Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Ondřej Brom

MgA. Ondřej Brom je absolventem Ateliéru grafického designu a vizuální komunikace na pražské UMPRUM. Za dobu své kariéry spolupracoval s předními značkami na českém trhu, je zakládajícím členem studia Dipozitiv a CEO nástroje Graphic Standard.

Karel Drašnar

Karel Drašnar je duchovním otcem BrandCloudu. Vizionář a tvůrce produktu, který stál u zrodu i celého vývoje aplikace, která s přehledem zvládá organizaci marketingu, obchodu či řízení ISO a dokumentace.

Jan Friedel

Již při studiu vysoké školy jsem se začal věnovat webové analytice a nastoupil jsem na poloviční úvazek na pozici junior webového analytika do Publicis Groupe. Působím zde již čtvrtým rokem a společně s týmem za sebou máme desítky implementací Google Analytics 4 na řadě klientů.

Matěj Linek

Do světa médií jsem naskočil před 9 lety. Začínal jsem jako PPC specialista, postupně vedl PPC a social týmy ve 2 agenturách. V roce 2020 jsem se rozhodl změnit obor a vybudovat oddělení, které se specializuje na tvorbu řešení v oblasti XML (nejen) produktových feedů, webovou analytiku, data warehouse a automatizaci digitálních kampaní a vlastně všeho, kde je prostor k vylepšení.

Anna Pakandlová

V Kooperativě mám už 4 roky na starosti komunikaci v celém online prostředí, především online kampaně a správu sociálních sítí. Mám za sebou celou řadu úspěšných kampaní (brandové, výkonnostní, ale i náborové a CSR kampaně). Poslední 4 roky pracuji v Čechách, pracovala jsem ale i na budování jiných menších i větších značek v Čechách i v zahraničí (např. Mazars).

Adam Ryba

Adam Ryba je zkušený backend programátor a digitální marketingový konzultant s více než 3 lety zkušeností v oboru. Své analytické myšlení využívá k tomu, aby pomohl klientům dosáhnout svých cílů v digitálním prostoru. Je nadšenec do moderních technologií a věří, že využití nástrojů jako ChatGPT může vylepšit tvorbu obsahu a zlepšit výkon digitálních kampaní.

Josef Řezníček

Josef už více než 10 let vede tým marketérů v agentuře Včeliště, která se specializuje na SEO a obsahový marketing. Stojí za marketingovými strategiemi a kampaněmi pro e-commerce, B2B a startup projekty. Je autorem několika knih o marketingu, přednáší na konferencích a vede marketingová školení.

Ivona Ševčíková

V Acomware vedu část firmy zabývající se komplexně zákaznickou retencí a zkušeností. Jsme tým nadšených odborníků a specialistů. Hrajeme týmový sport, spočívající ve vymýšlení a realizaci retenčních i akvizičních kampaní pro naše klienty. Využíváme moderní CDP platformu Exponea/Bloomreach Engagement. Je to hra založená na nápadu a datech. Celý svůj život pracuji s daty, nejdříve jako analytik a specialista, později jako manažer pro různé firmy a obory. Do týmu jsem přešla z pozice Technické ředitelky společnosti Europeum, a. s., která zaváděla systémy na řízení front.