Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

SmartEmailing

SmartEmailing je oblíbená česká platforma e-mail marketingu s novodobým nástrojem automatizace. Svému oboru se věnujeme už přes 10 let a získané know-how předáváme dál. Pořádáme pravidelné workshopy a interaktivní debaty.

Na čem si ve SmartEmailingu zakládáme:
• Jasná doručitelnost – dbáme na to, aby každý e-mail došel do správné e-mailové schránky a včas. Antispamová kontrola je u nás samozřejmostí.
• Tým zkušených specialistů, připravených přizpůsobit se individuálním potřebám.
• Propojení s dalšími aplikacemi integrující SmartEmailing.
• Vzdělávání zábavnou a přínosnou formou.

WhitePress

WhitePress® je úspěšná firma, která vznikla jako start-up a dnes je již součástí globální RTB House Group. Jsme specialisté na content marketing a SEO a jako lídr na trhu momentálně pokrýváme 27 jazyků.

Prostřednictvím naší propracované platformy spojujeme PR a SEO agentury, online marketéry, copywritery, a jiné inzerenty s majiteli webových stránek či blogery. Od vstupu na český trh (před 3 lety) konzistentně rosteme a k našim hlavním službám patří publikování článků a copywriting.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.