Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:05

Zahájení konference - úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:10 - 18:15

Jak Češi konzumují zpravodajství v mobilních zařízeních?

Hana Friedlaenderová Hana Friedlaenderová

Senior Research & Insights Manager

Nielsen Admosphere

Hana Friedlaenderová

Odbornice na výzkumy z oblasti médií, nových technologií a životního stylu (nejen) dětí a mládeže. Je spoluautorkou několika knih na tato témata, jako Češi na prahu nového tisíciletí, České děti a mládež jako čtenáři 2017 nebo Marketingový výzkum.

18:20 - 18:35

Papír umírá

Jak vydavatelsky přežít a růst v éře tabletů?

Pavel Knapp Pavel Knapp

Marketing & business development

Triobo

Pavel Knapp

Pavel vystudoval informatiku na VÚT v Brně, věnuje se internetovým projektům. V letech 1997-2003 byl odpovědný za provoz a rozvoj internetových aktivit Computer Pressu (Vltava.cz atd.). 

Aby získal odstup od on-line světa, pracoval v letech 2003-2004 jako ředitel nákupu v těžkém strojírenství. Díky získaným zkušenostem později uvedl na trh Nákupní software (www.nakupni-software.cz), řešení pro úspory nákladů v B2B na bázi nákupních aukcí.

Od podzimu 2012 má na starosti marketing a obchod projektu Triobo (www.triobo.com), nástroje pro výrobu a distribuci interaktivních digitálních publikací pro tablety (iOS, Android i Windows 8).

18:40 - 18:55

Druidly - Nástroj pro publikování na tabletech

David Šmehlík David Šmehlík

Jednatel

druidly technologies, s.r.o.

David Šmehlík

David Šmehlík žije děním na (nejen) českém internetu. V roce 2012 spoluzaložil startup Druidly a prodal Fleveo, jednu z prvních social media agentur v Čechách, dříve psal pro 30minut.cz a pomáhal s organizací konference JuniorInternet. Miluje nové technologické hračky a ve volném čase se baví vařením. Najdete ho na Twitteru, na LinkedIn či na jeho osobním blogu.

19:00 - 19:15

Aktivity Respektu v prostředí mobilních zařízení

Michal Ischia Michal Ischia

Digital Media Editor • Respekt

Economia

Michal Ischia

Editor digitálních médií týdeníku Respekt. Vystudoval informační management a žurnalistiku na VŠE v Praze. Je zodpovědný za komunikaci Respektu na sociálních sítích. Koordinuje vývoj internetových projektů a aplikací pro digitální zařízení. Snaží se propojovat prostředí redakce tištěného média s online světem.

19:20 - 19:40

Srovnání technik mobilního publikování

Martin Lér

Media manager

OPTIO CZ s.r.o.

Dlouholetý uživatel produktů Apple. Od roku 1994 publikuje odborné a popularizační texty o produktech Apple a telekomunikacích v řadě odborných magazínů, časopisů, novin a na internetových serverech. V posledním době se věnuje digitálnímu publikování obsahu především pro iPad.

19:45 - 20:00

Český mobilní trh a média - aplikace, platformy a peníze

Jiří Vítek

Zástupce ředitele on-line

CZECH NEWS CENTER

20:00 - 21:30

Občerstvení - networking

21:30

Předpokládaný konec setkání