Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Hlavní partneři

  •  logo Hypoteční banka 

   Hypoteční banka

   Proč zvolit Hypoteční banku
   Hypotéky opravdu umíme. Chceme vám pomoci k lepšímu bydlení, a proto ať budete jednat s naším pracovníkem osobně nebo online, potkáte odborníka na hypotéky. Specializujeme se totiž pouze na hypoteční úvěry, takže vám dokážeme nejlépe poradit.

   Jsme jedničkou na trhu
   Díky našim klientům jsme největším poskytovatelem hypoték v České republice a bude nám ctí, pokud se i vy stanete naším klientem. Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsme otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

  •  logo INTERNET CZ 

   INTERNET CZ

   FORPSI – Prostor pro Váš úspěch. Spolehlivý partner v oblasti poskytování hostingu a největší registrátor .CZ domén v České republice. Registrace domén, webhosting, dedikované servery, VPS, housing a cloudové služby. Provoz služeb z vlastního datacentra. Nonstop zákaznická podpora. Tradice, stabilita a perspektiva!

 • Partneři

  •  logo OWOX 

   OWOX

   OWOX se specializuje na vývoj online služeb pro správu dat založených na platformě Google Cloud. Jako oficiální partner a prodejce Google Cloud Technology Partner and Reseller máme znalosti i odbornost nezbytnou k tomu, abychom mohli provádět většinu těch nejnáročnějších analytických úkolů. Řešení OWOX BI byla zveřejněna v oficiální galerii aplikací Google Analytics. Naše služby sběru, zpracovávání a spravování dat ze 100 % probíhají na platformě Google Cloud a důvěřuje jim více než 7 000 společností na celém světě. Náš hlavní cíl je pomoci našim klientům udělat správná rozhodnutí včas.

   Jako autorizovaný prodejce Google Analytics 360 Reseller poskytuje OWOX pokročilé poradenské služby k implementacím Google Analytics. Vytváříme vlastní metriky, které přesně uspokojují obchodní potřeby našich klientů. Také poskytujeme specializovaná školení pro účely analýzy a marketingu, které mají za cíl odpovědět i na ty nejzáludnější otázky.

  •  logo SiteOne 

   SiteOne

   V SiteOne děláme zakázkový vývoj online projektů, webů a aplikací. Každý den na nás spoléhají brandy jako Air Bank, Blue Style, Dermacol, Home Credit nebo Zonky jako na partnera, který jim pomáhá s onlinem. Projekty pomůžeme vymyslet, navrhneme uživatelské rozhraní, grafiku i konverzní strategii. Postaráme se o vývoj frontendu i backendu a pak zajistíme bezpečný provoz - třeba v našem vlastním cloudu. Ideálně fungujeme v tandemu s agenturou, která je odpovědná za PPC a social. 17 let zkušeností s realizací digitálních projektů nám přineslo stabilitu, technologické zázemí a svobodu “hrát si”. Investujeme do inovací, vývoje vlastních produktů a podpory odborné komunity.

 • Mediální partneři

  •  logo Lupa.cz 

   Lupa.cz

   Již 18 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

  •  logo Marketing Journal 

   Marketing Journal

   Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

  •  logo Podnikatel.cz 

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

 • Produktoví partneři

  •  logo Ackee 

   Ackee

   Ackee je vývojářské studio z pražských Dejvic. Založeno bylo v roce 2012 a od té doby se vypracovalo na jednoho z technologických lídrů v ČR na poli mobilních aplikací. V Ackee své know-how rádi sdílíme, pořádáme veřejné hackatony, konference a přednášíme na ČVUT. Dále se zabýváme tvorbou webů, backendů a analýzou dat. Kromě vývoje aplikací na zakázku máme také vlastní startup App4Conf (a klon App4Fest) což je mobilní aplikace pro konference a hudební či filmové festivaly. App4Conf jsme připravili taktéž pro návštěvníky Czech Internet Fora

  •  logo Audioteka.cz 

   Audioteka.cz

   Audiotéka je služba umožňující poslech audioknih kdykoliv a kdekoliv. Audioknihy máte stále při sobě v mobilní aplikaci Audiotéka pro mobilní telefony a tablety (iOS, Android, Windows) nebo stahujte nahrávky v MP3 formátu z www.audioteka.cz. Vybírejte z 3000 titulů mluveného slova všech literárních žánrů. V Audiotéce najdete aktuální knižní bestsellery z beletrie pro dospělé, odborné publikace pro sebevzdělávání i audio verze oblíbených časopisů, vše načtené populárními českými herci. Všechny zakoupené audioknihy Vám trvale a bezpečně ukládáme do virtuální online Poličky, díky které máte audioknihy vždy po ruce, ať jste kdekoliv a používáte jakékoliv zařízení. Čtěte ušima s Audiotékou!

  •  logo ChargeBox 

   ChargeBox

   ChargeBox byl vyvinut ve Velké Británii s cílem umožnit komfortní nabíjení elektronických zařízení – telefonů, iPodů či herních konzolí. Přístroj je výjimečný nejen v úrovni zabezpečení uzamykatelných bezpečnostních skříněk s různými typy konektorů, ale i snadnou a rychlou obsluhou.

   Hlavní důvod, proč si zákazníci naše zařízení oblíbili, je skutečnost, že si mohou po dobu nabíjení svého zařízení v klidu vychutnat kávu, vyřídit obchodní schůzku či obstarat nákupy. ChargeBox tak šetří každému uživateli jeho drahocenný čas, což zvláště v dnešní uspěchané době každý uživatel telefonu rád ocení.

   ChargeBox je významným prostředkem pro obchodníky a organizace, kteří chtějí poskytnout svým klientům nadstandardní servis a služby. Jsme hrdí na to, že svoji značku s naším zařízením spojili společnosti jako Vodafon nebo HSBC a že naše zařízení využívali například návštěvníci tenisového turnaje ve Wimbledonu nebo návštěvníci mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

  •  logo lenošíme.cz 

   lenošíme.cz

   Naše motto zní: "Lenošíme, tedy jsme". Více než 10 let pomáháme našim zákazníků lenošit. Jsme specialisté na pohodu, klid a relaxaci. Rozumíme houpacím sítím, závěsným křeslům, sedacím pytlům, zahradnímu nábytku, venkovním hrám a dalším vychytávkám na to, jak si zpříjemnit volný čas. Naše specializace je ojedinělá v ČR a kamenná prodejná nás staví do role jedničky na trhu v tomto oboru.

  •  logo STRV 

   STRV

   STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

 • Organizátor

  •  logo Sherpas 

   Sherpas

   Sherpas je digitální agentura, která v projektech kombinuje hlubokou znalost digitálního chování zákazníků v jednotlivých tržních vertikálách s unikátními UX metodami. Vychází z pravidelných uživatelských výzkumů a studií a získává tak silný podklad pro rozhodnutí, jaká strategie a aktivity budou u zákazníků jejích klientů skutečně fungovat. Pod značkou Dobrý web pořádá pravidelná školení a semináře pokrývající široké spektrum know how v rámci digitálního marketingu.

 • Produkce

  •  logo Internet Info 

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,6 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.