Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Eliška Vyhnánková

  Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

  Freelancer - Social Media Consultant

Přednášející

 • Ondřej Bulíř

  Ondřej Bulíř působí ve společnosti mForce již několik let a stará se o kompletní zastřešení celého životního cyklu nasazování mobilních aplikací pro 2B2 zákazníka od analyzování až po návrh a implementaci výsledného řešení pro zákazníka a následný servis a správu. Jeho specializací je optimalizace interních obchodních procesů.

  Account Manager

  mFORCE

 • Zdeněk Nový

  Zdeněk Nový, který působí ve společnosti T-Mobile na pozici manažera kategorie a produktů, se v oboru ICT pohybuje již dvanáctým rokem. Velkou část své kariéry se věnoval technickým řešením a posledních 5 let se zabývá rozvojem cloudových služeb v nadnárodních společnostech. V T-Mobile vede program zaměřený na prodej cloudových služeb firemním zákazníkům, které jim pomáhají efektivně řídit podnikání.

  Manažer kategorie a produktů

  T-Mobile Czech Republic

 • Ondřej Švihálek

  19 let zkušeností s budováním online strategií a vedením realizačních teamů ve světě webu, e-commerce a mobilních služeb. Mezi hlavními projekty, které strategicky definoval a exekučně vedl jsou např. kompletní rebranding a repositiong webových a mobilních služeb mediálního domu Centrum Holdings, definice a realizace mobilních strategií a digitálních projektů ČEZ, operátorů mobilních sítí ČR, mediálních domů Lagardere Active, Burda Média nebo návrh a realizace programu digitálních služeb pro vozy Škoda Auto - Connected Car.

  Senior Consultant

  UNICORN Systems

 • Michal Zálešák

  Michal Zálešák má více než 13 let zkušeností v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací pro firemní klientelu i veřejnou správu. O využití mobilních technologií pro zvýšení efektivity ve veřejné správě (mGovernment) napsal mnoho článků v ČR a v zahraničí, byl poradcem portálu Světové banky, pro kterou i přednášel. Z Czech ICT Alliance má rozsáhlé zkušenosti z mezinárodních trhů a propagace úspěšných českých řešení v zahraničí.

  Výkonný ředitel

  Czech ICT Alliance