Přednášející

Moderátoři

 • Matěj Novák

  Matěj pracuje jako ředitel Czech Publisher Exchange. Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě, převážně RTB či programmaticem. V minulosti působil jako yield manager v Centrum Holdings a posléze Economii, Account Director v Ogilvy Interactive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář pro PLANstudio. Vystudoval filosofii, rád chodí po horách, lyžuje, jezdí na kole a čte knihy.

  Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Lukáš Balek

  Lukáš je srdcem i duší kreativec. Jako leader Komunity Targito propojuje nejen e-mail marketéry těch nejvýznamnějších českých e-shopů. A to skrze motto: „Společně rosteme, společně se inspirujeme!“

 • Jan Bezděk

  Honza pár měsíců po škole založil „digitální organismus“ SiteOne, kde s partou nadšenců začal tvořit weby a u toho zůstal doteď. V začátcích, okolo roku 2000, se řešila hlavně technika, pak se řešil design s UX, a nakonec konverze. „Náš dnešní klient chce nejen krásný, bezchybně fungující a konvertující web. Chce také nástroje, které mu umožní zjednodušit a zrychlit workflow při jeho správě. Nejde jen o náklady, dnes je rychlost důležitější než kdy jindy.“ Říká kluk lehce před čtyřicítkou, který tvorbě webů a digitálu obecně zasvětil celý svůj pracovní život.

 • Petr Cikán

  Petr na pozici garanta kategorie Retenční marketing využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, ostatně se v těchto oblastech pohybuje již 20 let. Zkušenosti z provozování vlastního e-shopu mu pomáhají v efektivní spolupráci s klienty. Před založením Sherpas TECH vedl 6 let oddělení e-mailingu v konzultační společnosti Acomware, kde se také podílel na jejím vedení a rozvoji v oblasti IT a technologií.

  CEO & Co-Founder

  Sherpas TECH

 • Milan Duda

  Jako marketingový šéf CZC.cz se už druhým rokem snaží tomuto brandu vtisknout rozpoznatelnou image dvojky na online trhu s elektronikou. A je přesvědčený, že to eshopu svědčí. Než se zařadil mezi GEEKy, vedl marketing v Lékarně.cz nebo na portálu Aukro.cz.

  Marketing director

  CZC.cz

 • Jan Eisenreich

  Honza je právník, specializující se na fintech, právo IT a nová média. Vystudoval práva na Karlově univerzitě a na University of Miami. Působil v mezinárodních advokátních kancelářích, poté založil vlastní právní start-up reagující na změnu občanského zákoníku. S ním díky digitalizaci dokumentů a automatizaci jejich tvorby změnil stanovy několika tisícům společností v ČR. Honza poskytoval právní poradenství při zrodu (a někdy bohužel i u zániku a při následných sporech zakladatelů) předních fintech a kryptoměnových projektů v ČR. Věnuje se právní problematice výkonnostního a influencer marketingu a aktivně publikuje o právu nových technologií, zejména ve vědeckých časopisech Univerzity Karlovy.

 • Ondřej Gálik

  Původem matfyzák, který přešel od architektury systémů, inovačního pankáče, social media managera, šefa mobilních aplikací až po volnonožce budujícího globální inovativní produkty. Jako korporátní pankáč prošel mnoha transformacemi firemních zkostnatělých mastodontů zejména v bankovnictví a také zakusil různé formy "opravdové" agility na vlastní kůži v několika menších i větších startupech. Nyní pracuje jako šéf produktu v nové car trading platformě Carvago.

  Freelancer - Product Designer

  Carvago

 • Giuliano Giannetti

  Giuliano je od roku 2017 zakladatelem a majitelem datově analytické agentury Revolt BI. Dříve působil jako analytik na Ministerstvu obrany ČR, v technologickém startupu Keboola a jako analytik ve společnosti McKinsey & Company.

 • Jan Kadleček

  Honza se primárně věnuje strategickým konzultacím v oblasti online marketingu. Jeho recept je data driven přístup k rozhodování smíchaný se selským rozumem a léty zkušeností z mnoha rozličných projektů.

  Online marketing consultant

 • Ján Kešelák

  Ján Kešelák pracuje v e-commerce, protože ho nebaví nákupy offline. Poslední rok a půl má v GLAMI na starosti hlavně expanzi na nové trhy. V minulosti se staral o growth marketing knižního love brandu Martinus.cz. Je také alumni německého Rocket Internet - absolventem mezinárodního programu CEMS. Ve volném čase rád hraje na klavír, čte a běhá.

  Expansion Manager

  GLAMI

 • Marek Klekner

  Marek už 7 let koordinuje projekty v Betteru. Specializuje se na výkonnostní kampaně, v rámci kterých pro klienty navrhuje online marketingové strategie a stará se o jejich rozvoj. Kromě HUDYsportu měl na starosti klienty, jako je Dům barev, Home Credit nebo Edenred.

