Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style, vedl tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED. V současné době působí jako konzultant marketingu na volné noze.

Přednášející

Josef Gattermayer

Je spoluzakladatel a jednatel společnosti Ackee. Ackee dovedl se svými společníky od roku 2012, kdy začínali jako garážová firma, mezi technologickou špičku vývoje mobilních aplikací v ČR. Mimo Ackee působí na Fakultě informačních technologií ČVUT, kde vede závěrečné práce studentů a přednáší předmět DB technologie pro Big data.

Martin Půlpitel

Martin je co-founder a CEO v technologické firmě Ackee. Jak Ackee rostla, tak krom pozice CEO, dělal i sekretářku, právníka, projekťáka i HR… Má rád dobrý design. Vždy se od svého týmu i zákazníka snaží dostat maximum, aby výsledek byl co nejlepší.

Dominik Veselý

Dominik vystudoval FIT ČVUT, kde také pomáhá učit předmět vývoj mobilních aplikací. Profesně ho baví vývojem softwaru pomáhat co nejvíce firmám a odvětvím, proto pracoval v několika agenturách a poté se rozhodl v roce 2012 založit vlastní. Společně s kamarády z VŠ založili Ackee. Dnes předního hráče na trhu vývoje mobilních aplikací na zakázku. Firma s týmem o 70 lidech a obratu přes 100 milionů korun působí v České Republice a Německu. Za 15 let v agenturách má Dominik bohaté zkušenosti se zakázkovým vývojem a stál u zrodu několika velkých digitalizačních projektů.