Tato akce již proběhla. Další akce Nástroje v marketingu 2023 se koná 18. 5. 2023.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Michal Binka

Michal Binka se on-line marketingu věnuje téměř 20 let. Poslední roky se úzce specializuje na SEO - optimalizaci stránek pro vyhledávače. Michal je autorem 3 velmi úspěšných SEO knih, několika video školení, provozuje několik vlastních e-shopů a obsahových webů, stará se o desítky klientů ve své agentuře SEOPRAKTICKY.CZ.

Radek Botoš

Pomáhá firmám a lidem řešit problémy spojené s marketingem a akvizicí na Internetu přes 16 let. Založil agenturu Breezy a časem i nástroj solidpixels. Pracuje pro značky jako PPF Group, Porsche, SKANSKA, ČSOB, EUROVIA. TEDx. Je milovníkem kempování a van-life. Umí zmeškat letadlo i když je na letišti 5 hodin předem a věčně hledá, kde co nechal.

Marek Čech

Marek řídí pokročilé implementační projekty webové analytiky pro klienty analytického studia Digitální architekti. Nejvíce odsloužených hodin má v nástrojích Google Analytics, Google Tag Manager, Smartlook či Cookiebot. Ví, že v digitálním prostředí se dá změřit úplně vše, ale vždy se snaží zaměřit na byznysově nejzajímavější data, a ta sbírat v co nejlepší kvalitě. V poslední době se intenzivně věnuje tématům jako jsou ochrana soukromí, data governance a budoucnost datové analytiky.

Honza Falař

Honza působí jako projekťák v agenturách ROI Digital a ROI Media, které dokazují, že i z malého (ale krásného) města nedaleko Rakovníka se dá dělat zajímavý a kvalitní marketing. Přes Mediatel, potom fúzi Ataxo/ReachLocal a poměrně dlouhý odskok k logistice se Honza vrátil zpět do agentury, kde má nejraději Criteo (jehož je ROI Digital prémiovým partnerem) a tak Vám o něm snad i něco řekne. Mimo kancl tráví čas se svou rodinou a také na hokejbalu, kde trénuje prvoligový mužský tým a reprezentaci ČR do šestnácti let.

Slavomír Hyben

Slavomír Hyben vystudoval obor marketingu na Fakultě Masmediální komunikace UCM v Trnavě. Svou kariéru nastartoval ve společnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s., kde se věnoval brandingu, komunikaci se zákazníky a marketingovým strategiím. Od roku 2019 působí v mezinárodní společnosti WhitePress®, kde začínal jako Specialista na platformu, postupně se přepracoval na manažerskou pozici a aktuálně se věnuje mezinárodním klientům, kteří rozbíhají SEO kampaně v rámci celé Evropy. Od roku 2022 se stal ve WhitePress® manažerem pobočky pro Česko a Slovensko.

Jan Krčmář

Honza je account manažer a automatizační expert SmartEmailingu. Pomáhá e-shopům vytvářet pokročilé automatizační scénáře a konzultuje s nimi jejich individuální e-mail marketingové aktivity. Chytrý e-mailing, který reaguje na aktuální technologické trendy, považuje za nejdůležitější komunikační kanál každé moderní firmy.

My Linh Lai

Linh působí jako Account Strategist pro agentury ve střední Evropě ve společnosti Criteo. Criteo patří k největším leadrům v oblasti digitálního marketingu a RTB marketingových technologií a disponuje platformou, která je vhodná pro remarketingové produktové kampaně z feedu i jakékoliv akviziční kampaně zaměřené na prokazatelné výsledky.

Jakub Nikodym

Jakub působí od roku 2019 na pozici Head of Data & Technology v marketingové agentuře Marketup. Zde postavil na technologiích Google Cloud komplexní datovou architekturu pro klienty, vytvořil optimalizační nástroj Visibility Booster a vede devítičlenný tým se širokým spektrem specializací od datové analytiky, přes automatizaci až po vývoj aplikací. Za svou kariéru prošel oblastmi digitálního marketingu, webové i business analytiky. Zkušenosti sbíral ve firmách Allianz, Techloop nebo Google.