Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků - přijďte včas a dejte si s námi kávu Nespresso!

18:00 - 18:10

Startujeme

Eliška Vyhnánková Eliška Vyhnánková

Freelancer

Eliška Vyhnánková

Pracuje jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Kromě klasického poradenství je jejím hlavním cílem předávání znalostí v rámci veřejných i firemních školení. Letos zorganizovala již druhý ročník unikátního semestrálního kurzu Social Media Akademie, ve kterém vedou účastníky nejlepší čeští social media experti k lepší firemní strategii. Mezi její klienty se řadí společnosti RENOMIA, Prague City Tourism, Člověk v tísni, Johnson & Johnson, Unipetrol, Česká spořitelna, O2 Czech Republic, ČVUT, Rossmann, innogy a další stovky skvělých firem, podnikatelů i jednotlivců.

Ve volném čase je geekem s láskou k filmům, seriálům a knihám… speciálně těm se sci-fi tématikou. V minulosti vedla projekt Czech Star Wars Universe, spoluzaložila firmu na prodej filmového a seriálového merchandisingu, pořádala akce se zahraničními herci nebo pomáhala s rozjezdem startupu Filmtoro.

18:10 - 18:35

Přehled o mobilním B2B

V prezentaci si ukážeme ty nejzajímavější trendy, které přinášejí mobilní řešení do světa byznysu. Podíváme se na to, co se v mobilních technologiích událo v poslední době i to, kam bude pravděpodobně tato oblast pokračovat v blízké budoucnosti.

Michal Zálešák Michal Zálešák

Výkonný ředitel

Czech ICT Alliance

Michal Zálešák

Michal Zálešák má více než 13 let zkušeností v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací pro firemní klientelu i veřejnou správu. O využití mobilních technologií pro zvýšení efektivity ve veřejné správě (mGovernment) napsal mnoho článků v ČR a v zahraničí, byl poradcem portálu Světové banky, pro kterou i přednášel. Z Czech ICT Alliance má rozsáhlé zkušenosti z mezinárodních trhů a propagace úspěšných českých řešení v zahraničí.

18:35 - 19:00

První cloud broker v ČR

T-Mobile vstupuje na trh cloudových aplikací a ve spolupráci s partnery vybírá to nejlepší ze světa cloudových aplikací pro malé a střední firmy. Podnikatelé tak mohou bezpečně zálohovat firemní data pomocí aplikace, vyhledávat obchodní příležitosti díky službě Zakázka nebo vést své účetnictví v plně cloudové verzi ekonomického systému.

Zdeněk Nový Zdeněk Nový

Manažer kategorie a produktů

T-Mobile Czech Republic

Zdeněk Nový

Zdeněk Nový, který působí ve společnosti T-Mobile na pozici manažera kategorie a produktů, se v oboru ICT pohybuje již dvanáctým rokem. Velkou část své kariéry se věnoval technickým řešením a posledních 5 let se zabývá rozvojem cloudových služeb v nadnárodních společnostech. V T-Mobile vede program zaměřený na prodej cloudových služeb firemním zákazníkům, které jim pomáhají efektivně řídit podnikání.

19:00 - 19:25

Jak zefektivnit práci mimo kancelář pomocí mobilních aplikací

Ukážeme vám jak zvýšit efektivitu lidí, kteří pracují v terénu, pomocí mobilních aplikací pro obchodníky, či servisní techniky. Jejich práce lze zrychlit, zjednodušit při snížení administrativy - a my vám ukážeme jak.

Ondřej Bulíř Ondřej Bulíř

Account Manager

mFORCE

Ondřej Bulíř

Ondřej Bulíř působí ve společnosti mForce již několik let a stará se o kompletní zastřešení celého životního cyklu nasazování mobilních aplikací pro 2B2 zákazníka od analyzování až po návrh a implementaci výsledného řešení pro zákazníka a následný servis a správu. Jeho specializací je optimalizace interních obchodních procesů.

19:25 - 19:50

Interní komunikace formou mobilních aplikací

V prezentaci se dozvíte jak šetřit náklady na realizaci vnitrofiremní komunikace se zaměstnanci a jak moderně řešit sdílení informací ve firmě.

Ondřej Švihálek Ondřej Švihálek

Senior Consultant

UNICORN Systems

Ondřej Švihálek

19 let zkušeností s budováním online strategií a vedením realizačních teamů ve světě webu, e-commerce a mobilních služeb. Mezi hlavními projekty, které strategicky definoval a exekučně vedl jsou např. kompletní rebranding a repositiong webových a mobilních služeb mediálního domu Centrum Holdings, definice a realizace mobilních strategií a digitálních projektů ČEZ, operátorů mobilních sítí ČR, mediálních domů Lagardere Active, Burda Média nebo návrh a realizace programu digitálních služeb pro vozy Škoda Auto - Connected Car.

20:00 - 21:00

Závěrečný networking