Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

Přijďte včas a dejte si s námi welcome drink.

18:00 - 18:10

Úvodní povídání

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

CDO

Blue Style

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

18:10 - 18:15

Marketingový koktejl ze světa

Mobilní aplikace jsou mimo jiné efektivní marketingová platforma. Josef představí zajímavé aplikace z oblasti marketingu, které ho v posledním roce zaujaly.

Josef Gattermayer Josef Gattermayer

Spoluzakladatel

Ackee

Josef Gattermayer

Je spoluzakladatel a jednatel společnosti Ackee. Ackee dovedl se svými společníky od roku 2012, kdy začínali jako garážová firma, mezi technologickou špičku vývoje mobilních aplikací v ČR. Mimo Ackee působí na Fakultě informačních technologií ČVUT, kde vede závěrečné práce studentů a přednáší předmět DB technologie pro Big data.

18:15 - 18:20

Od koho brát inspiraci?

Dominik představí startup, který podle něj stojí rozhodně zato sledovat.

Dominik Veselý Dominik Veselý

Spoluzakladatel, jednatel a hlavní analytik

Ackee

Dominik Veselý

Je spoluzakladatel, jednatel a hlavní analytik společnosti Ackee. Má za sebou 5 let zkušeností s mobilním vývojem během nichž byl u zrodu desítek aplikací. Za vydané aplikace má na kontě řadu ocenění včetně WWDC Scholarship přímo od společnosti Apple. Kromě práce v Ackee přednáší na ČVUT programování pro iOS a je aktivní ve vývojářské komunitě.

18:20 - 18:25

Aplikace ze světa, které pomohou vašemu businessu

Martin představí aplikace, které dokáží pomáhat businessu a neměly by chybět v žádné menší a střední firmě.

Martin Půlpitel Martin Půlpitel

CEO

Ackee

Martin Půlpitel

Martin je co-founder a CEO v technologické firmě Ackee. Jak Ackee rostla, tak krom pozice CEO, dělal i sekretářku, právníka, projekťáka i HR… Má rád dobrý design. Vždy se od svého týmu i zákazníka snaží dostat maximum, aby výsledek byl co nejlepší.

18:30 - 19:30

Vyhlášení Mobilní aplikace roku 2015

Ukážeme nejoblíbenější československé aplikace. Zjistíte, co stojí za stažení. Novinky, aplikace médií, hry, zákaznické aplikace, nákupní aplikace nebo i aplikace, které zlepšují svět. Sláva vítězům, čest poraženým!

19:30

Zveme Vás na afterparty!