Přednášející

Moderátor

 • Eliška Vyhnánková

  Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

  Freelancer - Social Media Consultant

Přednášející

 • Václav Bartoš

  V roce 1998 založil www.vojenstvi.cz ještě na platformě Mujweb. První peníze na internetové reklamě vydělal v roce 2006 s příchodem AdFoxu, Etargetu a Adsense. Stal se nadšeným affilákem Aukra. O dva roky později vydělal svůj první milion. Nákupem webů a magazínů budoval internetové vydavatelství postavené kolem kulturního deníku Nekultura.cz. To v roce 2014 provedlo nejvýznamnější akvizici majoritního podílu ve službě PlaCla s vizí celý proces nákupu reklamních článků zjednodušit a kultivovat podstatnou část trhu.

  Uživatelská podpora

  PlaCla.cz

 • Petra Dolejšová

  Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce a marketingu. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

 • Dalibor Jaroš

  Dalibor sám sebe označuje jako dělníka internetu od roku 2006, kdy začínal jako programátor webových aplikací kultivovat internet v ČR.

  Od té doby má na kontě více než 300 webových prezentací sám osobně, s dalšími členy agenturního týmu již více než 2000.

  Od roku 2017 vede nejpoužívanější SEO nástroj v ČR a snaží se edukovat českou odbornou i laickou veřejnost v SEO.

 • Patrik Koziel

  V Advisiu jsem momentálně 4 roky a věnuji se převážně sociálním sítím. Většinu svého působení v agentuře jsem strávil nastavováním reklam pro naše klienty. Od loňského roku vedu oddělení správy a reklamy na sociálních sítí. Ve Facebook Business manageru se pohybuji denně a pomáhám klientům s jeho správným nastavením.

  Creative Lead

  AdVisio marketing

 • Zbyněk Lakomý

  V oblasti online B2B produktů a služeb se pohybuji již od roku 2001. V roce 2010 jsme založili společnost ALSENTA, kde jsem CEO a hlavní vývojář. Úspěšně provozujeme vlastní projekty jako je Seeky.cz (generování leadů z webu) Alsenta.com (mezinárodní systém reverzních aukcí), LightData.cz (československá B2B databáze firem) a mnoho dalších. Zároveň jsem CEO ve společnosti RMCE Services s.r.o., která provozuje vstupenkový portál xTicket.cz a provádí průzkum trhu.

  CEO

  ALSENTA

 • Jakub Mach

  Zakladatel a CEO ZoomSphere.com, odborník na sociální sítě a marketing.

 • Michal Pařízek

  Michal má 10+ let zkušeností z oblastní e-commerce, UX a webové analytiky. Zaměřuje se především na tzv. optimalizaci konverzních cest. Posledních 7 let byl v rychle rostoucích společnostech Avast a Rohlík. A od ledna 2021 pomáhá s růstem nástroji Smartlook.

  Growth Product Manager

  Smartlook

 • Lukáš Pulda

  Lukáš má více než desetileté zkušenosti z podnikání na internetu a práce pro firmy jako Seznam.cz nebo Socialbakers. Nyní se věnuje vlastnímu projektu a to službě MessageOk, která pomáhá zákazníkům snadno a jednoduše řešit dotazy kvůli kterým bylo ještě nedávno nutné někam telefonovat.

 • Tomáš Šalamon

  Spoluzakladatel a CEO společnosti Incomaker. Publikuje a přednáší o digitálním marketingu. Učí na VŠE.

 • Jan Tichý

  Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou, business intelligence a data science. V minulosti také založil analytickou společnost Medio Interactive či pracoval jako vedoucí projektů v agentuře H1.cz.

 • Václav Trunec

  Automatizací ve světě e-commerce se profesně zabývám již druhým rokem. V rámci společnosti Samba pomáhám tvořit komplexní marketingové strategie a navrhuji budoucí součásti v rámci vývojových fází.

  Customer Success Manager

  Samba.ai