Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

Přijďte včas a dejte si s námi welcome drink.

18:00 - 18:10

Úvodní povídání

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

Konzultant marketingu

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style, vedl tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED. V současné době působí jako konzultant marketingu na volné noze.

18:10 - 18:15

Marketingový koktejl ze světa

Mobilní aplikace jsou mimo jiné efektivní marketingová platforma. Josef představí zajímavé aplikace z oblasti marketingu, které ho v posledním roce zaujaly.

Josef Gattermayer Josef Gattermayer

Spoluzakladatel

Ackee

Josef Gattermayer

Je spoluzakladatel a jednatel společnosti Ackee. Ackee dovedl se svými společníky od roku 2012, kdy začínali jako garážová firma, mezi technologickou špičku vývoje mobilních aplikací v ČR. Mimo Ackee působí na Fakultě informačních technologií ČVUT, kde vede závěrečné práce studentů a přednáší předmět DB technologie pro Big data.

18:15 - 18:20

Od koho brát inspiraci?

Dominik představí startup, který podle něj stojí rozhodně zato sledovat.

Dominik Veselý Dominik Veselý

CTO

Ackee

Dominik Veselý

Dominik vystudoval FIT ČVUT, kde také pomáhá učit předmět vývoj mobilních aplikací. Profesně ho baví vývojem softwaru pomáhat co nejvíce firmám a odvětvím, proto pracoval v několika agenturách a poté se rozhodl v roce 2012 založit vlastní. Společně s kamarády z VŠ založili Ackee. Dnes předního hráče na trhu vývoje mobilních aplikací na zakázku. Firma s týmem o 70 lidech a obratu přes 100 milionů korun působí v České Republice a Německu. Za 15 let v agenturách má Dominik bohaté zkušenosti se zakázkovým vývojem a stál u zrodu několika velkých digitalizačních projektů.

18:20 - 18:25

Aplikace ze světa, které pomohou vašemu businessu

Martin představí aplikace, které dokáží pomáhat businessu a neměly by chybět v žádné menší a střední firmě.

Martin Půlpitel Martin Půlpitel

CEO

Ackee

Martin Půlpitel

Martin je co-founder a CEO v technologické firmě Ackee. Jak Ackee rostla, tak krom pozice CEO, dělal i sekretářku, právníka, projekťáka i HR… Má rád dobrý design. Vždy se od svého týmu i zákazníka snaží dostat maximum, aby výsledek byl co nejlepší.

18:30 - 19:30

Vyhlášení Mobilní aplikace roku 2015

Ukážeme nejoblíbenější československé aplikace. Zjistíte, co stojí za stažení. Novinky, aplikace médií, hry, zákaznické aplikace, nákupní aplikace nebo i aplikace, které zlepšují svět. Sláva vítězům, čest poraženým!

19:30

Zveme Vás na afterparty!