Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Eliška Vyhnánková

Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

Přednášející

Ondřej Bulíř

Ondřej Bulíř působí ve společnosti mForce již několik let a stará se o kompletní zastřešení celého životního cyklu nasazování mobilních aplikací pro 2B2 zákazníka od analyzování až po návrh a implementaci výsledného řešení pro zákazníka a následný servis a správu. Jeho specializací je optimalizace interních obchodních procesů.

Zdeněk Nový

Zdeněk Nový, který působí ve společnosti T-Mobile na pozici manažera kategorie a produktů, se v oboru ICT pohybuje již dvanáctým rokem. Velkou část své kariéry se věnoval technickým řešením a posledních 5 let se zabývá rozvojem cloudových služeb v nadnárodních společnostech. V T-Mobile vede program zaměřený na prodej cloudových služeb firemním zákazníkům, které jim pomáhají efektivně řídit podnikání.

Ondřej Švihálek

19 let zkušeností s budováním online strategií a vedením realizačních teamů ve světě webu, e-commerce a mobilních služeb. Mezi hlavními projekty, které strategicky definoval a exekučně vedl jsou např. kompletní rebranding a repositiong webových a mobilních služeb mediálního domu Centrum Holdings, definice a realizace mobilních strategií a digitálních projektů ČEZ, operátorů mobilních sítí ČR, mediálních domů Lagardere Active, Burda Média nebo návrh a realizace programu digitálních služeb pro vozy Škoda Auto - Connected Car.

Michal Zálešák

Michal Zálešák má více než 13 let zkušeností v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací pro firemní klientelu i veřejnou správu. O využití mobilních technologií pro zvýšení efektivity ve veřejné správě (mGovernment) napsal mnoho článků v ČR a v zahraničí, byl poradcem portálu Světové banky, pro kterou i přednášel. Z Czech ICT Alliance má rozsáhlé zkušenosti z mezinárodních trhů a propagace úspěšných českých řešení v zahraničí.