Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Stream Circle

Stream Circle je cloudová platforma pro generování lineárních streamů v televizní kvalitě vhodných pro Web a platformy IPTV, OTT, mobilní TV, Smart TV nebo HbbTV. Hlavní předností Stream Circle je rychlost a flexibilita, nový televizní kanál je možné začít vysílat během několika dnů a díky Stream Circle může mít vlastní opravdovou televizi každý, kdo produkuje nebo distribuuje video.

logo Teledata

Teledata

Teledata je slovenská společnost, která vyvíjí a provozu HbbTV aplikací věnuje od roku 2012. Byli jsme při tom, když se HbbTV spouštělo na Slovensku. Ve spolupráci s RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska) jsme v roce 2013 jako první připravili archiv zpravodajství RTVS. HbbTV připravujeme od A do Z, od generování streamu s AIT tabulkou, přes vývoj aplikací podle zadání klientů, až po redakční zastřešení jejich obsahu. Díky propojení se sesterskou společností, která je v kabelovým operátorem, disponujeme jedinečnou, živou laboratoří pro přípravu a ladění mnohých zákaznických aplikací i v oblasti HbbTV. V portfoliu činností společnosti Teledata je kromě HbbTV i vývoj Smart TV aplikací, příprava zakázkových systémů pro vysílání a streaming titulků, teletextu anebo EPG. Redakční část zabezpečuje produkci titulků pro neslyšící, a to nejen ve slovenštině, audio komentář pro nevidomé a zajišťujeme obsahovou náplň, ještě stále, teletextů pro několik slovenských televizí.

Organizátoři

DigiZone.cz

Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Brychty získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.