Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Hana Friedlaenderová

Hana vystudovala MFF UK. V 90. letech byla součástí zakládajícího pedagogického týmu PORG (Prvního Obnoveného Reálného Gymnázia). Na toto hektické ale krásné období svého života, stejně jako na osobnosti z řad pedagogů a studentů velice ráda vzpomíná. Chuť poznávat nové prostředí a dále se vzdělávat ji přivedla k výzkumu médií, kterému se v současnosti věnuje ve společnosti Nielsen Admosphere jako Senior Research and Insights Manager.

Michal Ischia

Editor digitálních médií týdeníku Respekt. Vystudoval informační management a žurnalistiku na VŠE v Praze. Je zodpovědný za komunikaci Respektu na sociálních sítích. Koordinuje vývoj internetových projektů a aplikací pro digitální zařízení. Snaží se propojovat prostředí redakce tištěného média s online světem.

Pavel Knapp

Pavel vystudoval informatiku na VÚT v Brně, věnuje se internetovým projektům. V letech 1997-2003 byl odpovědný za provoz a rozvoj internetových aktivit Computer Pressu (Vltava.cz atd.). 

Aby získal odstup od on-line světa, pracoval v letech 2003-2004 jako ředitel nákupu v těžkém strojírenství. Díky získaným zkušenostem později uvedl na trh Nákupní software (www.nakupni-software.cz), řešení pro úspory nákladů v B2B na bázi nákupních aukcí.

Od podzimu 2012 má na starosti marketing a obchod projektu Triobo (www.triobo.com), nástroje pro výrobu a distribuci interaktivních digitálních publikací pro tablety (iOS, Android i Windows 8).

Martin Lér

Dlouholetý uživatel produktů Apple. Od roku 1994 publikuje odborné a popularizační texty o produktech Apple a telekomunikacích v řadě odborných magazínů, časopisů, novin a na internetových serverech. V posledním době se věnuje digitálnímu publikování obsahu především pro iPad.

David Šmehlík

David Šmehlík žije děním na (nejen) českém internetu. V roce 2012 spoluzaložil startup Druidly a prodal Fleveo, jednu z prvních social media agentur v Čechách, dříve psal pro 30minut.cz a pomáhal s organizací konference JuniorInternet. Miluje nové technologické hračky a ve volném čase se baví vařením. Najdete ho na Twitteru, na LinkedIn či na jeho osobním blogu.