  Project Manager

  BETTER MARKETING

 • Radek Kronika

  Profesně začínal v agentuře Arcadia Praha, postupně prošel BTL agenturami OgilvyAction a Geometry Global. Po 15 letech v agenturním servisu opustil Prahu a přestoupil k firmě HUDYsport na pozici vedoucího B2B marketingu. Od roku 2018 kormidluje v HUDY marketing celý.

  HUDYsport a.s.

  HUDYsport

 • Martina Krumpholcová

  Martina vystudovala mediální studia a žurnalistiku. Při škole pracovala v redakci regionálního deníku, odtud pak zamířila do marketingu a nastoupila do Obsahové agentury, kde pracuje přes dva roky. Jako headcopy měla na starosti například obsahový hub LMC a dlouhodobě vede strategické plánování blogu MALL.CZ.

 • Zdeněk Kučera

  Zdeněk Kučera je vedoucím praxe IT práva a sporů v mezinárodní advokátní kanceláři Kinstellar v Praze. Ve své praxi se zaměřuje zejména na otázky elektronické kontraktace, sjednávání technologických smluv, zastupování klientů v IT sporech, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravy on-line marketingu. Věnuje se též veřejným zakázkám, zejména v oblasti technologií. Podílel se rovněž na právním posuzování zavádění IT produktů na trh, akvizicích IT společností a strukturování on-line projektů. Zdeněk je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a IT právo přednáší rovněž na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zdeněk je jedním z inovativních právníků ČR pro rok 2016, je doporučován jako IT právník Chambers Europe a Legal500 a v roce 2017 se stal právníkem roku v oblasti práva ICT.

  Vedoucí praxe IT práva a soudních sporů

  Kinstellar

 • Milena Lakomá

  Milena svou kariéru v marketingu odstartovala v mediální agentuře Starcom na pozici media konzultanta, kde měla možnost stát u zrodu online i offline kampaní pro globální značky Samsung a Coca-Cola. Její další cesta již vedla do digitálu, a to do Adexpresu, kde má už rok z pozice digital account managera na starosti klienty jako Philips, Heineken, Ravak či Upfield. Ve volném čase ji nejčastěji najdete na toulkách přírodou s jejími dvěma pejsky.

  Digital Account Manager

  Adexpres

 • Vojtěch Lambert

  Vojtěch Lambert vystudoval MABLIM program (Business and Law in International Markets) na Anglo-American Univesity. V roce 2012 založil digitální agenturu LCG New Media. Předtím byl v rámci skupiny LCG součástí komplexních restrukturalizací několika korporací, kde se podílel na rozvoji obchodu a marketingu. Specializuje se na vytváření komunikačních strategií, konzultací a realizací kampaní pro klienty v digitálním prostředí. Jeho devízou jsou sociální sítě. Má za sebou spolupráce se značkami jako jsou BAYER, Jim Beam, HONOR, Edenred, HradyCZ, Bubbleology, Omega Pharma, BigBoard, Galerie Harfa a další.

  Executive director

  LCG New Media

 • Daniel Musil

  Daniel vystudoval Unicorn College. Už od dob studií se zajímal o nejrůznější formy marketingu a fungování podnikání. V minulosti vedl marketing slevového portálu Zapakatel.cz. Zkušenosti má také z projektového řízení. Momentálně pracuje jako Account Director v digitální agentuře AITOM. Má na starosti Vstupní studie projektů (tedy nastavení cílů, analýzu dat, návrh strategie a řešení celého projektu). Má bohaté zkušenosti s B2B a zahraničními online projekty. Jeho motto je: „Mým cílem je nejdříve pochopit potřeby klienta, až poté navrhovat řešení.“

  Account Director

  AITOM Digital

 • Blanka Pauerová

  Vystudovala VŠE. Realizovala projekt Melogee. Zcestovala půlku světa. Ve Slevomatu propojuje svou činorodost s vášní pro cestování, proto se produktově stará o online rezervace a vše, co s cestováním souvisí.

  Product Manager

  Slevomat.cz

 • Martin Paukrt

  Martin Paukrt se ve světě online marketingu a sociálních sítí pohybuje více jak 7 let, social media tým ve Footshopu vede přes rok a půl. Footshop začínal se čtyřiceti páry bot na skladě a dnes je jedinou firmou v Česku a na Slovensku, která přináší exkluzivní kolekce známých značek. Své zkušenosti Martin získal spoluprací s klienty jako Jägermeister, Tullamore D.E.W., Vodafone, T-Mobile nebo Milka.

  Social Media Teamleader

  Footshop

 • Andrea Pavelcová

  Andrea Pavelcová je právničkou AK eLegal, kde se zaměřuje na marketing, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž a ochranu osobních údajů.

  Andrea během studia práv pracovala v SEO agentuře a své zkušenosti přenesla do práva v marketingu, nekalé soutěže a duševního vlastnictví. Baví ji propojení práva s marketingem a klientům pomáhá nastavovat kampaně právně správně.

 • Ivan Petrův

  Od roku 2013 řídí rozvoj Brašnářství Tlustý a spol., které staví na tradici české rukodělné výroby a směřuje mezi mezinárodní špičku. Ve světě IT a reklamy, ve kterém se pohybuje od 90 let, je známý především jako spolumajitel firmy AD-IN-ONE, která vytvořila software pro řízení reklamních agentur a dnes se její aplikace používají po celém světě.

