Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:10 - 18:35

Ukaž, co čteš (YouTube+Instagram kampaň pro Albatros)

Pro Albatros Média jsme se rozhodli o první pokus na poli spolupráce s YouTubery. Knížky jsou sexy, pojďme se podělit o to, co čteme! Zapojili jsme Jonáše alias Johny Machettu, který nám pomohl vybrat další vhodné YouTubery a všichni využívali hashtag #ukazcoctes – výsledkem bylo přes 700 tisíc zhlédnutí videí, 70 tisíc lajků pod fotkami na Instagramech zapojených YouTuberů a přes 2500 příspěvků na Instagramu s hashtagem #ukazcoctes. Pokračování...? Ano!

Jonáš Čumrik Jonáš Čumrik

Dítě z netu

Na volné noze

Jonáš Čumrik

Pokud neznáte Jonáše vy, budou ho znát vaše děti a to pod přezdívkou Johny Machette. V roce 2013 udělal své první video, které se ten rok stalo nejpopulárnějším na českém YTBE a dnes má přes 17 mil views. Kromě vytváření obsahu na platformu YTBE je také tvůrcem obsahu pro Instagram i Snapchat a to nejen pro svůj soukromý profil. Na vzniku video kampaní spolupracoval s firmami jako: O2, Coca-Cola, Albatros, Česká Golfová Federace a další. Zvolit správný způsob komunikace a provedení je kolikrát důležitější než vlastnit tu nejlepší techniku.

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk

Spolumajitel

Influencer.cz

Adam Zbiejczuk

Adam Zbiejczuk se přes 10 let zabývá profesionálně on-line komunikací a sociálními sítěmi. Je spolumajitelem agentury Influencer.cz - ale pořád jsou pro něj influenceři spíš novináři a experti na markup než youtubeři a experti na makeup. Pořádá setkání nadšenců do sociálních sítí Babeltalk.

18:40 - 19:05

Výkonnostní marketing na Facebooku

O zkušenostech s výkonnostním marketingem na Facebooku, o tricích a tipech jak úspěšně inzerovat i o největších výzvách dnešních výkonnostních marketérů pohovoří Peter Podolinský, ROI Hunter a bývalý zaměstnanec Facebooku.

Peter Podolinský Peter Podolinský

Founder / Branding and Digital

Brandclinic

Peter Podolinský

Peter Podolinský nastartoval svou kariéru v marketingu ve společnosti Procter & Gamble v roce 1995. Odsud už jeho cesty vedly do reklamních, brandingových a digitálních agentur v Praze i v Londýně (BBDO, Y&R, Lambie-Nairn, TBWA). Dělal reklamy pro klienty jako Pepsi, Česká spořitelna, či Stock Božkov. S digitální agenturou iMACHINA, kterou založil a spoluvlastnil získal shortlist v Cannes Cyberlions 2002. Z pozice brand konzultanta pomohl z londýnské brandingové agentury Lambie-Nairn lokálním agenturám uvést na trh značku O2. Je podepsán pod komunikační strategií pro Raiffeisenbank i Heineken / Krušovice. V roce 2012 založil kliniku pro značky Brandclinic, ze které v roli brand konzultanta uzdravuje značky.

19:10 - 19:35

Přestaňme hledat ROI na sociálních sítích

Ukázka českých kampaní na Facebooku, Snapchatu, Instagramu a LinkedInu, které dokázaly prodat nebo přivést lidi k akci.

Matouš Hutník Matouš Hutník

Copywriter

TL5 Digital

Matouš Hutník

Matouš je copywriter v agentuře TL5. Pečuje o značky jako Jägermeister, Milka nebo Tullamore D.E.W. Ačkoli kdysi začínal ve výkonnostní agentuře, věří, že úspěch ne každé kampaně lze měřit pouze z hlediska ROI. Možná je to tím, že studoval žurnalistiku a fildu.

19:40 - 20:05

Případová studie – Litovelský fanda 2015

Při správě facebookového profilu Pivovaru Litovel není naším cílem to, aby měla stránka hanáckého pivovaru statisíce fanoušků. Nemáme ani potřebu se poměřovat s konkurencí, kdo má čeho více. Jde nám totiž o něco úplně jiného - chceme dělat to nejlepší pro opravdové fanoušky poctivého litovelského piva. Během prezentace prozradím, jak jsme tuto strategii naplnili v soutěži Litovelský fanda 2015, jakých výsledků jsme dosáhli nebo s čím jsme se museli potýkat.

Jakub Křenek Jakub Křenek

Digital Account Director

ADison

Jakub Křenek

Jakub si za deset let kariéry prošel pozicemi spojenými se sociálními sítěmi, copywritingem, online marketingem a projektovým vedením jak v agenturách, tak na klientské straně.

Dnes se v agentuře ADison, kde působí šestým rokem, zaměřuje na strategii, ideamaking a kreativitu především v oblastech digitální a integrované marketingové komunikace.

Tajný tip: Když ho pozvete na dobré víno či poctivé pivo, rád s vámi cokoli probere, aniž by zapínal taxametr.

20:10 - 21:00

Networking