsazené příčky ve světové TOP10 nejlepších rumů Vám přináší Rumako s.r.o., oficiální zastoupení firmy Oliver & Oliver, zabývající se dovozem, VO a MO prodejem prémiového rumu pocházejícího přímo z Dominikánské republiky, místa, které je známé tradiční a výjimečnou výrobou tohoto znalci uznávaného pití. Jako jediní v ČR nabízíme kompletní portfolio výrobků (CUBANEY, QUORHUM, UNHIQ XO, PUNTACANA CLUB, GUANTANAMERA, CUBANACAN, SANTO DOMINGO a PRESIDENTE), které můžete nalézt nejen na našich stránkách www.rumako.cz.

STRV

STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

Xtreme hostess service

Xtreme hostess service s.r.o. je vedoucí společností zajišťující služby profesionálních hostesek a hostesů na veškeré kulturní, obchodní, společenské a vzdělávací akce. Atraktivní vzhled našich hostesek, jejich jazyková vybavenost a organizační dovednosti v kombinaci s celou řadou našich doprovodných služeb z nás dělají ideálního partnera pro každou společnost, jež pořádá reprezentativní akci jakéhokoliv zaměření. Široká databáze hostesek a hostesů čítající přes 3 000 osob nám umožňuje nabízet hostesky nejen v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších koutech České nebo Slovenské republiky. Více o nás na www.hostesky.cz.  

Mediální partneři

Tyinternety.cz

O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

HyperMedia

Společnost HyperMedia, a.s., patří mezi nejvýznamnější provozovatele on-line médií na českém internetu a z hlediska návštěvnosti se řadí do TOP desítky. Její portfolio zahrnuje mimo jiné jeden z největších českých inzertních portálů, HyperInzerce.cz, nákupní portál HyperSlevy.cz, realitní portál HyperReality.cz a revoluční prodejní servis HyperOdvoz.cz. Celkem HyperMedia, a.s., vlastní a zastupuje 90 portálů, které se těší vysoké oblibě, v ČR a dalších 30 zemích. Tyto weby mají miliony návštěv měsíčně, přes 2 miliony registrovaných uživatelů a zhruba 508 tisíc fanoušků na Facebooku, jejichž počet neustále roste.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Internet Info

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Economia

Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

E15.cz

E15.cz – vyvážené a přehledné zprávy na internetu. Kvalitní domácí, zahraniční a ekonomické zpravodajství je nově rozšířeno o informace z oblasti médií, marketingu a osobních financí. Oddychová část se věnuje digitální a audio-video technice.

Strategie

Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

Živě.cz

Živě.cz je nejčtenější a nejstarší internetový magazín o informačních technologiích na českém internetu. Svým čtenářům přináší aktuální informace o hardwaru, softwaru, internetu, technologiích, byznysu a dalších oborech, které mají vazbu na IT.

Organizátor

Dobrý web

Dobrý web vzdělává Česko v digitálním marketingu od roku 2004. Za tu dobu prošlo veřejnými kurzy přes 10.000 lidí a realizovány byly desítky kurzů šitých na míru podnikům s různými stupni digitální vyspělosti. Od roku 2021 je možné vzdělávat se ONLINE IHNED v rámci natočených kurzů. Dobrý web pořádá také akademii digitálního marketingu DigiAka, čtyřměsíční kurz, během něhož se účastníci seznámí se všemi klíčovými oblastmi digitálního marketingu. Na kurzech školí výhradně lektoři s každodenní praktickou zkušeností z oboru a s vedením školení.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.