 • Bohumil Pokštefl

  Studoval Innovation and Operation Management v Kodani. Poté byl marketingový konsultant v Inovačním centru West Virginia University. V březnu 2016 se vrátil na Slovensko, kde dostal nabídku od Triad advertising, aby převzal jejich tehdy interní social media nástroj Kontentino. Dnes Kontentino používá více než 3500 reklamních agentur a značek z celého světa ako napríklad ASAHI, VOLVO, BBDO, VML. Bohumil se letos dostal do žebříčku Forbes 30 under 30.

  CEO & Co-Owner

  Kontentino

 • Jakub Rafaj

  Jakub je designér a se svým bratrem založil v Londýně firmu na vývoj mobilních aplikací pár let od releasu prvního iPhonu. Od punkových aplikací pro největší automobilky světa až po (příliš) stabilní léta s investorem. Následně zakusil i korporátní svět a nakonec našel smysl ve startupu, který je na trhu již 25 let. Postavil letní kino a po večerech si zařizuje truhlářskou dílnu s naivní vidinou zachování všech prstů na rukou.

  Senior User Experience Designer

  METEOPRESS

 • Petr Václavík

  Petr je rekreační sportovec a profesionální kreativec, který své nápady rád opírá o data. V rámci své práce vždy hledá cestu, jak maximalizovat uživatelský zážitek, a dokáže se vcítit jak do pocitů spotřebitele, tak do potřeb klienta. Petr v 2FRESH pracuje již 8 let – začínal jako animátor a designer, přes idea making a strategie se dostal až na pozici kreativního ředitele. Ve svém volném čase se více rekreuje než sportuje, ale nevzdává se myšlenky uběhnout svůj první (půl)maraton.

  Creative Director

  2FRESH

 • Ondřej Vataščin

  Nadšený workoholik, který už 7 let zdokonaluje své dovednosti v reklamním světě. Na svém kontě má řadu českých i zahraničních projektů, které posbíraly prestižní ocenění. V Isobaru pečuje o hladký průběh kampaní a vede kompletní accountský tým pro klienty ŠKODA AUTO, Heineken, Sazka, Sunar nebo Mondelez. Pracoval také pro Vodafone, AMC, České dráhy, Mastercard, Magnesia, Dobrá voda nebo Aquila. Jeho nadhled a klidná povaha mu pomáhají zvládnout každou situaci.

  Client Service Director

  Isobar

 • David Vopelka

  David Vopelka nyní pomáhá firmám s využívat strojového učení a automatizace marketingu na základě dat. Zaměřuje se primárně na oblasti Digital marketing a CRM, kde staví na několikaletých zkušenostech z jeho vedení v jedné z největších korporací u nás - České spořitelně. Tam kromě běžné spolupráce s agenturami hledal cesty, jak propojit offline a online data o zákaznících a udělat kampaně lepší jak pro ně, tak pro banku.

  Data and AI Solution Architect for Digital/Marketing at DataSentics

  DataSentics

 • Simon Waller

  Simon je zkušený data analytik a expert na zákaznickou zkušenost. Momentálně pracuje pro světového lídra v oblasti analytického softwaru SAS. Konkrétně na oddělení globální zákaznické zkušenosti. Specializuje se na marketing AI a rozhodovací vědy a také na jejich aplikaci ve světě digitálního omni-channel marketingu. Budeme hovořit o tom, jak odstranit problémy ve sbírání a používání dat z digitálních kanálů, jak aplikovat moderní techniky sebe vzdělávání do vašich marketingových strategií, jak dohromady integrovat online a offline kanály a jak toto všechno využít pro lepší pochopení a optimalizaci zákaznických cest.

  Global Practice Customer Intelligence

  SAS Institute ČR

 • Roman Zámečník

  Roman spoluzaložil agenturu Brain One, kde pomáhá značkám formovat strategie a tvořit dlouhodobou konzistentní komunikaci. V agentuře pracuje pro značky jako je Direct pojišťovna, Vivantis, Heureka a samozřejmě také CZC.CZ.

  Strategy Director

  DigitalBrain Company

 • Thea Zinner

  Thea je zkušený SEO konzultant v oblasti mezinárodního SEO. V eVisions úspěšně vybudovala a vedla několik mezinárodních SEO projektů pro malé a střední podniky, a také pro korporátní klientelu z České republiky a Slovenska. To vše s cílem rozšířit a určit jejich online přítomnost především v německy mluvících zemích.

 • Janek Žežula

  Janek je nadšený markeťák a muzikant. Podobně jako dobrá písnička může fungovat i promyšlený e-mail marketing. Měl by mít rytmus, harmonii a melodii. Tedy frekvenci, strategii a nápad. Stejně přistupuje i k e-mail marketingu. Lebedí si, když je promyšlený až do posledního detailu. Musí dobře hrát.

  E-mail & Online Marketing Specialist

  VIVmail.cz