Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Naučte se prodávat lépe!

Téma
Naučte se prodávat lépe!

Vyrobit produkt či službu je snadné. Vymyslet je může být o něco těžší, ale také to zvládne kde kdo. Skutečným sítem, kde se úspěšní oddělují od neúspěšných, je prodej.

18:00 - 18:10

Zahájení konference - úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:15 - 18:45

Získejte si zákazníky na svou stranu

Každý z nás je tak trochu obchodníkem. Denně prodáváme své názory a vize ostatním, rady a myšlenky našim nejbližším. Obchodník to dělá vědomě, ví přesně, co má dělat. Dokáže se zdokonalovat a motivovat, chápe, že nic není náhoda. Za nejúspěšnějšími prodejci stojí dřina, ve formě zdokonalování se sama sebe. Poznejte 5 principů prodeje a získejte si nové zákazníky, dodavatele a obchodní partnery na svou stranu.

Jan Laibl

Channel Partners s.r.o.

18:50 - 19:20

7 TIPŮ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ

Obchod je těžký, ale pokud jej zvládnete, tak zvládnete cokoli. Prezentace ukáže netradiční možnosti prodeje (ať již produktů, služeb nebo "pouhých" myšlenek), poskytne účastníkům tipy a zdroje informací o prodeji, ukáže jaké nástroje a aplikace využívat pro efektivní prodej. Celá přednáška bude i o základním propojení marketingové strategie a obchodu.

- jak na prodej - trochu jinak
- jak a kde získat kvalitní informace o obchodu a prodeji
- jak prodat myšlenku
- jak "nejdřív prodat, potom dodat"
- jak získat rychlou zpětnou vazbu prodejem
- jak efektivně využívat nástroje pro prodej
- jak prodávat přes partnery

Filip Dřímalka Filip Dřímalka

CEO

Digiskills.cz

Filip Dřímalka

Pomáhám firmám s budováním digitálních dovedností, inovacemi a změnou digitální kultury. Mezi zákazníky našeho projektu Digiskills.cz patří úspěšné české i mezinárodní společnosti jako Škoda Auto, ČSOB, innogy, Generali, HomeCredit, T-Mobile, Sodexo, Microsoft či GlaxoSmithKline.

Jsem autorem knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě (Jan Melvil Publishing, 2020) a mnoha dalších inovací, které dnes slouží jako základ rozvojových programů ve významných českých firmách.

Věřím, že digitální transformace už dávno není o technologiích, ale o lidech, jejich dovednostech a schopnosti vést firmu v digitální době.

19:25 - 19:45

Jak prodávat produkt bez osobního kontaktu?

Úspěšná firma se od neúspěšné odlišuje v tom, že kromě vynikajícího produktu, myslí i na všechny detaily za zákazníka. Celý proces, který prochází fází od marketingu až po uzavření obchodu a dodání služby musí být pro zákazníka radost z nakupování a ne noční můra. Pokud zákazníkovi uděláte kvalitní produkt, kvalitní user-friendly webovou prezentaci a poskytneme mu ať se u vás cítí dobře, dojde už sám k vašemu vytouženému cíli resp. ke koupi Vašeho produktu nebo služby. Jednoduše dávejte více než je očekáváno.

Pavel Matoušek Pavel Matoušek

CEO

Benefi

Pavel Matoušek

Pavel Matoušek se řadí mezi přední české internetové podnikatele. Již při studiích na ČVUT v Praze, se začal věnovat vývoji projektu www.aaapoptavka.cz. Své vášni k programování zcela propadl a tak po pěti letech studia školu opustil bez akademického titulu. Mezi jeho každodenní náplň práce patří řízení společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. a AAA DOPYT.SK, s.r.o. a neustálé vylepšování především produktové a marketingové části těchto dvou projektů, které drží prvenství mezi poptávkovými systémy v České i Slovenské republice. Dalším projektem Pavla Matouška, se kterým vstoupil na internet, byl portál Ukažse.cz, který následně odprodal společnosti MAFRA, provozující zpravodajský portál iDNES.cz. Později spoluzaložil srovnávač zboží Hyperzboží.cz a slevový portál Hyperslevy.cz, který se stal jedním z největších mezi slevovými portály. Dalšími projekty, které najdete v jeho portfoliu je tel. operátor klikniavolej.cz a unikátní slevový portál, který se zabývá nabídkou kupónů zdarma a to vouchery.cz.

19:45 - 21:30

Závěrečný networking

Přednášející

Přednášející

Zobrazit informace o přednášejících
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

City Green Court
Hvězdova 1734/2c
Praha 4
140 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro

  Stanice: Pankrác

  Linkou C

 • Autobus

  Zastávka: Pankrác

  Linkou 134, 188 a 193

 • Auto

  Možnost parkování na přilehlých parkovištích nebo v obchodním centru Arkády Pankrác.

Lenka Petrašová

Event Director