Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Filip Dřímalka

Pomáhám firmám s budováním digitálních dovedností, inovacemi a změnou digitální kultury. Mezi zákazníky našeho projektu Digiskills.cz patří úspěšné české i mezinárodní společnosti jako Škoda Auto, ČSOB, innogy, Generali, HomeCredit, T-Mobile, Sodexo, Microsoft či GlaxoSmithKline.

Jsem autorem knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě (Jan Melvil Publishing, 2020) a mnoha dalších inovací, které dnes slouží jako základ rozvojových programů ve významných českých firmách.

Věřím, že digitální transformace už dávno není o technologiích, ale o lidech, jejich dovednostech a schopnosti vést firmu v digitální době.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Pavel Matoušek

Pavel Matoušek se řadí mezi přední české internetové podnikatele. Již při studiích na ČVUT v Praze, se začal věnovat vývoji projektu www.aaapoptavka.cz. Své vášni k programování zcela propadl a tak po pěti letech studia školu opustil bez akademického titulu. Mezi jeho každodenní náplň práce patří řízení společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. a AAA DOPYT.SK, s.r.o. a neustálé vylepšování především produktové a marketingové části těchto dvou projektů, které drží prvenství mezi poptávkovými systémy v České i Slovenské republice. Dalším projektem Pavla Matouška, se kterým vstoupil na internet, byl portál Ukažse.cz, který následně odprodal společnosti MAFRA, provozující zpravodajský portál iDNES.cz. Později spoluzaložil srovnávač zboží Hyperzboží.cz a slevový portál Hyperslevy.cz, který se stal jedním z největších mezi slevovými portály. Dalšími projekty, které najdete v jeho portfoliu je tel. operátor klikniavolej.cz a unikátní slevový portál, který se zabývá nabídkou kupónů zdarma a to vouchery.cz.