Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Creative Dock

Creative Dock je pražská společnost založená v roce 2012, která staví pro korporátní klienty startupy na klíč. Za 4 roky firma postavila přes 30 startupů, rozrostla se na tři kontinety a dnes zaměstnává více jak 250 lidí. Mezi nejproslulejší projekty Creative Dock je největší česká P2P lendingová platforma Zonky, platební metoda ne e-shopech Kup Najisto, síť poradců pro nákup ojetých automobilů Autotým nebo administrativní nástroj pro právnické kanceláře Single Case. Zatím posledním počinem Creative Dock na českém trhu je P2P platforma pro sdílení aut HoppyCar.

KPMG Česká republika

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností využíváme znalosti a zkušenosti více než 200 tisíc odborníků ve 154 zemích. V Česku působíme od roku 1990, máme zde přes 1 000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Oracle Czech

Společnost Oracle Corporation byla založena v roce 1977 a dnes zaměstnává ve 175 zemích světa přes 138 tisíc lidí. Svým více než 430 tisícům zákazníků – včetně 100 firem z žebříčku Fortune 100 – nabízí kompletní a plně integrovaný soubor cloudových aplikací, platformových služeb a integrovaných systémů. Oracle poskytuje kompletní portfolio cloudových řešení přes všechny tři vrstvy cloudu – IaaS, PaaS a SaaS. Česká pobočka Oracle byla založena v roce 1994 a sídlí v Praze na adrese U Trezorky 2, Praha 5-Jinonice. Od okamžiku, kdy společnost Oracle vstoupila na český trh, bylo jejím hlavním cílem přiblížit technologii Oracle co nejširšímu spektru firem i státním institucím

Red Media

Red Media je výkonnostní mediální agentura se specializací na online media, která je členem nákupní aliance Mediablock skupiny Kindred Group. Propojujeme kreativu a mediální plánování a zvyšujeme výkon kampaní. Co slíbíme, to splníme. Co řekneme, to platí. Implementujeme inovativní přístupy tam, kde to dává smysl. Vyvíjíme vlastní nástroje a platformy. Naší hlavní motivací jsou dobré výsledky a úspěch u klientů. Mezi ně patří například skupina ČSOB, Zoot, Karlovarské minerální vody, LG, L'Oréal nebo J&T Banka.

Seznam.cz

Seznam.cz je česká společnost založená v roce 1996. Domovskou stránku Seznam.cz navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod českou internetovou jedničku, je až 95 % internetové populace v ČR. V roce 2020 měla firma tržby 4,946 miliardy korun, což je v porovnání s předchozím rokem o téměř 5,5 % více. V portfoliu Seznam.cz se kromě obsahových služeb (Seznam Zprávy, Televize Seznam, Stream, Proženy.cz, Garáž.cz) nachází i fulltextové Vyhledávání, vlastní prohlížeč, Email.cz a Email Profi, mapová aplikace Mapy.cz, nákupní rádce Zboží.cz, reklamní systém Sklik.cz či služby Sreality.cz, Sauto.cz, Firmy.cz a další. Společnost vlastní podíl ve vydavatelství Borgis a v roce 2019 koupila 100% podíl v regionálních rádiích Expres FM a Classic Praha.

Odborný garant

PROGRAMMATIC

Programmatic s.r.o. je svého druhu první “obchodní dům s technologiemi”, který pomáhá implementovat a rozvíjet automatizaci v obchodě s mediálním prostorem. Programmatic jako disciplína je nejen v názvu, ale také v DNA naší společnosti, je to důvod naší existence a každodenní chleba. Nespokojíme se pouze s nasazením technologie. Hledáme cesty, jak optimálním nastavením a kombinací technologií vytvořit synergie, které prokazatelně přináší nové možnosti a vyšší efektivitu. Jsme přesvědčeni, že klient má mít plnou kontrolu nad svou obchodní politikou a svými daty v transparentním prostředí.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.